2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar pazar günü pikniğe gittik orda bebek tüm uyku saatlerinde olması gerektohi gibi uyudu yani 3 uyku yapri sabah 1 saat öğle. 1 buçuk saat 4 te de 40 dk uyudu akşam da 8 buçukta uyuttum güzel uyudu akşam 10 buçukta iki buçukta bide 5 te kalktı 7 de de tam kalktı acaba yorulduğu için mu yoksa gündüz uykusunu güzel aldığı için mi oldu? Ama maalesef kısa sürdü dün devam ettiremedim not sadece sabah yumurta haşlaması ve labne şeftali verdim kahvaltıda sonra başka bişey yemedi
Biz geçen hafta oğlumu sürekli gezdirdik yemin ediyorum kucakta uyudu daha rahat uyudu daha az ağladı acaba sürekli dışarda mı olmak istiyorlar

Ay ciddi misin hangi mama o benim dediğim mi ise yaradı mı dersin ay heyecanlandım benimki gelmedi daha nasıl verdin 🙏🏻🤣🤣🤣
Yok kendim yaptım evde 🤣🤣🤣 yulaf ununu suda pişirdim içine hipp 1 tane bebe bisküvisi kırdım elma koyacaktır uyku yapıyormuş ama elma yoktu şeftali koydum 6da yedirdim bunu öyle dolu dolu yedirmedim az yaptım 1 saat sonra yıkadık mayıstı 8e doğru emzirdim 8 buçukta uyudu ama kaç gündür geceleri uyumuyordu bazen haftada bir toplu uyur böyke sonraki günler yine uyumaz 🤣🤣🤣 2 buçukta sonra yinebaya kalktı ama bir de bana ley geliyor kendi oğlum için diyorum bunu çok gazlı bir bebek olduğu için sanki gece beslenmesi ona yaramıyor emiyor mesela gazı oluyor öıkaramıyor uyuyanıyo emmese daha iyi ama acıkıyor işte bilmiyprum artık

Valla çok üzülüyorum hem onun gelişimini etkiler diye hemde kendime üzülüyorum çok kötüyüm artık bide normalde sabırlıyım dün gece 4.5 5 saat uyumadı çok sinirlendim biraz söylendim :KK43: üzülüyorum böyle kızınca da
Bende geceleri öyle oluyorum ya anlıyorum seni tam yatağa koyuyorum yarumsaat sonra kalkıyor sinir basıyor ama zamanla düzelecek inşallah hepsi

Günaydın kızlar sabah kahvaltımız yumurta yulaf ezmesi(pişirdim ) kabız olduğu için iki tane kayısı pekmez ve bebe bisküvisi karışımı
Ay ne versem diye düşünüyordum keşke daha erken görseydim🤣🤣 evde pek bişeyj kalmamış havuç yumurtansarısı labne karıştırdım kötü oldu bende direk labne ve yumurta sarısını verdim ne yedireceğimi bilemiyorum bazen ya

Valla çok üzülüyorum hem onun gelişimini etkiler diye hemde kendime üzülüyorum çok kötüyüm artık bide normalde sabırlıyım dün gece 4.5 5 saat uyumadı çok sinirlendim biraz söylendim :KK43: üzülüyorum böyle kızınca da
Bende kendime hakim olamadım dün ama Allahtan eşim çok yardımcı sabah 5e kadar falan oturuyor eğer bilgisayarda işi yoksa yetişmesi gereken birşey yoksa bebisi o devraliyor ben 2 3 saat uyuyorum. Sadece bu ara yetiştirmesi gereken işleri oluunca veremedim. Eğer o olmasa mentalim daha kötü olurdu.. benimkinin 6 saat üstü uyumadığı oluyor mesela nasıl dayaniyor hiç bir fikrim yok
Bizde de var. 4 buçuk aylik
Burada kızlar enfeksiyon veya alerji olabilir dediler bende bi doktorumuza yacagim size de geçmiş olsun😔

Hipp kaşık maması dimi bende denicem ama buradaki migrosta bulamadım nerden bulabiliriz e bebekte var mı acaba
Kızlar ebebek file civil hepsinde var.Migrosta da vardır.Ben iki gece kullandım çok miktarda yemedi.ğzerindeki tarifteki gibi yaptığımda öğürdü.Ertesi gün kaşık maması su , bebek bisküvisi ve muzla karıştırdım birkaç kaşık yedik iki gece yedi bu şekilde.Normal uyku düzenine döndü bebeğim.Geceleri öyle kendini uyandırıp uyanık kalmadı dün vermedim gece yine kendini uyandırdı uyumadı bir süre de.Diğer günler bir kaç kez mama için uyandı.

Letgodan aldıklarım 1500tl nin içinde 3 tane daha eksik link bulamadım onlarda böyle kaliteli donanimli oyuncaklar. Hepsi dikkatini çekiyor ama erken bunlarla oynamasına fırsattır kaçırmak istemedim.
Ayyy letgodan mı buldun nasıl denk geldi süper yoksa indirim mi yakaladın tam anlamadım ama çok iyi denk gelmiş 1500 tl

Bugün kahvaltımızı normal ayrı ayrı verdim.Donates haşlanmış patates peynir salatalık şeklinde.Biraz ben yedirdim kendi yemek istedi biraz da kendi yemesine müsade ettim her yer battı ama beş dk da sildik temizledik çok mutlu oldu.karıstırdıgım günler bazen yiyor bazen yemiyor.Domatesi çok sevdik

Bugün kahvaltımızı normal ayrı ayrı verdim.Donates haşlanmış patates peynir salatalık şeklinde.Biraz ben yedirdim kendi yemek istedi biraz da kendi yemesine müsade ettim her yer battı ama beş dk da sildik temizledik çok mutlu oldu.karıstırdıgım günler bazen yiyor bazen yemiyor.Domatesi çok sevdik
Domatesi nasılmverdin ya evde tekim boğazına kaöar diye korkuyorum çok katı şeyler veremiyorum alışsanasıl rahat edicem ya alırım onu da yanıma hem kendim yerim hem ons yediririm

Kızlar ebebek file civil hepsinde var.Migrosta da vardır.Ben iki gece kullandım çok miktarda yemedi.ğzerindeki tarifteki gibi yaptığımda öğürdü.Ertesi gün kaşık maması su , bebek bisküvisi ve muzla karıştırdım birkaç kaşık yedik iki gece yedi bu şekilde.Normal uyku düzenine döndü bebeğim.Geceleri öyle kendini uyandırıp uyanık kalmadı dün vermedim gece yine kendini uyandırdı uyumadı bir süre de.Diğer günler bir kaç kez mama için uyandı.
Sizde işe yaradı o zaman

Şimdi altını değiştirmek istedim değiştirdim çok uykusu vardı tekrar kaka yaptı tekrar değiştirdim çıldırdı kıyamet kopardı uykusuzluktan resmen katıla katıla ağladı :KK43: artık ne yapacağımı şaşırdım ne düşüneceğimi bilemiyorum. Çok kötü bir hamilelik ve lohusalık yaşadım acaba o stresten bebeğimde böyle ağlak huysuz mu diyorum neye bağlayacağımı şaşırdım

Domatesi nasılmverdin ya evde tekim boğazına kaöar diye korkuyorum çok katı şeyler veremiyorum alışsanasıl rahat edicem ya alırım onu da yanıma hem kendim yerim hem ons yediririm
Ben salatalık acur gibi şeyler de veriyorum epeydir canım damaklarıyla ısırıyor koparıyor kopardığını çıkarıyor.Domates yumuşak bir şey zaten damaklarıyla eziyorlar

X