2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Yaa sen harikasın çok güzel anlatmışsın o zaman sıfır kapak ve uygun kavanoz sipariş ediyorum 😍😍😍😍
Lafımı yanlış anlama da ben genelde hiç bilmediğim bi seyi birine sorduğumda mala anlatır gibi anlat derim. O yüzden ayrıntılı yazdım. Senle değil sorun benle 🤣🤣

Lafımı yanlış anlama da ben genelde hiç bilmediğim bi seyi birine sorduğumda mala anlatır gibi anlat derim. O yüzden ayrıntılı yazdım. Senle değil sorun benle 🤣🤣
Moni bazen senle ben aynı kişi olabiliriz diye düşünüyorum geçen gün aslında sinirli biriyim diye anlattığın yazıya denk geldim 🤣 bir de şu mala anlatır gibi anlat lafı ben de salaga anlatır gibi anlat derim 😂😂😂😂😂😂😂😂

Ülen boşuna mu soğan ekmek edebiyatı yapıyorum ben 🤣 bayılırım soğana 🤣 ama ne bileyim gaz yapıyor ya o yüzden bi emin olamadım.
O bamyayı da kurcalamam lazım içim rahat etmiyor 😅zaten Artık anama yaptırıyorum 🤣 yeme eyleminde daha başarılıyım 😎 eeee 77 kilo kolay alınmıyor 😎
Ay doğru ya ben o soğan muhabbetini unutmusum sorryy🤣🤣🤣 pişince gazı mazi kalmaz ya. Ben kendi yemegim gibi yapicam herseyi tuz baharat yağ dikkat ederek. Yoksa coo sorun oluyo.
Bende yeme kısmında başarılı değilim bence 50.1 ciltim bugun😵‍💫🤣

Ana çok mantıklı e hepsini mama gibi yapsak vakumlasak olmaz mı ki 🙄 mesela şeftali ve armudu birlikte bir kavanoz yapsak, kısın da bi irmik pişirir karıştırır veririz 🙄 bide buzdolabına mı kaldırdın
Öyle de olur ama ben karıştırma imkanı bulamadim. Benim ev aşırı sıcak olmuyo bazı yerler serin o yüzden serin bi dolaba kuru dolaba kaldırdım. Kiler gibi yani. Direk güneş görmezse ve kapağı da sağlamsa dışarıda bi sey olmaz

Ay doğru ya ben o soğan muhabbetini unutmusum sorryy🤣🤣🤣 pişince gazı mazi kalmaz ya. Ben kendi yemegim gibi yapicam herseyi tuz baharat yağ dikkat ederek. Yoksa coo sorun oluyo.
Bende yeme kısmında başarılı değilim bence 50.1 ciltim bugun😵‍💫🤣
Zargana seni 🥰🤣 ben 1 yaşından sonra cesaret edebilirim gibi soğana salçaya 🙄
Öyle de olur ama ben karıştırma imkanı bulamadim. Benim ev aşırı sıcak olmuyo bazı yerler serin o yüzden serin bi dolaba kuru dolaba kaldırdım. Kiler gibi yani. Direk güneş görmezse ve kapağı da sağlamsa dışarıda bi sey olmaz
Bizim ev aşırı sıcak yapabilirsem sanırım buzdolabında tutarım 🙄

Eklentiler

• IMG_3942.png
    IMG_3942.png
    172,4 KB · Görüntüleme: 18
Zargana seni 🥰🤣 ben 1 yaşından sonra cesaret edebilirim gibi soğana salçaya 🙄

Bizim ev aşırı sıcak yapabilirsem sanırım buzdolabında tutarım 🙄
Zargana mi zgshzh ulam hiç bunu diyen olmamıştı sgahsgH
1 yasinda da yemek seçme yaparlar yalnız sen bilirsin gene de ama tatlara ne kadar erken başlarsa o kadar iyi

X