2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar herkesin bebeği sağlıkla büyüsün isteyen herkese de ALLAH sağlıklı bebişler Nasip etsin Çok Aminn🙏🤲🐬
Birşey sorucam Benim bebek 10 Günlük ALLAH ın izniyle dün sağlık ocana gittik geçen haftada 4 yada 5 günlükken gitmiştik kilosu ölçmüştü bu hafta 10 günlükken gittik 10 gramm almış ebee alttaki sebep Olabilir vs dedii Korktum üzüldüm bayaa ve sezeryan oldum içinn sütüm ancak gelmeye başladı bebiş mamada verdim ama az verdim bilgim fazla yoktu
Varmı bu şekilde olann yada nasıl bir yol izlemeliyim
İNŞALLAH herkes bebişini sağlıkla büyütsün 🙏🤲🐬

Arkadaşlar herkesin bebeği sağlıkla büyüsün isteyen herkese de ALLAH sağlıklı bebişler Nasip etsin Çok Aminn🙏🤲🐬
Birşey sorucam Benim bebek 10 Günlük ALLAH ın izniyle dün sağlık ocana gittik geçen haftada 4 yada 5 günlükken gitmiştik kilosu ölçmüştü bu hafta 10 günlükken gittik 10 gramm almış ebee alttaki sebep Olabilir vs dedii Korktum üzüldüm bayaa ve sezeryan oldum içinn sütüm ancak gelmeye başladı bebiş mamada verdim ama az verdim bilgim fazla yoktu
Canım gecmis olsun mama ver tam ölçü ver gününün ölçüsü neyse ona göre ver mesela 0-1 ay 60 CC iki ölçek gibi tam hatırlamıyorum tam ölçüyü, benim bebem de susuz kaldığı için çiş yapmadı günde 1 turuncu yapıyordu mamayı eksik verdim sodyumu artimis doğal olarak da sarilık da oldu 4 gün yattı hem sütünü sağ bu ara hem mama ver günde 3 kere ver kaşık biberonla ver meme reddi olmasın sabah öğle akşam mama ver korkma mamadan ama önceliğin sütünü artırmak olsun. Amaç burda çocuğun beslenmesi kuzum 🙏🏻🧜🏻‍♀️

Sarılık olmasın dıye bu haftalarda ıyı brelenmesı lazım canm 2 saate 1 30 cc

Canım gecmis olsun mama ver tam ölçü ver gününün ölçüsü neyse ona göre ver mesela 0-1 ay 60 CC iki ölçek gibi tam hatırlamıyorum tam ölçüyü, benim bebem de susuz kaldığı için çiş yapmadı günde 1 turuncu yapıyordu mamayı eksik verdim sodyumu artimis doğal olarak da sarilık da oldu 4 gün yattı hem sütünü sağ bu ara hem mama ver günde 3 kere ver kaşık biberonla ver meme reddi olmasın sabah öğle akşam mama ver korkma mamadan ama önceliğin sütünü artırmak olsun. Amaç burda çocuğun beslenmesi kuzum 🙏🏻🧜🏻‍♀️
Anladım canım uykuda uyuyamadı çocuk Saatte bir uyandırdım hep ebe demişti sonrada diyorki geceleri demedim Tövbe Tövbe dedim dünden beri 2 yada 3 saatte bir uyandırıyorum bir memee bir mamaa verirorum sütünü sağma dedii sağıp veriyordum bebek kendi emsin dedii bende şaşırdım kaldım doktor farklı ebe farklı söylüyor ALLAH doğru yoluu göstersin 🙏🤲🐬

Ben kullandım memnun kaldım. Primsys göre kalıbı küçük. Gündüzleri goon kullandım. Geceleri prims taktım. Prima 2 bedense goon 3 beden alın derim. Ben memnunum kısaca.
Aldıktan sonra farkettim ikisi de 2 numara 48 li aldım çabuk bilet bir daha büyüğünü alacağım.Gayet güzel gece taktım sabah baktım Sleepyde cis bile sızıyordu kaka zaten sızıyordu sırtına kadar.Bir de Sleepyde kaka beze yapışmıyor bebeğim poposuna yapışıyordu.Prima harika ama bu da gayet güzel sızma yok tasma yok.kaka beze yapışmış gayet güzel gibi

ALLAH korusun canım ebe ilk 10 gündü tehlike atlattınız onuu dedii dün ama mamada veriyorum şimdi 2 yada 3 satte bir memee veyaa mamayla devam ediyorum İNŞALLAH Şifaa olurr 🙏🤲🐬
Canım emzirebiliyorsan emzir bebek çektikçe çoğalır inşallah. Sütün çok fazla geldi göğsün doldu bebek emmedi ise o zaman sağım yapıp verirsin bebişe. Sağlıkla büyüsün inşallah 🥰🤲🏻

Canım emzirebiliyorsan emzir bebek çektikçe çoğalır inşallah. Sütün çok fazla geldi göğsün doldu bebek emmedi ise o zaman sağım yapıp verirsin bebişe. Sağlıkla büyüsün inşallah 🥰🤲🏻
Aminn canımm İNŞALLAH herkesin bebişi sağlıkla büyüsün 🙏🤲🐬
EmZiryorum ama ne kadar süt geliyor bilmiyorum mamada veriyorum emziriyorumda İNŞALLAH Şifaa bulur tüm çocuklar 🙏🤲🐬

ALLAH korusun canım ebe ilk 10 gündü tehlike atlattınız onuu dedii dün ama mamada veriyorum şimdi 2 yada 3 satte bir memee veyaa mamayla devam ediyorum İNŞALLAH Şifaa olurr 🙏🤲🐬
İnşallah canm benım çocuğum sarılıktan yattı hemsırrnın dedıgı 3 satte bır 75 mm beslenıyor ilk ay onemlı

İnşallah canm benım çocuğum sarılıktan yattı hemsırrnın dedıgı 3 satte bır 75 mm beslenıyor ilk ay onemlı
Aminn canımm kafam bayaa karıştı ebe farklı doktor farklı diyor emiyor bebek ama süt ne kadar geliyor bilmiyorum yanii henüz 10. Günde yenii iniyor sütümm arkadaşım mamayıda yediriyorum memee dahaa sonra mamaa Şifaa olsun İNŞALLAH 🙏🤲🐬

IMG_0902.jpeg
Emzirirken canım inanılmaz tatlı çekiyor ya şerbet kazanlarına düşmek çikolata şelalelerinde boğulmak istiyorum 😅

Kızlar bugün 2. Ay aşısını oldu bebeğim ama sürekli uyuyor ve mızmız. Sabah 9 dan beri gözünü açıp bakmadı bile. Ya ağlıyor ya uyuyor. Bide hep kucağımda durmak istiyor. Sizin de böyle oldu mu

X