Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Kızlar kurutma makinasi bebek kıyafetlerini küçülttü biraz ya 😭 günlük yıkama programında 40 derecede yıkadım, kurutmanın pamuklu ayarında kuruttum ama bariz küçülme var :KK43:( siz hangi ayarda kuruttunuz ?
Günlük program küçültme yapıyor canım onda benim kıyafetlerim bile küçüldü 😢ben pamuklu dolap kuruluğun da kuruttum hiç çekmedi

Günlük program küçültme yapıyor canım onda benim kıyafetlerim bile küçüldü 😢ben pamuklu dolap kuruluğun da kuruttum hiç çekmedi
Yıkarken günlükte yıkadım çamaşır makinesinde, kurutma makinesinde pamukluda kuruttum canım. Yıkarkende mi pamukluda yıkıyayım garanti olsun diye ?

Yıkarken günlükte yıkadım çamaşır makinesinde, kurutma makinesinde pamukluda kuruttum canım. Yıkarkende mi pamukluda yıkıyayım garanti olsun diye ?
Zaten kıyafetler temiz sudan geçse bile olur eğer elde yıkama programı varsa ona bile atabilirsin eğer yoksa Pamukluda dene birde

Kızlar günaydın. Bugün doktor randevum var yalnız her randevu öncesi evde tartiliyordum 3 hafta önceki kiloma geri dönmüşüm yani zayıflamışım. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir hiç anlamadım. Canım sıkıldı. Neyseki öğleden sonra muayenem var doktora da soracağım.

Kızlar günaydın. Bugün doktor randevum var yalnız her randevu öncesi evde tartiliyordum 3 hafta önceki kiloma geri dönmüşüm yani zayıflamışım. Böyle bir şey nasıl mümkün olabilir hiç anlamadım. Canım sıkıldı. Neyseki öğleden sonra muayenem var doktora da soracağım.
Gecen ay boyle bir sey yasandi hatta 1 kilo vermistim ama gecici bir seymis bebegin kilosu da artmisti. Sorun olmayacaktir.

Gecen ay boyle bir sey yasandi hatta 1 kilo vermistim ama gecici bir seymis bebegin kilosu da artmisti. Sorun olmayacaktir.
İnşallah ya karnım büyümüş çünkü. Normalde karnım da küçüktü bu aya kadar bebiş de büyümüştür inşallah 🙏

Eklentiler

• IMG_20240620_100027.jpg
    IMG_20240620_100027.jpg
    191,7 KB · Görüntüleme: 99
Önemli bir şey olacağını sanmıyorum canım. Ben kilo vermedim ama kaç haftadır aynı kilodayım. Bebek geliştikten sonra sıkıntı yok. Doktor da rahatlatır seni zaten 🌸

Önemli değildir ya
Bak ben mesela 1 hafta öncesine göre kilom artmadığı için kendimi tebrik ediyorum 😂
Bebek her türlü alır

Önemli değildir ya
Bak ben mesela 1 hafta öncesine göre kilom artmadığı için kendimi tebrik ediyorum 😂
Bebek her türlü alır
İnşallah canım bugün muayenem var neyseki. Emzirme döneminde çok sıkı beslenmek lazım ya. Doktorum doğumda ortalama 8 kg gidiyor demişti ben zaten 8 kg almışım. 37+6 yım bugün.

X