2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Biz hala acıkıyoruz ama ne alaka ☺️ 01.00-3.30-07.00 diye gidiyo yani bı 4 saat yok arada hep ayni doktora sormam lazım.agustos işe baslayinca nasıl baş edicem. Birde dönüyor yüz üstü yatiyo. Sürekli düzelttim 😔 korkuyorum çünkü
Benimki bayadır yüz üstü yatıyor, çeviriyorum yine dönüyor öyle rahat ediyor demekki diyip daha dokunmuyorum. Sadece hala sırt üstüne geri dönemediği için uzun süre yüz üstü yatınca sıkılıp tepişip ağlamaya başlıyor🙄 bence korkmayın biraz akışına bırakın

Başarabilen varsa nolur formülünü söylesin, şu saat 4-5 sonrası uyanmaları nasıl engelliyorsunuz. 4 te bir başlıyor kıpraşmaya 5-6ya kadar sonrası zaten gözler faltaşı. Gerçekten çıldırmak üzereyim🤯 zaten yenidoğan gibi 4 öncesi de 2 saatte bir kalkıyor. Uykusuzluk psikolojik olarak ciddi etkilemeye başladı, sürekli sinirli haldeyim bu yüzden
İnan çocuktan çocuğa degıdıyor büyük oğlum gece hıc uyumazdı benkm anlatamam ama bu sakın gece uyur çok nadırdır uyumadığı genelı duzenı ıyı oluyor

31 Ocak dogumlu bebiş var mı ? Birde canlarım geceleri beslenme noktasında yine 2-3 saate bir kalkiyormusunuz ? Bebişler açıkiyor mu ?
Biz kalkıyoruz ama artık uykusuzluk cinnet moduna geçtiğim için ilk beşiğinde uyandktan sonra besleyip uyuymuyosa yanıma alıp emzirerek uyuytorum bende uyuyorum napimm oda doyunca yads uyuyakalnca memeden çıkıyo:KK43: bunu çözen varsa benide aydınlatırsa sevinirim kaç aydır uykusuzluğuma böle çözdüm ben😄

Benimki bayadır yüz üstü yatıyor, çeviriyorum yine dönüyor öyle rahat ediyor demekki diyip daha dokunmuyorum. Sadece hala sırt üstüne geri dönemediği için uzun süre yüz üstü yatınca sıkılıp tepişip ağlamaya başlıyor🙄 bence korkmayın biraz akışına bırakın
Benimki gece uykusunda devamlı dönüyor kolu altında kalıyor ama fark ettim kolununçıkarıp yüz üstü yatırıncada öyle uyumak istemiyor uyanıyor. Diğer türlümkolu altında kalınca morarıyor bir süre sonra aklım kalıyor devamlımuyku falan kalmıyor

İnan çocuktan çocuğa degıdıyor büyük oğlum gece hıc uyumazdı benkm anlatamam ama bu sakın gece uyur çok nadırdır uyumadığı genelı duzenı ıyı oluyor
İkinci çocuk daha iyi olur yani öyle mi diyorsun🤣🤣🤣 oğlumun kardeşi olsun çok istiyorum ama yaşadıklarımı bir daha yaşamakta korkutuyor

Biz kalkıyoruz ama artık uykusuzluk cinnet moduna geçtiğim için ilk beşiğinde uyandktan sonra besleyip uyuymuyosa yanıma alıp emzirerek uyuytorum bende uyuyorum napimm oda doyunca yads uyuyakalnca memeden çıkıyo:KK43: bunu çözen varsa benide aydınlatırsa sevinirim kaç aydır uykusuzluğuma böle çözdüm ben😄
Bende aynısını yapıyorum başka çare yok 🤣 gece uykusu benim için çok önemli gündüz uyuyamıyorum uyusundq yanımda uyusun bende uyuyayım kafasındayım valla uyku uyumazsak nasıl bakıcaz bebelere🤣

Bunu da denedim ama etkisi olmadı erken de olsa geç de olsa 4ten sınrası kabus benim yaa ben benimkini 9.30 da bazende 10 da uytuyorum gece 12.30 da hep uyanıuor yatırıyorum 3 te bidaha uyanıyor tekear emzirip yatırıyorum 6.30 da uyanıyor kesin :KK43: dedimki acaba süt mü acıktırıyor mama veriyim en son gece emzirmeden sonra aayy gene aynıı ve bende işe başlıcam korkuyorum düzelmezse diye:KK43:

Benimki gece uykusunda devamlı dönüyor kolu altında kalıyor ama fark ettim kolununçıkarıp yüz üstü yatırıncada öyle uyumak istemiyor uyanıyor. Diğer türlümkolu altında kalınca morarıyor bir süre sonra aklım kalıyor devamlımuyku falan kalmıyor
Bizimki de sırt üstü uyumuyor. Sürekli yüzüstü uyuyor aylardır.

Bazen kolu altında kalıyor bir süre sonra bakıyorum çıkarmış uyumaya devam ediyor. Bu arada başlarda yüz üstü döndü mü uykusu daha kısaydı, şimdi alıştı daha uzun süre yatıyor. Artık sırt üstü yatması çok nadir

Başarabilen varsa nolur formülünü söylesin, şu saat 4-5 sonrası uyanmaları nasıl engelliyorsunuz. 4 te bir başlıyor kıpraşmaya 5-6ya kadar sonrası zaten gözler faltaşı. Gerçekten çıldırmak üzereyim🤯 zaten yenidoğan gibi 4 öncesi de 2 saatte bir kalkıyor. Uykusuzluk psikolojik olarak ciddi etkilemeye başladı, sürekli sinirli haldeyim bu yüzden
10 da uyudu 1 de uyandı 3.30da uyandı 6 da uyandı. Eli kolu durmuyor hiç kendine vuruyor sürekli. Canı acıyo uyanıyor sonra. Uykusuzluk deliryum modunu açıyor insanın çok iyi anlıyorum sizi. Geçen arkadaşım geldi. Gözünün feri gitmiş bomboş bakıyorsun dedi. E uyumuyoruz 😅 doğduğu günden beri deliksiz bi 5 saat uyumamisimdir 😓 Allah yardımcımız olsun çok zor 😓

Ben de artık açlıktan mı diye düşünmeye başladım🤷🏻‍♀️ emziriyorum aslında kendisi de emmeyi bırakıyor, diğer memeye geçsem almıyor ne yapacağımı şaşırdım
Meme +mama şeklinde beslenme yapıyorsanız o saatlerde mama vererek de deneyebilirsiniz. Bide gece düzenli uyuyamadigimiz için yorgunluk sinir beslenmenin aksamasj vs sutumuzu de bazı zamanlar azaltabiliyor. Eger mama sonrasında gene aynısı olursa 1 seçeneği iptal etmiş olursunuz. Burun tıkanıklığı bez rahatsızlığı belki sıcaklık durumu belki size yakın olmak istiyordur yanınıza alıp uyutmayi deneyin. Ama şu var bir çok bebekte o saatlerde uyanma mevcut. Ne anliyolR o saatte uyanmaktan bilmiyorum gecenin de en zor saatleri uyanmak için 🤦‍♀️

X