2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar otokoltuğu alan var mı? Bebeğimin arabada bir puseti vardı hep ona koyuyorduk. Ama artık sığmıyor ve sıkılıyor. Oto koltuğu için daha erken mi bilemedim. Başı öne düşer mi falan? Tecrübe edeb var mı?

Arkadaşlar otokoltuğu alan var mı? Bebeğimin arabada bir puseti vardı hep ona koyuyorduk. Ama artık sığmıyor ve sıkılıyor. Oto koltuğu için daha erken mi bilemedim. Başı öne düşer mi falan? Tecrübe edeb var mı?
Aldık ama henüz kullanmadık puseti kullanıyoruz aslında artık pusete sığmıyor ama yakında geçeriz oto koltuğuna tam oturmaya başlasa kullanıcam

Biz aldık 7 saatlik bir yola çıktık oto koltuğu ile çok rahat bir şekilde içinde uyudu.Erken olabilir ancak yolculukta pusetlere güvenmiyorum korunaklı değil bence

Ben almıştım pusette çok sıkılıp ağlamaya başlayınca oto koltuğunu kurduk kafasını falan tutuyor sorun olmadı doktorumuzda desteksiz oturmaya başladığında kullanabilirsin demişti daha tam oturamıyor desteksiz ama sıkıntı yaşamadık. Bi dene olmazsa sökersiniz.

Bende her şey var nasıl çözücem bilmiyprum doğduğundan beri gazlı ek gısaya geçti kabız başladı dişte çıkaracak üstüne taşı var yatağında yatmıyor çok emmek istiyor ve ben artıl çok yoruldum
Ya şunu farkettim grupta daha çok anne sütü alan bebekler gece çok uyanıyo.. Benim kız st almıyo sadece mama ve ek gıda ama gece fazla uyanmıyo.. Gece 2 kez uyanıyo doyuruyorum tekrar uyuyo.. Bnce meme olayını indirirseniz düzene girer.. Çünkü sen de All is well All is well de süt ile besleme ikinizde de bu problem çok fazla

Ya şunu farkettim grupta daha çok anne sütü alan bebekler gece çok uyanıyo.. Benim kız st almıyo sadece mama ve ek gıda ama gece fazla uyanmıyo.. Gece 2 kez uyanıyo doyuruyorum tekrar uyuyo.. Bnce meme olayını indirirseniz düzene girer.. Çünkü sen de All is well All is well de süt ile besleme ikinizde de bu problem çok fazla
Aslında bu benim azaltmış halim bir ara lok fazla sütüm vardı devamlı emzirmek zorunda kalıyorum fazlasını sağıyordum3şimdi o kadar yok emzirmesem uyumuyor ağlıyor bazen emzirsemde uyumuyor ama evet emzirme olayı azalsa belki daha rahat uyuyacak dün gece uyanırsa emzik vericem hir kwre emziricemsu falan veririm dedim kendi kendime o kadar uykum vardı hemen emzirdim uyusun diye yine de uyumadı 4 saate yakın uğraştık eşimle, gece çok kötü oluyorum bir an önce uyusun diye her şeyi yapıyorum

X