2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Mukus durumu benmkinde de var da yeşil olmazdı o yüzden merak ettim. Bn bı takip edeyim gene olursa bakarım duruma göre sağol canım,

Canım iyi beslendiğinde kaka yeşil olur diye bişey okumuştum bi yerde. Ne kadar doğru bilmiyorum

Evet göbegin sag alt bölümü acaba apandisit falan mi diyorum ama o da bu kadar bekletmez sizinde elleyince yada normal otururken bile oluyor mu agriniz
Apandisit olsa duramazdık onun ağrısı çok başka. Bence içeride açılan kesilerden kaynaklı, sanirim fasya yada karin kası kesiği bu kadar acıtıyormuş. Bastırınca açıyor dar giyince açıyor eğilip kalkarken torba gibi hissediyorum

Sağolun kızlar ben bı takip edeyim olmazsa haftaya giderim acil bı durum değil sonuçta Dr a da gidince ne zamandır böyle diye soracak 1 kere deneyim hem soğuğu takip edeyim hemde haftaya yine etli yapayım bakalım ondan mı oldu

Yok canım normal panik yapma. Bende doktora sormuştum yeşil kaka normal dedi

Yatırcan dövecen bunları he. Gidin içerde oynayın işim var diyorum gel kızım anne kovdu bizi diyo suratını kapıya kopya edeceğim haberi yok

felicita17 yediklerinize bi dikkat edin birkaç gün. Baya oluyor yeşil kaka mukus vardı bizde alerji olabilir demişti doktorumuz süt ürünlerini kestim düzeldi. Et tetiklemiş olabilir. Anne sütü alan bebeklerin bu tip alerjileri geçici oluyormuş çok çok büyük ihtimalle endişe etmeyin genel durumunda huzursuzluk gaz vs yoksa izlem yeterli oluyor genelde

Ben demire basladiktan sonra kaka yesillesti doktora sordum demirden olur dedi. Benimki de sadece anne sütü ve henız ek gidaya baslamadim. Huzursuzlugu gazi vs yoksa cok takilma

Bizi gucendirdiklerinin farkında değiller bence kendilerince şaka yapıyorlar.
Beni kocam da sözde şaka yapiyordu ben zamaninda cok ciddi uyardim. Beni anlamani beklemiyorum ama yalniz kalma istegime saygi duyacaksin senin tek isin beni hoş tutmak ben iyiysem bebek de iyi degilsem bebek de iyi degil dedim. Simdi daha dikkatli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…