2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Günaydın kızlar benim bebekte çok huzursuz mızır mızır üst ortanın biriyle yan diş çıkıyordu şimdi diğer ortada çıkmaya başladı. İshal hergün kakası çıkıyor beline kadar
Benimki ishal değil ama çok sık kaka yapıyor bu yan diş çok zorladı bizi hala da patlamadı

Kızlar merhaba hani benim bel ağrılarım vardı ya geçmeyen. Bel kaymasi demişti doktor sonra iyi bir doktor buldum devlette oraya gittim. Belimde çöküntü kirigi var mış. Bel kaymasından sonra oluşmuş 2021 de hafif varmış zamanla artmış vs. 3 ay çelik korse ilaç tedavisi ve ben kamuda çalişiyorum sabahları öyle ağrım oluyor ki iki elle desteksiz kalkamıyorum ona rağmen burda rapor vermiyorlar. Bizim unv de herkes rapor alıp tatile mi ne gitmiş anlamadim bildiniz rektör devlete hastanesinw benim personelime rapor verme demiş. Bizim hastaneye gittim oda vermiyo öl diyorlar yani açık açık

Kayinvalimde geldi biliyorsunuz. Şükür onla ilgili hiç sorunumuz yok bana çok destek benim bu sağlık sürecinde. İşte onunda bobrekte taş var onun ameliyatı yaptirirsak sağlıktan oturum alırsak rahatlicaz. Bebek iyi ama üst bütün dişleri kabardı. Kulakları ipe çok uğraşıyor çok üzülüyorum:KK43:

Kızlar merhaba hani benim bel ağrılarım vardı ya geçmeyen. Bel kaymasi demişti doktor sonra iyi bir doktor buldum devlette oraya gittim. Belimde çöküntü kirigi var mış. Bel kaymasından sonra oluşmuş 2021 de hafif varmış zamanla artmış vs. 3 ay çelik korse ilaç tedavisi ve ben kamuda çalişiyorum sabahları öyle ağrım oluyor ki iki elle desteksiz kalkamıyorum ona rağmen burda rapor vermiyorlar. Bizim unv de herkes rapor alıp tatile mi ne gitmiş anlamadim bildiniz rektör devlete hastanesinw benim personelime rapor verme demiş. Bizim hastaneye gittim oda vermiyo öl diyorlar yani açık açık
çok geçmiş olsun canım inşallah biraz olsu. Rapor alabilirsin de dinlenip iyileşirsin bu süreçte 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bende lcw 1 tog civil 1.2 ebebek 2.5 var. Aralarında fark var bayağı ya 2.5 ile
Bu marka ürünler yıkadıkça çekti mi hangisinin tulumu sence daha iyi bunlar arasından ürün kalitesi olarak.Cok çekiyor yıkadıkça yazmışlar bir türlü kaç yaş alacağımı kestiremiyorum erteledikçe kaldı.Kac yaş aldınız bu markalardan

Uyku tulumu alan anneler hangi marka hangi yaş aralığı kaç tog aldınız ? Evimiz hala sıcak uzun kollu pijamayla yayıp battaniye örtüyorum bir süredir ama ister istemez acıyor üzerini. 1 tog almayı düşünüyorum şimdilik . Ya da 1.6 gibi. Çekiyor diye yazmışlar 3 yaşa 6 yaş aldıklarını yazmışlar aklım çok karıştı kaç yaş aralığı alacağız çekti mi sizin tulumlar ne tavsiye edersiniz

Kayinvalimde geldi biliyorsunuz. Şükür onla ilgili hiç sorunumuz yok bana çok destek benim bu sağlık sürecinde. İşte onunda bobrekte taş var onun ameliyatı yaptirirsak sağlıktan oturum alırsak rahatlicaz. Bebek iyi ama üst bütün dişleri kabardı. Kulakları ipe çok uğraşıyor çok üzülüyorum:KK43:
Çok geçmiş olsun ya peş peşe olmuş her şey en önemlisi senim sağlığın iyi ol ki çocuğuna bakasım

Uyku tulumu alan anneler hangi marka hangi yaş aralığı kaç tog aldınız ? Evimiz hala sıcak uzun kollu pijamayla yayıp battaniye örtüyorum bir süredir ama ister istemez acıyor üzerini. 1 tog almayı düşünüyorum şimdilik . Ya da 1.6 gibi. Çekiyor diye yazmışlar 3 yaşa 6 yaş aldıklarını yazmışlar aklım çok karıştı kaç yaş aralığı alacağız çekti mi sizin tulumlar ne tavsiye edersiniz
Ben trendyoldan aldım markası messido 1 tog şmdi tükenmiş güzel iyi geldi mali bir tane daha aldım dün bizim burada mağazadan oda 2 tog ama kalınlık olarak hiç bir farkı yoktu yani aynı bence 2 tane gerekiyor bana sorarsan zor kuruyor ve kurutmaya atılmaması gerekiyormuş öyle yazıyordu hep etiketiinde 1 yaş aldım diğeri de 2 yaş( kalıbı baya küçüktü ondan 2 aldım) büyük olması iyi hem yıkayınca çekebilir hemde içinde rahat etmesi için bir tık nüyük oldu bacaklarını bir mere kıvırdım oğlumun boyu 72 cm bu arada uyku tulumu omuzdan itibaren 80 cm öyle aşırı büyük değil yani

Bu marka ürünler yıkadıkça çekti mi hangisinin tulumu sence daha iyi bunlar arasından ürün kalitesi olarak.Cok çekiyor yıkadıkça yazmışlar bir türlü kaç yaş alacağımı kestiremiyorum erteledikçe kaldı.Kac yaş aldınız bu markalardan
Ya bence çok aşırı pahaşı markalara gitmeye gerek yok hepsi aynı pamuklu olsun yeterli 3 bine uhku tulumu satıyorlar 3 4 ay giyecek yani bana biraz saçma geliyor bu fiyatlar

Ya bence çok aşırı pahaşı markalara gitmeye gerek yok hepsi aynı pamuklu olsun yeterli 3 bine uhku tulumu satıyorlar 3 4 ay giyecek yani bana biraz saçma geliyor bu fiyatlar
Ay yok o kadarına gerek.Zaten kaç ay kullanıyoruz belki olmayacak çekecek kısa bir süre kullanılacak o bile belli değil çok küçükler kıyafetleri dahi bir süre sonra leke olup kullanılmayacak hale geliyor

Kızlar bebişlere kereviz yapanınız varmı? Nasıl yaptınız ben bunu hayatımda ilk defa aldım ve ilk defa yapacağım😂 gülmeyin ama neresini kullanıyoruz dallarını mı top yerini mi

Ben lcw den almıştım 0,5 le 1 tog ikside 2-3 yaş kurutmaya da atıyorum kurumasını bekleyemem hiçte çekme yapmadı biraz uzun oldu kıvırdım kolunu ayağını o kadar seneye de giyer 😂

Ben lcw den almıştım 0,5 le 1 tog ikside 2-3 yaş kurutmaya da atıyorum kurumasını bekleyemem hiçte çekme yapmadı biraz uzun oldu kıvırdım kolunu ayağını o kadar seneye de giyer 😂
Hiç çekme yapmadı kolunu ayağını kıvırınca oluyor mu bebişe.Oluyorsa ben de azıcık büyük alayım 😅

Ben e bebekten 1 tog aldım yıkadım ama çekmedi. 1 yaş aldım kızım 8 kilo 68 cmdi en son oldu hatta kolları büyük oldu katlayıp kullanıyorum

X