2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Bugün temızlık yaptım perde cam gırıstım sormayın rezalettı halım en son elıne boş bır poşet verdım onla oyalandı baya tam herseyı yaptım oturacaktım yukarıya yenı tasınan camların onundekı mermere şu döktü benım camlar berbat yağmur yagıyır sandım bır y baktım salak karı şu döküyor ya sabır dedım huylamadım yarım yamalak sılebılmıstım nevresım koltuk altları elkmım ulastıgı her yere gırıstım tüm perdeler falan canım cıktu hamlamısım

Fotoğrafını atar mısınız bakalım görelecek miyim😅 benim bata 11 gün var daha ama ben bu ay ovülasyon testi yapmıştım adetin 7. günü yumurtlama oldu yumurtlamanın üzerinden 12 gün geçince de kaset test yaptım direkt çıktı. Dün kan verdim 168 çıktı değerim. Sata göre 3 haftalık oluyor daha
Bu test negatif mi

Eklentiler

• IMG_0669.jpeg
    IMG_0669.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar bebişleriniz gece uykusuna kaç dakikada geçiyor. Ya gerçekten tek biz mi böyleyiz 2 saat oldu hala uyumuyor ağlıyor sakinleştiriyorum tekrar deniyorum yok uyumuyor başa dönüyoruz:KK43: uykusu var belli ama direniyor ağlamasa bari diyorum ama huysuzluk yapıyor bide

Kızlar bebeğinizin koldaki verem aşısı yerinde iltihap akan var mı? İkidir baya şişiyor ve yeşil iltihap aktı, acaba huysuzluğu da ondan mı ağrı mı yapıyor rahatsız mı ediyor:KK43: bu durumu doktora soran oldu mu kontrolde soracağım ben de
Bizim defalarca aktı ama heo sarı beyaz gibiydi hiç yeşil denk gelmedi. Suan akinti kabuk vs kalmadi mercimek kadar bi iz var. Yeşil durumunu mutlaka sorun.

Kızlar bebişleriniz gece uykusuna kaç dakikada geçiyor. Ya gerçekten tek biz mi böyleyiz 2 saat oldu hala uyumuyor ağlıyor sakinleştiriyorum tekrar deniyorum yok uyumuyor başa dönüyoruz:KK43: uykusu var belli ama direniyor ağlamasa bari diyorum ama huysuzluk yapıyor bide
Uykısı varsa maksimum 10 dakıka eğer yoksa ağla babam agla

Benimkinde basladi dis agrisi galiba. Her seyi agzina götürüyor birden cigljk cigliga kaliyor. Uykuya gecemiyor hani bebegimizin aglamasindan az cok derdini tahmin ederiz ya bu bambaska bi tını. Diş sancisi cekiyor diye yorumladim. Haftaya cuma randevuda soracagim doktoruna
Bizimkinde de biberon reddi başladı biberon ağzına girince morarana kadar ağlıyor delircem artık. Diş yapar mı? Gündüz zaten uyumuyor gece de canı isterse 🤬 uykuları için bir şey diyemeyeceğim o yüzden uyuyan bir bebeğim yok çünkü 😓
Valla filmlerde hiç böyle değildi kandırılmış hissediyorum 😓

Bizimkinde de biberon reddi başladı biberon ağzına girince morarana kadar ağlıyor delircem artık. Diş yapar mı? Gündüz zaten uyumuyor gece de canı isterse 🤬 uykuları için bir şey diyemeyeceğim o yüzden uyuyan bir bebeğim yok çünkü 😓
Valla filmlerde hiç böyle değildi kandırılmış hissediyorum 😓
😀😀😀😀ben uyuttım mahallede 2 3 köpek havlıyor efe uyanıyor aglıyor benım öküz elınde süpürge sapıyla kovalamaya ındı

X