2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Öküz hepsi bana göre benim ki günde kaç paket içer bende gördüm mü eee içiyorsun hamileyken niye yaktın der söylenir burunlarını ucunu gormezler

Kesinlikle haksız olmayı kabul edemiyorlar ve üste çıkmanın hep bir yolunu buluyorlar

Abooo kızz çok fena koyar insana nasıl rahatsın
Rahatim vallahi ilk zamanlar insan gibi kahvaltı yapıp yemek bile yiyemezken şimdi kv bebeği eşime veriyo biz iyiyoruz birlikte. Tek olduğumdan daha fazla eşim yardım ediyor hem annesinin işini rahatlatiyo hem benim. Ortalık karışmasın diye çok güzel oldu zaten ise başlıcam istesemde genel olarak benden fazla bebekle vakit geçirecek şimdi benim LGS ye hazirlanan oğlum da var ona daha çok destek olmam lazım açıkçası ona adapte oldum bu sipa zaten buyucek evlenince de gidicek

Oh en iyisi. Benim ilk bebem. Baslarda kimseye vereyim istemiyordum ama suan ben haric kimde dursa etse hosuma gidiyor. Kv de de dursun annemde de az dinlenirim soluklanirim diyorum.

Oh en iyisi. Benim ilk bebem. Baslarda kimseye vereyim istemiyordum ama suan ben haric kimde dursa etse hosuma gidiyor. Kv de de dursun annemde de az dinlenirim soluklanirim diyorum.
Aynen anne her zaman anne onlar için Nasipse ilk oncelik hep biz olucaz. Oyun saatlerinde alıyorum yatağa atıyorum iyiyorum heryerini onu ihmal etmeyince sorun yok bence daha pozitif oluyorum birde

Kızlar hepinize teşekkür ederim varlığınız çok değerli
Canım sıkma canını ben hamilelikten önce içiyordum hamileyken bıraktım sonra çocuk anne sütünü almayınca tamamıyla mamaya gelince ben tekrar başladım... Nerden baksan 1 yıl içmememe rağmen çok canım çekiyodu.. Olur böyle şeyler insanlık hali.. Erkekler gerizekalı varlıklar .. Şimdi seni bi tane ile gördü ya o direk sen ben evde yokken hep içiyosun mantığına girmiştir

R Rainbow12 T TASUU M merakediyorum1 M Madamu kızlaaarr selam
Ben haziran tatil dönüşü mesajlar çok birikince okuyamadım
Sonra da başak burcuyum okumadıkça yazamadım derken iyice birikti dün de okumaya başladım bitirip yazacaktım ama daha bitiremedim bazılarınıza beni merak edenlere özelden mesaj attım burdan da toplu yazayım dedim geldim kizlar
Nasılsınız
Yeni kişiler katılmış grup genişlemiş sanki

Ay özlemiştik valla iyi geldi bu mesaj

Hoşgeldin cano, merak ettik tabii... Arada bir ceeee diyin bizeee
Şimdidem Ucanbalon kayboldu, işe başlayacaktı, başladı mı acaba durumlar nasıl?

Ya canımsınız kızlar
Geldik geldik oğlumla buradayız artık mesajları biriktirmek yok
Bende bayağı özlemişim Kk yi nasılsınız çoğumuz 6 ay olmuş gibiyiz
Ne var ne yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…