2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302

Letgodan aldıklarım 1500tl nin içinde 3 tane daha eksik link bulamadım onlarda böyle kaliteli donanimli oyuncaklar. Hepsi dikkatini çekiyor ama erken bunlarla oynamasına fırsattır kaçırmak istemedim.
Çok iyi denk getirmişsin

İite 9:30 gibi yatınca 2:30-3 te kalkıyor. Sonra bir de 5:30 gibi kalkıyor. Genelde böyle. Ama mesela bu akşam 12 de kalktı. Bir de şimdi kalktı. Hepsinde de mama verdim. Gece beslenmesini yavaş yavaş azaltmak lazım ama daha öyle 1 kere kalkmak için falan çok küçük sanırım. 6 aylıı olunca bana büyüdü gibi gelmişti de:) hala çok minnoşuz ya. Sizinki kaç kere kalkıyor gece?
Benimki çok fazla uyanıyor hele 4ten sonra uyumuyor gibi sanki hep mız mız ama bugün 8 buçukta yatırdım 2 buçuğa kadar hiç uyanmadı kaç gündür uyumuyor ondan mı uyudu yoksa akşam verdiğim mamadan mı bilmiyorum sonra yine yaklaşık saat başı uyandı 6 buçuk 7 gibi tamamen uyanıyor

Benimki çok fazla uyanıyor hele 4ten sonra uyumuyor gibi sanki hep mız mız ama bugün 8 buçukta yatırdım 2 buçuğa kadar hiç uyanmadı kaç gündür uyumuyor ondan mı uyudu yoksa akşam verdiğim mamadan mı bilmiyorum sonra yine yaklaşık saat başı uyandı 6 buçuk 7 gibi tamamen uyanıyor
Ay ciddi misin hangi mama o benim dediğim mi ise yaradı mı dersin ay heyecanlandım benimki gelmedi daha nasıl verdin 🙏🏻🤣🤣🤣

Bu kulak çekme olayı ile ilgili birsey soracağım bir iki gündür kızım sürekli sol tarafındaki sacları çekiyor ki böyle bi huyu yoktur. Saç diyorum çünkü saçları uzun kulağını kapatıyor denk getirirse kulağını çekiyor. Ateş yok diş yerlerinde kabarıklık uzun zamandır var ama gelen giden yok bardaklada baktım ı ıh 2gündür de ekstra huysuz gece 3e 4e kadar uyumuyor dün tetagil sürdüm ama fayda etmedi de

Kaçta verdin mamayı

Bu kulak çekme olayı ile ilgili birsey soracağım bir iki gündür kızım sürekli sol tarafındaki sacları çekiyor ki böyle bi huyu yoktur. Saç diyorum çünkü saçları uzun kulağını kapatıyor denk getirirse kulağını çekiyor. Ateş yok diş yerlerinde kabarıklık uzun zamandır var ama gelen giden yok bardaklada baktım ı ıh 2gündür de ekstra huysuz gece 3e 4e kadar uyumuyor dün tetagil sürdüm ama fayda etmedi de
Canım o saç ve kulak çekme bizde başladıktan bir süre sonra dişlerinin yeri göründü

Kardeşimin 4 aylık bebeği var iki tane çocuğu var o da aynı durumda eşi hiç yardımcı olmuyor eski düzenini çok arıyor belki şu an depresyonda bir yardımcı olmaya destek olmaya çalışıyorum olduğu kadar ama herkes bir yerden sonra kendine kalıyor bırak çamaşırlarda öyle kalsın hiçbir şey olmaz emin ol senin huzurundan psikolojinden önemli değil
Bu aabah bizimki çamaşırları yıka Neslihan dedi bende yikamiyoeum ulan dedim haha. Ben koyarım dedi koymamış ulan ben senden çok çalışıyorum gündüzleri ahhh

Yakindir gelir canım dişler çok ağrı yapıyormuş

Valla çok üzülüyorum hem onun gelişimini etkiler diye hemde kendime üzülüyorum çok kötüyüm artık bide normalde sabırlıyım dün gece 4.5 5 saat uyumadı çok sinirlendim biraz söylendim :KK43: üzülüyorum böyle kızınca da
Hepsi normal ve hepsi geçecek canım sabret, şu soyledigim mama gelsin bende denicem hemen mereklibirisinin yazmasını bekliyorim o napmis detaylics yazsin bakalim

Kızlar benim kızım sürekli gözlerini kaşıyor uykusu geldi diye olduğunu düşünüyordum ama geceleri de uyurken kaşıyor ve kendini uyandırıyor bu normal mi sizlerde de oluyor mu yoksa bi sorunumu var acaba diye düşünmeye başladım :KK43:
Bizde de var. 4 buçuk aylik

Kızlar pazar günü pikniğe gittik orda bebek tüm uyku saatlerinde olması gerektohi gibi uyudu yani 3 uyku yapri sabah 1 saat öğle. 1 buçuk saat 4 te de 40 dk uyudu akşam da 8 buçukta uyuttum güzel uyudu akşam 10 buçukta iki buçukta bide 5 te kalktı 7 de de tam kalktı acaba yorulduğu için mu yoksa gündüz uykusunu güzel aldığı için mi oldu? Ama maalesef kısa sürdü dün devam ettiremedim not sadece sabah yumurta haşlaması ve labne şeftali verdim kahvaltıda sonra başka bişey yemedi

X