2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ya ben 7 günlükken yaptırmak istiyordum aslında ama o zaman sarılıkla uğraşıyorduk aklımıza bile gelmedi. Eşim çok yoğun çalışıyor bir türlü zaman ayırıp bulamadı yaptıracak yeri geçen gün dedim artık geciktirmeyelim büyüdükçe zorlaşacak çünkü. Sizin dr neden 5 ay sonrası dedi acaba söyledi mi?
Verdikleri uyuşturucu maddeden dolayı ben öneriyorum dedi heralde yapılan uyuşturucu iğneden bahsediyor

Hayırlı olsun 🙏🏻 en kısa zamanda iyileşir inşallah minnoş 🙏🏻 bu bardak olayını duymuştum nasıl yapılıyor acaba
Sagol canım benim aminnn.
Bardağı alt kısımdan kesiyoruz çok. Uzun olmayacak şekilde bezin pipiye yapismasini engelleyecek kadar. Bezi açınca temizliyorum popoyu krem sürüyoruz bide batikon bardağı takıyoruz bütün alet edevat içeride kalacak sekilde 🤣😁 hemen bezi kapatıyorum

3 gün sonra için rahat eder inşallah 🙏 biraz ödemli oluyor oda zamanla iniyor. Ne anksiyeteler yaşadım sünnette😅 banyo 2 gün yaptırmayın dediler benimki sünnetten gelir gelmez bir kaka yaptı bezinden çıktı ta. Mecbur temizledim sonra kağıda baktım kaka gelirse su tutabilirsiniz yazmışlar. Çocuk çok ağladı temizleyene kadar ben bir vicdan azabı çek ☹️ Of analık delilik.
Ayyyyy gerçekten fena bısey yaa bende dün baya ağladım çok. Tuhaf bısey 😪😪
Şükür bugün iyi de ödemli aynen pipi şiş.
Oyy kötü olmuş yaa bizimkide dundne beri maşallah dolduruyor kakayla hemen değiştirmeye çalışıyorum

Biz bardak kullanmadık beze yapışmasın diye hem beze hem pipisine bol kantaron ya da zeytinyağı dökün dediler 10 gün yağladım hep. Şükür yapışmadı . Sizlere de fikir olabilir.Kantaron iyileşmesine de yardımcı oluyor sanırım iltihap kapmamasına falan. İlk gün 3 4 saat arayla ağrı kesici fitil attım ertesi güne gerek bile kalmadı fitile. Acil şifalar olsun minnoşa ♥️
Cok. Sagol canım bilgi için ❤️
Bende bardağı bugün kullanım sonra kullanıyom diyorum bakalım. Pipi yarın nasıl olacak.
Aynen bende dün calpol verdim 3 kere. Bugün daha iyi şükür 🤲❤️❤️
Teşekkür ederim

Bide bn emziriyorm ona rağmen su an ikinci adetimi yaşıyorum. 1. Geçen ay 40im çıkınca muayene sonrasında olmuştu 1 ay geçti yine oldum. Sütümü etkiler mi çok korkuyorum kesilirse diye😢
Bende sadece emziriyorum 40ım çıktığından beri 3. Adetimi oldum 2 haftada bir nerdeyse ama adet gibi değil az kanama oluyor. Neden böyle oldum bilmiyorum. Sütümde hiç değişiklik olmadı.

X