2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
ama işte daha az yoruluyorum orası kesin 🤣sırtım belim omuzlarım kopuyor tansiyonum hep 14 :KK43: dökülüyorum 😭😅
Benımde şeker ve tansıyonnyakıbı yapmam lazım doğumdan sonra kalıvı şeker mı tansiyon mu dıye hıc bakmıyorum ana saglıgına gıttı mı ebe tansıyona bakıyor tamsıyonnyuksek tuzsuz yıyelıö dıyor falan ama ben de farkındayım bısıler dengesız vücutta kafam vücuduma agır gelıyor donuyormsureklı agız kuruluğu ve aclık hep yemek yemek ısyıyorum hep te yiyorum şu se saatte acım

Yarın benım kaynanamın yegenlerı gelıyormus Bursa'dan 4 gün bırdalarmıs sakın toplatıp gelme bebek görmeye geldıler dedim ben kımseyı agırlamam kımseyı yatılı ıstemıyoruö dedim bozuldu ben yaslıyıö dedı o zaman onlara şöyle ben yaslıyım cansu bunda bebegı var doye kovarım hepsını dedım tık yok mısafor dedı ben mısafır sevmıyorım artık dedım😀

Yarın benım kaynanamın yegenlerı gelıyormus Bursa'dan 4 gün bırdalarmıs sakın toplatıp gelme bebek görmeye geldıler dedim ben kımseyı agırlamam kımseyı yatılı ıstemıyoruö dedim bozuldu ben yaslıyıö dedı o zaman onlara şöyle ben yaslıyım cansu bunda bebegı var doye kovarım hepsını dedım tık yok mısafor dedı ben mısafır sevmıyorım artık dedım😀
Bana yakın arkadaşlar geldi kalmaya ben çocuğu tutmaktan hiçbir iş yapamadım hep kız yaptı yemeği bir şeyleri. Hatta bazı zaman çocuğu tuttu kendi yemedi ben yemek yedim. Misafir ağırlayan insanları tebrik ediyorum. Ben kimseyi kabul edemedim şimdiye kadar

Bana yakın arkadaşlar geldi kalmaya ben çocuğu tutmaktan hiçbir iş yapamadım hep kız yaptı yemeği bir şeyleri. Hatta bazı zaman çocuğu tuttu kendi yemedi ben yemek yedim. Misafir ağırlayan insanları tebrik ediyorum. Ben kimseyi kabul edemedim şimdiye kadar
Ben kımşerı kabul ettımm kımlerı

O kadar sinirim bozuk ki günlerdir sabahtan akşama kadar ağlıyor en son bırakayım nereye kadar ağlayacak diye düşünmeye başladım
Benimki de sürekli akşamları ağlıyor bikaç gün geçer gibi olmuştu kurtulduk bu kolikten dedim dünden beri geri başladı çok zor gerçekten sizinki de ağlama krizi şeklinde mi?

A Afra00 canım merak etme obozite olmuyorlar. Benim ortanca 2 aylıkken 6500, 3. Ay 7200 dü. Bizim doktorda anne sütünden korkmayız dedi. Şuanda 6 yaşında ve kilosu boyu gayet iyi🧿
Aa ne güzel örnek oldu bu oğlumla hemen hemen aynıymış içim rahatladı teşekkür ederim canım☺
Yok canım ya anne sütü sağlıklıdır. Sütü kestikten sonra zayıflıyorlar genelde yani benim kız öyle olmuştu.
Bakalım nasıl ilerleyecek
Sadece Anne sütü aldığı için endişelenmeye gerek yok ama ilerleyen zamanlarda öyle devam ederse bazı tetkikleri kontrol ederler diye biliyorum canım
Anladım canım teşekkür ederim

X