2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bol su ve dinlenme sütün en büyük ilacı bence. Gece kız kardeşimi hiç uyandırmıyorum 2. Geceden itibaren ama gündüz 2 saatte olsa mutlaka uyuyorum. Aklıma geldikçe sürekli su içiyorum. Birde sacıbelindeye de söyledim bestlak damla kullanıyorum günde 1 yada 2 kez çok şükür iyi durumda sütüm.
Benim az geliyor yavrum damlayı bilmiyordum onu kullanayim inşallah çoğalır

emziriyorum kuzum hiç sağarak vermedim mamada vermedim. Ağlaya zırlaya emzirdim kabus gibiydi şu 8 gün 🙁
Biberon rahatlığına alıştığı içinde olabilir ben nisoşta yaşadım onu çünkü. Meme reddine sebep oluyor. Sen diren gerekirse bir emzirme danışmanından yardım al inşallah tutar 🙏🏼
Tamam kuzum bende elimden geleni yapacağım olmazsa da ne yapayım biberon ile emsin hiç almamasindan iyidir yine de 🙏

Kuzum erimi emziriyorsun değil mi? Ay benim oğlan memeyi alınca sanki kötü bir şey almış ağzına verdiği tepkiler öyle hastanede memede süt yokken daha iyiydi, süt gelmeyince siringa ile mecburen mama verdik hastanede, o oldu daha memeyi tutturamadim. İnatla deniyorum ama bana mısın demiyor bakalım belki tutar 😔
Canım aynı şekil bizde mama verdik hastanede sütüm yoktu eve gelince her türlü denedim ilk yatarak tutmaya başladı denemediysen her pozisyonda dene bence

Tamam kuzum bende elimden geleni yapacağım olmazsa da ne yapayım biberon ile emsin hiç almamasindan iyidir yine de 🙏
Sütü sağarak vermek sıkıntı değil de emzirmek gibi olmuyor he dünyanın sonu mu asla değil 3,5 ay emzirdim 45 günlükken mama desteği verdim 2 yaşına kadar devam sütü kullandım bak büyüdü gitti. Üzme kendini sen elinden geleni yap gerisini boşver 🌸

Geçmiş olsun kuzular ya 🙁
Nisa için göz muayenesi erken değil mi oldu mu 1 ay ? İshal kusma salgın varmış yine eşinde hastanede çalışıyor iki kat risk inşallah ikisi de çabucak toparlar 😢
Evet canım zaten eşimden geçti oğlanada bugün tam 1 aylık olduk çok şükür ama geçemedi 2 damar daha gelişmemiş daha

Kizlarr herkese merhaba ben doğum yaptım simsiyah saçlı pamuk gibi bir kızım oldu saat 6 gibi sezaryene aldılar çok korkuyordum ikinci doğumum olduğu halde ama buradan sezaryen yapacak herkese şunu soyleyeyim ki ben bile bunu diyorsam herkes yapar.Dogumum ameliyatim harikaaa ve kolay gectii.Ameliyathane ekibini de çok ilgili ve samimiydi çok şükür atlattım kızım şimdi yanımda mışıl mışıl uyuyor.Rabbim Tum hamilelere hayırlı kolay doğum nasip etsin inşallah

Kizlarr herkese merhaba ben doğum yaptım simsiyah saçlı pamuk gibi bir kızım oldu saat 6 gibi sezaryene aldılar çok korkuyordum ikinci doğumum olduğu halde ama buradan sezaryen yapacak herkese şunu soyleyeyim ki ben bile bunu diyorsam herkes yapar.Dogumum ameliyatim harikaaa ve kolay gectii.Ameliyathane ekibini de çok ilgili ve samimiydi çok şükür atlattım kızım şimdi yanımda mışıl mışıl uyuyor.Rabbim Tum hamilelere hayırlı kolay doğum nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun bebeğin. Güle güle büyüt inşallah 🤲

Maşallah hosgelimş prensesin 😍😍🥰🥰

Gözünüz aydın 🥰♥️ sağlıcakla büyütün inşallah 🙏😍

Canım direkt biberon mu kullanıyorsun kaşık biberon mu? Ben de mama falan vermek istemiyordum hem de hiç ama sarılığı yüzünden vermek zorunda kaldık onu da kaşık biberonlar veriyoruz. BirNbirE nin dediği damladan da kullanıyorum. Gerçekten bir süre sonra sütün arttığını hissediyorsun. İnşaallah senin bebiş de memeyi tutar bir an önce ama tabi tutmasa da dünyanın sonu değil yeterki canları iyi olsun 🥰

Kızlar merhaba, doğum yapan arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle, sağlıkla büyütün bebişlerinizi 😍🧿 Benim doğumum temmuz sonu ağustos başı gibiydi fakat 5 hafta önce gelişim geriliği başladı ve düşük kilolu bebek olduğu için 37. hafta doğuma gireceğim. 9 günüm kaldı doğum için, bebek 2300 gram civarında şu an ve kilo alımı yavaşladı. Aynı durumu yaşayan var mı aranızda? Kuvöze girme durumu veya herhangi bir komplikasyon gelişir diye çok stres olmaya başladım.

Hayırlı olsun geçmişler olsun hosgeldi bebisin canım

Hayirli olsun kuzum.. saglikla büyüt insallah😍🙏

Kızlar hatirlarmsiniz üçüncü tremistr girince bomba gibi girmiştik biz bugün 20 günlük olduk bomba gibi düştük 20 ye 😂 ağlamalar bagirmalar uyumamalar 🤦😂

Kizlar dogum yapmis arkadaslara sorum.. gaz sorunu baslayan var mi? Bebislerin uyanik kalma süresi ne kadar sizin? Aglama seanslari oluyor mu?

X