2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ya ben oğlumu yatarak emziriyoeum kucakta falan asla emmiyoe dışarıda da emziremiyoeym o yüzden emmz etrafı izler şimdi de yatarak emerken ayaklarıyla götünü havay kaldırıyor ay öok ilginç ya bir yandan da emmeye çalışıyor meme bir o yana gidiyor bşr bu yana çekiştirip duruyor beni önceden emerken sakin dururdu bende 2 dk soluklanırdım limdi emerken bile durmuyor

Kızlar bugün uyku tulumu aldım 2 tog evde de 1 tpg vardı inanın hiçbir farkı uok kalınlık olarak aynı scaba her markanın kalınlığı fark mı ediyor

Kızlar bu diş sürecinde bebekler çok sık kaka yapıyor mu? İshal değil ama günde 6 kere kaka yapıyor ıslak mendille silmekten pişik oldu hep

Kızlar bu diş sürecinde bebekler çok sık kaka yapıyor mu? İshal değil ama günde 6 kere kaka yapıyor ıslak mendille silmekten pişik oldu hep
Ben kucaklayıp yıkıyorum hemen totosunu canım bu iki gündür bnmki de her açtığımda kaka ile karşılaşıyorum diş grlmiyo ama bende

Ay yol benimki demir aldığından beri kakası nadirleçşti devamlı kabız oluyor ve benimzorumla yapıyor bacaklarını tutuyorum öyle biraz zorlanarak yapıyor inşallah düzelir artık yapması da sprun yapmaması da ya

Evet senle konuşmuştuk benimki de kabızlık çekiyordu ama şu diş çıkarırken ki süreçte çok kaka yapar oldu üst yan diş geliyor çok zorladı bizi

Evet senle konuşmuştuk benimki de kabızlık çekiyordu ama şu diş çıkarırken ki süreçte çok kaka yapar oldu üst yan diş geliyor çok zorladı bizi
Evet kimisi o dönemde ishal oluyormuş belkide bizim dişlere daha var ishal olmadığına göre.. dişi çıkınca nasıl gözükrcek meral ediyorum ay şaka maka 9 aylık olıcaz hala diş yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…