2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar aklıma bir fikir geldi acaba diyorum çocuğu uyku saatleri dışında uykuya geçirmeye çalıştığım için mi ağlıyor uyku esnasında acaba zorla mı uyutuyorum yarından itibaren 1 hafta boyu uyuma uyanma emme ek gıda saatlerini yazıp takip edicem

Ben hiç uyku saati geldi diyip uyutmaya çalışmıyorum öyle belli ediyor ki uykusu gelince saçını başını yoruyor bildiğin elinde saç oluyor hemen yatağa gidiyorum emziriyorum sağa sola dönüyor gazını çıkqrırsa uyuyor kendi kendine benimkinin uykuya dolması çok şükür iyi bir şekilde uyuturum ama uyku süresi çok kısa uyuyor uyanıyor ağlıyor ondan sonrası işte zor

Benimki d belli ediyor gözünü kaşıyor saçını kulağını çekiyor son 1.5 saattir bu şekilde ama uyutmaya çalışınca uyumak istemiyor sanki bir saat oluşturmuş kendince oğlum onu bekliyor

Bende saate pek bakmıyorum uykusunu belli ediyor o zaman uyutuyorum

Benim çocukta ne güncelleme olursa olsun uykusu iyi anlamda hiç değişmiyor
Bazen çok yorgun olduklarında da uyumak istemiyorlar. İşte o benim baş etmekte en zorlandığım ruh hali oluyor.
O sebeple uyku aralıklarını ben hiç kaçırmıyorum artık, çok azıcık bir işaret görsem bile direkt yatırıyorum. Sütten dili yanan yoğurdu üfleyerek yermiş

Hasta olmama daha 6 gün vsr 3 gündür karnım çok ağrıyor ya daha geçen ay ilk kez adet oldum doğum sonrası, düzensiz mi olıyor acaba bir süre
Bende geçen hafta ikinciyi oldum hatta olmam gereken zamandan önce karnım baya ağrıdı ama 2 gün geçikmeli oldum. Vücut adapta olmaya çalışıyor bence...

Bende saate pek bakmıyorum uykusunu belli ediyor o zaman uyutuyorum
Peki belli ettiğinde uykuya direniyor mu benim ki belli ediyor ve üzerine nerdeyse 2 saat uyumuyor gece uykusuna geçmeden önce yapıyor özellikle bunu. Bugün uyandıktan sonra gece uykusuna geçene kadar 5 saat uyumadı. Ve 2 saat mızmız geçti uykusu vardı ama uyumadı

Kızlar fisher price eğitici köpekciğin sofrasını aldım dolaptan ikinci el çok güzel geldi cok güzel ilgi çekici bir oyuncak ilk kez ikinci el bir şey aldım ama sanırım üretimde olan bir oyuncak değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…