Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Sağol kuzucum. Bende öyle diyorum normal diye gidersin sezaryen olur bir bilinmezlik bir de ilk doğumum benim hiç bilmiyorum süreç nasıl olacak. Bilinmezlik bir endise de getirdi ama tatli endişe ee biraz da merak var ❤️
Hiç korkma ne anlatıldığı kadar zor birşey doğum nede söylendiği kadar korkunç bence bebeğini kucağına alma bilinciyle girilmiş en güzel süreç doğum 😌🌸

Sağol kuzucum. Bende öyle diyorum normal diye gidersin sezaryen olur bir bilinmezlik bir de ilk doğumum benim hiç bilmiyorum süreç nasıl olacak. Bilinmezlik bir endise de getirdi ama tatli endişe ee biraz da merak var ❤️
Hiç takılma bn sezeryan diye gitim normal oldu şu bilinç çok güzel bebeğimi kucağıma almama en fazla iki gün olsun sonra gliyo insn o kadar muhteşem o kadar farklı ki normal de bn cok takıntılı birim niye böle diye diye ama erken geldiği icin çok mutluyum ya nasl daynmisiz bu güzelliğe 9 ay diyom😍senin için de cok guzel geçecek bn inanıyorum 🥰

Hiç takılma bn sezeryan diye gitim normal oldu şu bilinç çok güzel bebeğimi kucağıma almama en fazla iki gün olsun sonra gliyo insn o kadar muhteşem o kadar farklı ki normal de bn cok takıntılı birim niye böle diye diye ama erken geldiği icin çok mutluyum ya nasl daynmisiz bu güzelliğe 9 ay diyom😍senin için de cok guzel geçecek bn inanıyorum 🥰
Bende mental olarak hazır hissediyorum artık. Minik elleri ayaklarını göreyim istiyorum birbirimize karnımdan dokunmak yetmiyor artık 🙂😍 sağol canım güzel dileklerin için inşallah güzel bir süreç olsun 🙏

Benim bebek sarilik oldu kızlar 🥲 yarında kontrolü var diye şimdi götürmedim şimdi
Lütfen bu konuda bekleme en önemli konu bu şekeri düştü büyük ihtimal bak korkutmak istemiyorum ama yoğun bakıma alırlar bebeğin kendinden geçmeden doktora götür yani acile götür hemen

Benim bebek sarilik oldu kızlar 🥲 yarında kontrolü var diye şimdi götürmedim şimdi
Ayrıca canım şekeri de düşük olabilir bebekler ondan sarılık oluyor bebeğini kaç saatte bir mama veriyorsun şuan ona mama yapıp vermen lazım uyanıyor mu? Ya sabah ki muhabbete döndü bilmişlik taslamak istemiyorum öyle gibi görünüyorsa kusura bakma en az 2 saatte 1 30 cc mama alması lazım kendine gelmesi için

Kızlar kurutma makinasi bebek kıyafetlerini küçülttü biraz ya 😭 günlük yıkama programında 40 derecede yıkadım, kurutmanın pamuklu ayarında kuruttum ama bariz küçülme var :KK43:( siz hangi ayarda kuruttunuz ?

Kızlar kurutma makinasi bebek kıyafetlerini küçülttü biraz ya 😭 günlük yıkama programında 40 derecede yıkadım, kurutmanın pamuklu ayarında kuruttum ama bariz küçülme var :KK43:( siz hangi ayarda kuruttunuz ?
Canım korkma bebek kıyafetleri ilk yıkamada küçülür bu normal bunu bana dediklerinde bende yıkayana kadar inanmamıştım her ne kıyafet alacaksan bir ay büyüğünü al her zaman veya yaş olarak çocuk kıyafetleri ilk yıkamada çeker ama merak etme hepsi olur bebeğe en azından 40ı çıkana kadar zaten anca yeter kıyafetler

Ceksin cnm bisey olmaz yine giyer merak etme bende pamuklu da kurutucam bu arada

Mesajları yeni gördüm😔😔 ödüm koptu şuan 🥲 eşimi uyandrp.soylicm😔
Seni korkuttuysam özür dilerim ama yaşadım Oğlumdada kızımdada oğlumda 1. Düzeyde mavi ışık aldı bundan dolayı kızım zaten sarılıkla doğdu çift ışık almış 3. Düzeyde vallahi seni korkutmak için demiyorum bebeklerde sarılık iyi birşey değil

Canım korkma bebek kıyafetleri ilk yıkamada küçülür bu normal bunu bana dediklerinde bende yıkayana kadar inanmamıştım her ne kıyafet alacaksan bir ay büyüğünü al her zaman veya yaş olarak çocuk kıyafetleri ilk yıkamada çeker ama merak etme hepsi olur bebeğe en azından 40ı çıkana kadar zaten anca yeter kıyafetler
Ceksin cnm bisey olmaz yine giyer merak etme bende pamuklu da kurutucam bu arada
Teşekkür ederim kızlar 🩵 dikkate alıcam bunları . Zaten daha bi şey almam inşallah bebişi sağ salim kucağıma alınca onun durumuna göre azar azar ekleme yaparım 🤲☺️

X