2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Maşallah 😂 benim karnımda 7. Aya kadar çıkmadı hiç belli olmuyordu doktor iç karnın geniştir ondan derdi yine kv her zamanki psikolojik baskısı ile çocuk beslenemiyor bişey yemiyorsun ondan karnın çıkmadı derdi
Benimde karnım yoktu aynen öyle 7 aydan sonra çıktı hatta doktor bebek bu kadar kilo alıyor karnın nasıl çıkmadı dedi şaşırmıştı😁 yavaş yavaş insanlaru takmamayı öğreniyorum ya kafam bambaşka şeylerle meçhul kimseyi dinlemej istemiyorum artık istediklerini desinler aynen diyip geçicem artık

Oy kıyamam canım geçmiş olsun canım gerçekten hasta olmayalım ki bebeğimize bakalım 🙏🏻
Tavuk yediriyor musun benim bebeğim de kıyma seviyor ama genelde mangal da yapıp yedirdik. Daha hiç çorbada yada yemeğinde denemedim. Bu ay da migrostan somon alıp yapacam artık balığa da geçecem
Ay ben daha kıyma et tavuk falan hiç bişey vermedim ona rağmen kabız olıyor devamlı :KK43:

1 butu az sogan yarim havuc sarimsakla hasladm. Suyu 2 günde kullandm bebegn yemeklerinde. Istersen dondurablrsn tabi. Onun icin ambalajcilardan sos kaplari oluyor onlardan alip icine koyabilirsin
Evet o sos kaplarıyla kemik suyu yaptım nerdeyse 50 tane çıktı kullanıyorum hala gerçekten pratik oldu öyle

Günleri günleriniz tutmuyor ki dışarıda duruyorsa dışarı çıkar biraz hava alsın
Bugünde turşu kapya felan kışlık için birşeyler yapıyorduk annemle şansımıza oğlumun da hiç durmadığı gün 😂 uyuyor yarım saat sonra uyanıyor bütün oyuncaklardan sıkılmış vik vik 3 4 saattir 😂

Ay ben daha kıyma et tavuk falan hiç bişey vermedim ona rağmen kabız olıyor devamlı :KK43:
Geçen Osman hoca ek gıdaya erken başlarsanız kabızlık olur demiş bi soru cevap hikayesinde. Ben 5. Ayında başladım kabızlık ondan mı diyorum ama demir ilacı vermediğimde kabız olmuyor anlamadım demirden mi ek gıdadan mı çözemedim

Geçen Osman hoca ek gıdaya erken başlarsanız kabızlık olur demiş bi soru cevap hikayesinde. Ben 5. Ayında başladım kabızlık ondan mı diyorum ama demir ilacı vermediğimde kabız olmuyor anlamadım demirden mi ek gıdadan mı çözemedim
İkiside etki eder ben o kadar uzun süre demiri bırakmadım ondan mı tabi emin değilim ama çokta erken başlamadım ya ek gıdaya 5 ay 13 günlüktü zaten 1 aya kadar tadım yaptım hep daha yeni yeni porsiyon gibi arttırdım

İkiside etki eder ben o kadar uzun süre demiri bırakmadım ondan mı tabi emin değilim ama çokta erken başlamadım ya ek gıdaya 5 ay 13 günlüktü zaten 1 aya kadar tadım yaptım hep daha yeni yeni porsiyon gibi arttırdım
Bende öyle 1 ay tadım yaptım bilemedim neyden olduğunu

X