2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar benim oğlumun üst yan dişi geliyor bi tane sol taraftan. Çizik oluşmuş. Alt çıktı üst ön dişi beklerken üst yan diş geliyor değişik bir görüntü olacak galiba komik olacak gibime geliyor vampir gibi 😂
Seninki yine iyi benim oğlanın altta üç tane vardı üstte bir tane ortadaki diş ve yan dişi geliyor acayip olacak baya 🤣

Akşam menümüz zerdeçallı balkabaklı pilav denedim 🥰 zerdeçal çok az koydum

Eklentiler

• IMG_20241011_170858.jpg
    IMG_20241011_170858.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 6
Elinden mi alıyorlar canım bir de menenjiti soracaktın ona ne dedi
Yok canım aynı bizim gibi koldan aldı direk biraz içeride çevirmiş eşim böyle Cani acımamıştır di mi bir şey olmamıştır değil mi diyerek sordu biraz ağladı tabii doğal olarak menenjitinde tarihine öne çekti 13 ayda önermişti diğer doktor bu ilk doktorumuzdu buna gittik bu da geciktirmenin anlamı yok çocuk erkenden bağışıklık kazansın diye gelecek aya çekti bir sonraki ay aşısı ne olacak menenjiti

A acitatlisos hamişlik nasıl gidiyorrrr 😍
Çok şükür 24 olduk biz gün gün geçiriyoruz gebeliği, takvimleri bıraktım artık ekimi geçirirsem kafam çok rahatlayacak. Daha alışveriş bile yapamadım gönlümce. Ama iyi yani bu gebeliğim her anlamda çok daha kolay geçiyor. Rabbim zorlananlara da yardım etsin kolaylaştırsın. Hepimiz sağlıkla hayırla evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah 🙏

Çok şükür 24 olduk biz gün gün geçiriyoruz gebeliği, takvimleri bıraktım artık ekimi geçirirsem kafam çok rahatlayacak. Daha alışveriş bile yapamadım gönlümce. Ama iyi yani bu gebeliğim her anlamda çok daha kolay geçiyor. Rabbim zorlananlara da yardım etsin kolaylaştırsın. Hepimiz sağlıkla hayırla evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah 🙏
Ay 24. Hafta mı maşallah zaman nasılda hızlı geçti . Aminnnn canım zamanında hayırla gelsin inşallah

X