2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Ya bizde öyleyiz ne oldu anlamadım 4 ay atak Tutak haftaları geçmedi mi bu neyin nesi yanıma alıyorum on da da öyle sürekli memede olmak istiyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Aynı valla sıcaktan mı böyle diye düşünüyorum ama ben terlemiyorum geceleri . Benimki aslında uyanmıyor ama o kadar kopırdıyor ki beni uyutmuyor bende kalkıp emziriyorım sonra kıpırdaması bitiypr

Aynı valla sıcaktan mı böyle diye düşünüyorum ama ben terlemiyorum geceleri . Benimki aslında uyanmıyor ama o kadar kopırdıyor ki beni uyutmuyor bende kalkıp emziriyorım sonra kıpırdaması bitiypr
Yok ya benimki ağlıyor al beni yataktan meme ver diye... 😢😢😢 Hiç böyle değildi yaa en azından ilk uykusu 3 4 saat olurdu sonra 2 saatte 1.5 saatte kalkardı.

Meme +mama şeklinde beslenme yapıyorsanız o saatlerde mama vererek de deneyebilirsiniz. Bide gece düzenli uyuyamadigimiz için yorgunluk sinir beslenmenin aksamasj vs sutumuzu de bazı zamanlar azaltabiliyor. Eger mama sonrasında gene aynısı olursa 1 seçeneği iptal etmiş olursunuz. Burun tıkanıklığı bez rahatsızlığı belki sıcaklık durumu belki size yakın olmak istiyordur yanınıza alıp uyutmayi deneyin. Ama şu var bir çok bebekte o saatlerde uyanma mevcut. Ne anliyolR o saatte uyanmaktan bilmiyorum gecenin de en zor saatleri uyanmak için 🤦‍♀️
Sadece anne sütü alıyor doğduğundan beri. yanımda yatırmayı da denedim o da olmuyor maalesef artık düzene girmesini beklemekten başka bir çarem yok sanırım. Bezini değiştiriyorum bazen,
Burnu da açık ama yok kendisi uyanmak istiyor🥹

Ya bizde öyleyiz ne oldu anlamadım 4 ay atak Tutak haftaları geçmedi mi bu neyin nesi yanıma alıyorum on da da öyle sürekli memede olmak istiyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Kötü haber kızlar 6 ay dolmasına 10 gün var.Diş belirtilerinden dolayı gece kıpırdanmaları huzursuzlukları bitmiyor.Atak biter diş başlar 🫠

Benim kız sırt üstü yattığı yerden kalkmaya oturur pozisyon almaya çalışıyor ya baya baya da kaldırıyor kafasını yerden. Erken değil mi bunun için? Birde ayaklarının üstüne basmak için çıldırıyor. Oturttugumda kendini kaydırarak ayağa kalkmaya çalışıyor 😱

Kızlar bizim emzik konusu biraz çığırından çıktı çok alistirdik çocuğu en ufak mizlaamada emzik verdik çocuğa şimdi vicdan yapmaya başladım bundan sonra emzik sadece bende olcak meme emdikten sonra emzige çevirirse vercem emzigi kucagimdayken emsin inşallah yapabilirim 🙏
Biz emziği sadece uyutmak için kullanıyoruz.. Onun haricinde çok nadir çok ağlayınca agzına alıyo.. Zaten artık kendisi eliyle çıkarıp koyuyo.. E bi de uyanıkken konuşmaktan emziği çekmeye fırsatı olmuyo🤣🤣

Benim kız sırt üstü yattığı yerden kalkmaya oturur pozisyon almaya çalışıyor ya baya baya da kaldırıyor kafasını yerden. Erken değil mi bunun için? Birde ayaklarının üstüne basmak için çıldırıyor. Oturttugumda kendini kaydırarak ayağa kalkmaya çalışıyor 😱
Benim ki başının altında yastık varsa kendini kaldırıp oturur pozisyon almak istiyo ama düz zeminde dönmekle meşgul oluyo

Başarabilen varsa nolur formülünü söylesin, şu saat 4-5 sonrası uyanmaları nasıl engelliyorsunuz. 4 te bir başlıyor kıpraşmaya 5-6ya kadar sonrası zaten gözler faltaşı. Gerçekten çıldırmak üzereyim🤯 zaten yenidoğan gibi 4 öncesi de 2 saatte bir kalkıyor. Uykusuzluk psikolojik olarak ciddi etkilemeye başladı, sürekli sinirli haldeyim bu yüzden
Saat 5 te acıktığı için uyanıyodu mama verdiikten sonra uyumuyodu ben de alarmımı 4 e kurdum o uyanmadan ona mama veriyorum.. 1 buçuk saat ileriye attı bizi bu olay istersen bi dene sen de

Benim ki başının altında yastık varsa kendini kaldırıp oturur pozisyon almak istiyo ama düz zeminde dönmekle meşgul oluyo
Dönmeyi tercih etmiyor 🤣 bi yuvarlansa tadını alsa o işin yoooook illa dikilecek ya da oturacak😅 hadi oturma neyse de daha eklemleri oturmadı yerine ayağa kalkma olayı beni geriyor

Saat 5 te acıktığı için uyanıyodu mama verdiikten sonra uyumuyodu ben de alarmımı 4 e kurdum o uyanmadan ona mama veriyorum.. 1 buçuk saat ileriye attı bizi bu olay istersen bi dene sen de
Uyurken nasıl besleniyor ya ne güzel masallah 🧿

Ben de öyle yapıyorum o kalkmadan verince uykuya devam ediyor eğer kıpırdanmaya başladıysa mama içerken kığırdanma daha da çok artıp kendi kendini uyandırıyor

Çok teşekkürler, uyanmadan emzirmeyi de denedim benim kız o numarayı da yemedi😂

X