Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Şu bebek görmeye gelenlerin bir acele sinden ikide bebek üşümüş Bebek sari bevek açmı bebek bilmem ne diyenlerin ağzına carpasim var🤦🤦🤦
Hadi birlikte yapalım valla Allah kocamdan razı olsun arayana direk hastamız var toparlanamadık müsait değiliz 40ımız çıksın diyor Allah bin kere razı olsun ondan kafam öyle rahat ki gelmeyin arkadaş kendim daha toplanamadım yani birde size hizmet edicem birde üstüne laf söz işiticem valla büyük konuşmiyimde ben lafı yapıştırırım çok şükür oğlumda kimse bana birşey diyemedi diyenleride tamam okey diyip kendi bildiğimi okudum çok şükür hiçte problem yaşamadım

E Eflatunc canım artan sütünü süt poşetine koyup buzluğa atabilirsin
Sonra da sıcak suya koyup eritirsin biberonla verirsin
İlk günlerin sütü çok değerli şu an sarıdır zamanla beyaza dönüyor o sarısı kolostrum sütü. Bebeğe büyük şifa

Kızlar bugün bütün gündür karnım ve belim regl olmuş gibi ağrıyor. Beyaz akintim çok oldu. Ayıptır söylemesi ishalde oldum ve az önce karnımı icerden biri sıkıyor gibi kasildi.
Noluyor?? Doğuruyor muyum acaba😥😥
37 haftaligiz bu arada.

Kızlar bugün bütün gündür karnım ve belim regl olmuş gibi ağrıyor. Beyaz akintim çok oldu. Ayıptır söylemesi ishalde oldum ve az önce karnımı icerden biri sıkıyor gibi kasildi.
37 haftaligiz

37 haftaligiz
Öyle görünüyor ☺️ Kasılmaları takip ediyor musun

Ne kadar kendini bilmez insanlar var ya daha küçücük yavrular bir kendinlerine gelsinler etraftan birde mikrop bulaştırma da olur
Bir anne kendini toplasın ilk aylar zor olur
Hemen ne acele bu ya
Ya vllha sinir oldum
Bu ne acele ya daha ne kadar olduki dogurali. Bi kendinize gelseyseydiniz azcik. Bu millet sadece kendini düşünüyor ya😡
İşte gerçekten anlayış sifir csnn
E Eflatunc bebek gormeye gelenleri su tabancasiyla puskurtun ya bismillah daha ne oldu. Ama aynisini yaşadım ve panuskurtemedim. Cevremde en yakinim bile garipsemisti bu istegimi
Oğlumda su tabancasida var tüm gün elindeydi de😂😂
Hadi birlikte yapalım valla Allah kocamdan razı olsun arayana direk hastamız var toparlanamadık müsait değiliz 40ımız çıksın diyor Allah bin kere razı olsun ondan kafam öyle rahat ki gelmeyin arkadaş kendim daha toplanamadım yani birde size hizmet edicem birde üstüne laf söz işiticem valla büyük konuşmiyimde ben lafı yapıştırırım çok şükür oğlumda kimse bana birşey diyemedi diyenleride tamam okey diyip kendi bildiğimi okudum çok şükür hiçte problem yaşamadım
Kuzum bnim çamaşır sermem gerekiyor du eşim de alışveriş cikmisti tam o an bir karabalık csnnmm biz gldikkk 😭😭 arkama dönmeden dedim ne olur kötü bir ses o zihinden ama maalesef onlardı
Benim başka bir şey yapasım var 😂
Yaplm 😂
E Eflatunc canım artan sütünü süt poşetine koyup buzluğa atabilirsin
Sonra da sıcak suya koyup eritirsin biberonla verirsin
İlk günlerin sütü çok değerli şu an sarıdır zamanla beyaza dönüyor o sarısı kolostrum sütü. Bebeğe büyük şifa
Canm o kadar yaptm yaptm glmedi ya birde elektrik almadim elle olani aldim esim yaptı yaomadi minicik geldi cok aciyo nasl yapcm bilmiyorum inan o göğüs taş gibi diğeri hiç yok gibi çocuk da içti kadar içiyor ams emme süresi 3 dakika bile olmuyor ağlyo bklm gece yine yapcm 🤦

Aslinda sadece dediğim kasılma oldu. Belki yarım saat geçti üzerinden sonra baska bisey olmadı.
Düzenli olmadikca bir anlam ifade etmeyebilir ya. Ama su ara herkeste bir ishal durumu da var bak. Ben de iki gun once ishal oldum. Regl agrisi da ara ara oluyo ama hepsi birden hic gelmedi. Dinlendiginde agrin gecmiyorsa bir doktora gitmekte fayda var.

X