2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Canım Kuşadasımda yangın çıkmış ya, B Buffalosos oradaydı yanlış hatırlamıyorsam. Belin içinde bana da kızımda olmuştu bir anda tutuldum kaldım iki büklüm. Acile gitmiştim doktor iğne yaptı bir sefer, sonra da parol kullanabilirsin dedi, emzirdiğim için...
Canım evet dün çok kötüydü merkezdeyiz ama çok fena evin içi is duman oğlumun sabaha kadar burnu tıkandı hep çektim serumla çok kötü bir geceydi malesef
Söndürüldü şükürler olsun ama her yer yandı ilçe girişinde yangında hayvanlar öldü :KK43: çok üzgünüz 🙏🏻 çok büyük bir alan yandı gitti kül oldu gökten evlerimize hala kül yağıyor

Pili torpu aldım aka benim kız hiperaktif sanırım eli dursa ayağı durmuyo 🤣 uyurken elimi bile sürmem cunkuuuu zaten çok zor ve çok az uyuyor neden elleyeyim 🤣🤣 kımıldamadan duruyorum cansız manken vahe Kılıçaslan gibi 🤣 yeterki uyusun 🤭
Bazen bende öyle uzanıyorum yanına dönmeye korkuyorum yataktan kalktığım an hissediyor sa ki uyanıyor 🤣

Canım evet dün çok kötüydü merkezdeyiz ama çok fena evin içi is duman oğlumun sabaha kadar burnu tıkandı hep çektim serumla çok kötü bir geceydi malesef
Söndürüldü şükürler olsun ama her yer yandı ilçe girişinde yangında hayvanlar öldü :KK43: çok üzgünüz 🙏🏻 çok büyük bir alan yandı gitti kül oldu gökten evlerimize hala kül yağıyor
Çok çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun 🥹tekrarı yaşanmasın inşallah 🙌

Ayyy yy

Bebım oğlan uyur bır arkadaşım var trafık kazasında 1 yasında kızını kaybetti geçen yıl yenı kendıne gelıyor şu an efe bana çok moral oluyor dıyor alıyor uyutuyır ebrar dan sonra hiç çocuk sevmedım dıyor ama efe başka dıyır sureklı cagırıyor gelıyor dün benım oğlan onun kıcagında göğsünde uyudu agladı ıcım gıttı ya dedım ganı ıyı gelmıyor sana rahatkıyırum dedı kıyamadım ebrarım kokuyor bu dıyır kokusunu unutmak istemiyorum bebegımın dıyor 😭
Çok zor Allah kimseye yaşatmasın

Çok geçmiş olsun🙏

Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Gece yatarken ısırıyor özellikle. Nerelerine kullanıyorsunuz? Gece yatarken kullansam sorun olur mu acaba
Ben elime sıkıyorum sonra açıkta kalan yerlerine sürüyorum direk fıslamıyorum. Yanaklarına dokunduruyorum ellerimi sadece
Ellerine eldiven giydiriyorum ben halen çünkü çiziyor suratını o yüzden endişe etmiyorum 🥰 eldivene de temas ettirmiyorum asla.

Gerçekren bebeklerin bir günü diğer günü tutmuyor çok ilginç ya normalde günde 5 kere uyku yapar bizimki kısa uyuduğu için uyku sayısı fazla dün 3 kere uyudu baya az uyudu akşam 9da direk uzun uykuya geçti bugünde devamlı uyumakstiyor emmek istiyor emziriyorum öyle memede uyuyor. Gündüz çok uyuduğunda gece uyumaz diye o kadar korkuyorum ki gerçi dün gece uyudu bu gece yine uykusuz kalabilirim 😥

