2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizim ev 1. Kat alt katta kimse yaşamıyor ne yazık ki. Yatak odamız gündüz çok güneş almadığı için gece 22-23 bazen 21 leke düşüyor. Dogalgaz merkezi olduğu için kapatıldı. O yüzden uzun kol zibin üstüne ince- normal tulum giydiriyorum. Karnına kadar battaniye örttüğüm için o da çok kalın değil. Gogusu kolu açık olduğu için 2 kat uzun kol tercih ettim. Havalar bozdu burda. Yoksa kısa kol+ uzun kol tulumla devam ediyoruz. Benim sorunum dışarı çıkarken ne giydircem. Ben kendim bu ameliyatlarimdan dolayı kan değerim dusuk çok üşüyorum yazın bile yorganla yatarım o değere. Çocuğu hasta etmekten korkuyorum.

kızlar iyi akşamlar goon marka bez deneyen var mı ? Prima kullanıyorduk normalde ama bir kaç yerde güzel yorum gördüm denemek için aldım..Elinizde bez kaldı mı hiç alıp da denediğiniz beğenmediğiniz ya da küçülen? Benim kaldı bir kısmını doğum yapacak bir arkadaşa verdim hala elimde yarım paketler var 😔 umarım suan aldığım da kalmaz elimde

kızlar iyi akşamlar goon marka bez deneyen var mı ? Prima kullanıyorduk normalde ama bir kaç yerde güzel yorum gördüm denemek için aldım..Elinizde bez kaldı mı hiç alıp da denediğiniz beğenmediğiniz ya da küçülen? Benim kaldı bir kısmını doğum yapacak bir arkadaşa verdim hala elimde yarım paketler var 😔 umarım suan aldığım da kalmaz elimde
Goon marka küçük kızımda bir süre kullandım çok memnun kalmıştım ama bulması sıkıntı olunca bıraktık. Ben kalan yarım bezlerin yan bant ve iç bariyerini yavaşça yırtıp ped niyetine kullanıyorum😊

Ben ilk günden beri kullanıyorum çok memnunum

Kızlar bizim park yatağımızı ben yatağımızın tam yanına bitiştiremedim yer yok diye, o yüzden biraz uzakta görüş mesafemde değil sürekli kalkıp bakıyorum. Böyle çok pinpirikli gibi hissediyorum kendimi sürekli kalkıp bakıyorum diye. Sizin yataklar hemen dibiniz de mi benim gibi uzağa koymak zorunda kalan var mı yani uzak dediğimde odanın diğer köşesinde 😀

En başından beri kullanıyorum mükemmel bir bez

Kızlar bizim park yatağımızı ben yatağımızın tam yanına bitiştiremedim yer yok diye, o yüzden biraz uzakta görüş mesafemde değil sürekli kalkıp bakıyorum. Böyle çok pinpirikli gibi hissediyorum kendimi sürekli kalkıp bakıyorum diye. Sizin yataklar hemen dibiniz de mi benim gibi uzağa koymak zorunda kalan var mı yani uzak dediğimde odanın diğer köşesinde 😀
Tahmini 2-3 metre uzağımda benimde. Yatırdıktan sonra bi yarım saat bekliyorum başında kusma falan olursa diye sonra kalkmıyorum.

Kızlar benim bebeğim de normalde emer uyurdu şimdi her uyku öncesi morarana kadar ağlıyor. Pışpışlıyorum hemen uykuya dalıyor. Sanki uykuya ağlamadan geçemiyor gibi garip bir huy edindi. 2 ay atağı olabilir mi? Hiç bu kadar ağlamazdı. Şimdi sürekli ağlar halde
Bu bende 3. Ay atağı bu hafta basladi

Ben kullandım memnun kaldım. Primsys göre kalıbı küçük. Gündüzleri goon kullandım. Geceleri prims taktım. Prima 2 bedense goon 3 beden alın derim. Ben memnunum kısaca.

X