2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben salatalık acur gibi şeyler de veriyorum epeydir canım damaklarıyla ısırıyor koparıyor kopardığını çıkarıyor.Domates yumuşak bir şey zaten damaklarıyla eziyorlar
Salatalık bende veriyorum dişi yok ona rağmen koparıyor boğazında kaldı bir kere öksürdü baya çıkaramadı bir süredir vermiyorum bende aslında alıştırmak lazım

Şimdi altını değiştirmek istedim değiştirdim çok uykusu vardı tekrar kaka yaptı tekrar değiştirdim çıldırdı kıyamet kopardı uykusuzluktan resmen katıla katıla ağladı :KK43: artık ne yapacağımı şaşırdım ne düşüneceğimi bilemiyorum. Çok kötü bir hamilelik ve lohusalık yaşadım acaba o stresten bebeğimde böyle ağlak huysuz mu diyorum neye bağlayacağımı şaşırdım
Kundak denedin mi hiç

Şimdi altını değiştirmek istedim değiştirdim çok uykusu vardı tekrar kaka yaptı tekrar değiştirdim çıldırdı kıyamet kopardı uykusuzluktan resmen katıla katıla ağladı :KK43: artık ne yapacağımı şaşırdım ne düşüneceğimi bilemiyorum. Çok kötü bir hamilelik ve lohusalık yaşadım acaba o stresten bebeğimde böyle ağlak huysuz mu diyorum neye bağlayacağımı şaşırdım
Ben hamileyken o kadar olumlama yaptım o kadar iyi şeyler düşündüm ve söyledim ki hep tam tersi olıyor bebek işte bunlar bazıları annelerini fazla zorluyor :KK43:

Ya kızlar benim kızım sürekli meyve yemek istiyor sabah yumurta labne karıştırdım yemedi şeftali bisküvi ezdim onu bitirdi. Doktorumuz da bulamaç şeklinde beslenmeye karşı her şeyin tadını ayrı ayrı alacak benzer tatta şeyleri karıştırmamı söyledi. Napcağımı şaşırdım çorba yapıyorum yemiyor mesela ama meyveyle yoğurt karıştırıyorum yiyor.

Çok iyi anlıyorum seni hepsinden zoru desteksiz ve yalnız olmak. İnşallah düzgünce ilgilenir doktor
Az önce bebeğime sarılıp hüngür hüngür ağladım nolur uyu artık nolur yorma beni dedim. Ben 3 gündür aşırı zorlanıyorum ve buna rağmen annem gelmiyor ona ayrı tavırlıyım zaten sevmeye seviyor çocuğumu ama cidden yardım etmek istemiyor yoruluyormuş. Neymiş o da ev bakıyormuş

Az önce bebeğime sarılıp hüngür hüngür ağladım nolur uyu artık nolur yorma beni dedim. Ben 3 gündür aşırı zorlanıyorum ve buna rağmen annem gelmiyor ona ayrı tavırlıyım zaten sevmeye seviyor çocuğumu ama cidden yardım etmek istemiyor yoruluyormuş. Neymiş o da ev bakıyormuş
Canım yapma böyle takılma annene geçmişe olana bitene ağlamak ağlamak getirir derler üzülme toparla kendini tamam stresini at bı şekilde ama inan geçecek bak sende al o mamalardan dene ise yaramış az çok demeden deneye yanıla ogrencez😓

Canım yapma böyle takılma annene geçmişe olana bitene ağlamak ağlamak getirir derler üzülme toparla kendini tamam stresini at bı şekilde ama inan geçecek bak sende al o mamalardan dene ise yaramış az çok demeden deneye yanıla ogrencez😓
Aşırı stresliyim, biraz uyusa biraz sakin olsa bende bu kadar stresli olmam ona daha verimli olurum millettende medet ummam :KK43:
Yorumları okudum cidden işe yarayan varmış.

Yorulacaklar elbette ne var yani bir gün hayatlarından ödün verseler sanki her gün bakılacak.bebeklerin hep sevilesi zamanları olmuyor gün yorucu zor geçiyor ne var yani azıcık yardımcı olunsa

Yalnız değilsin bu konuda eminim bende dahil birçok insan ailesinden beklediği desteği göremedi bu süreçte en son diyeceğimiz onlardan gelecek yardım Allah'tan gelsin. Kimseye muhtaç olmadan maddi manevi çocuklarımıza yetebilelim inşallah.

X