Kızlar ya insan bebeğini uyutmaktan korkarmı :KK43: her uykuya geçiş bizim için kriz hiç rahat geçmiyor uykuya hep savaş halinde uykusu var direniyor dönüp duruyor ağlıyor bazen 2 3 saat uyutmayla uğraşıyorum neden böyle oluyor ya bugün artık sabır kalmadı normalde hep sakin kalırım ama sesimi biraz yükselterek niye uyumuyorsun ne istiyorsun benden dedim şimdi de vicdan azabı çekiyorum. Çok zor uykuya geçiyor ve çoğu zaman ağlıyor bende ağlayarak uyumasını hiç istemiyorum. 5 aydır rahat uyuduğu çok nadirdir hep savaş veriyoruz. Kendi annem bile anlamıyor bazen vermek istiyorum al diyorum Allah var alıyor bakıyor ama bana laf sokmayı da ihmal etmiyor atıyorsun çocuğu çocuğa bakınca niye sen sinirleniyorsun diyor ya kendimi kötü anne gibi hissediyorum :KK43: yanlış mı yapıyorum normalde hep sabırlıyım ama bazen tükeniyorum

Kızlar ya insan bebeğini uyutmaktan korkarmı :KK43: her uykuya geçiş bizim için kriz hiç rahat geçmiyor uykuya hep savaş halinde uykusu var direniyor dönüp duruyor ağlıyor bazen 2 3 saat uyutmayla uğraşıyorum neden böyle oluyor ya bugün artık sabır kalmadı normalde hep sakin kalırım ama sesimi biraz yükselterek niye uyumuyorsun ne istiyorsun benden dedim şimdi de vicdan azabı çekiyorum. Çok zor uykuya geçiyor ve çoğu zaman ağlıyor bende ağlayarak uyumasını hiç istemiyorum. 5 aydır rahat uyuduğu çok nadirdir hep savaş veriyoruz. Kendi annem bile anlamıyor bazen vermek istiyorum al diyorum Allah var alıyor bakıyor ama bana laf sokmayı da ihmal etmiyor atıyorsun çocuğu çocuğa bakınca niye sen sinirleniyorsun diyor ya kendimi kötü anne gibi hissediyorum :KK43: yanlış mı yapıyorum normalde hep sabırlıyım ama bazen tükeniyorum
Çok normal sende insansın bütün hormonlarımız yerinden oynadı bizi anlayan dinleyen yok milyon tane şeyle uğraşıyoruz o kadar güçlüyüz ki aslında. Dün bende öyle oldum ağladı ağladı aşırı sinirlendim aldım dışarı çıktım dışarı çıkmak zaten ayrı zor eve gelince aşırı tükenmiş oluyorum. Baktın yarım saat denedin uyumuyor aş kucağına evi turla bırak uyumazsa uyumasın dr dediği gibi ille de gündüz 3 saat uyuyacak 5 saat uyuyacak diye bişey yok ben bıraktım artık düzeni gözleri kızardıysa ya da gözlerini falan ovuyorsa alıyorum yatağa emziriyorum gerçekten uykusu varsa uyuyor uyumazsa kendimi yoramam yatakta debelenerek çünkü sonra öok sinirleniyorum alıyorum tekrar içeri gidiyorum biraz oyalanıyor tekrar uykunmoduna gelirse yine emziriyorum artık uyuyana kadar böyle kendime süre verdim bazen 15 dk dayanıyorum bazen yarım saat öyle 2 saat yatakta uğraştığımda hem hemen uyanıyor hemde öok sinirli kalkıyor

Bebım oğlan uyur bır arkadaşım var trafık kazasında 1 yasında kızını kaybetti geçen yıl yenı kendıne gelıyor şu an efe bana çok moral oluyor dıyor alıyor uyutuyır ebrar dan sonra hiç çocuk sevmedım dıyor ama efe başka dıyır sureklı cagırıyor gelıyor dün benım oğlan onun kıcagında göğsünde uyudu agladı ıcım gıttı ya dedım ganı ıyı gelmıyor sana rahatkıyırum dedı kıyamadım ebrarım kokuyor bu dıyır kokusunu unutmak istemiyorum bebegımın dıyor 😭
Mani olmayın hasretligini böyle gidersin. Benim ablamda dogumumdan 10 gün önce 3 aylık bebeğini kaybetti aklıma geldikçe çıldıracak gibi oluyorum. 7 yaşında yeğenim var kızımı görmek istemedi çok üzülüyorum diyodu. En son bu bayramda tesadüf karsilastik sevdi kucaklamaya çalıştı sonra evden gittiler bi daha gorusemedjk.

X