2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Ben geçenlerde araç içinde 3-4 saat yolculuk yaptım battaniye örtüp emzirmeye çalıştım baya zor oldu emzirme örtüsü de almamıştım,sahile çay bahçesine falan gitmeyi planlıyorum havalar güzelleşince ama nasıl yaparım bilemedim ben de emzirmek için bi alan yok ama süt de sağmıyorum sağma makinem yok zamanında mochiyle toplayıp buzluğa attıklarım var ama onlar da çok uzun süre idare etmez bakalım bi çare bulmam lazım

Elimle sıkıyorum süt geliyor görüyorum elektrikli.paompa bile almaya niyetlendim gibi artık artık.manuelle sagmayacam 30.cc.cikti moralim.bizuluyir ne yapayım artık.sssirdim
Elektrikli pompa bebek kadar çekemiyor bu defa da az süt çıktı diye psikolojisi bozuluyor insanın ama süt artırmak için de sağım öneriyorlar

Ben geçenlerde araç içinde 3-4 saat yolculuk yaptım battaniye örtüp emzirmeye çalıştım baya zor oldu emzirme örtüsü de almamıştım,sahile çay bahçesine falan gitmeyi planlıyorum havalar güzelleşince ama nasıl yaparım bilemedim ben de emzirmek için bi alan yok ama süt de sağmıyorum sağma makinem yok zamanında mochiyle toplayıp buzluğa attıklarım var ama onlar da çok uzun süre idare etmez bakalım bi çare bulmam lazım
Mamanın tek iyi yanı dışarı çıktığımızda ağladığında direk biberonuna hazırlayıp verebiliyorum dışarıdayken hiç sorun çıkmadan pusetinde yatabiliyor tek güzel yanı bu sanırım mamanın

D Dr X ben solgarı sabah 3 akşam 3 kullanıyorum bana çocuk doktoru tavsiye etti hatta süt arttırmak için tavsiye edeceğim tek takviye onun dışında su ve beslenmene dikkat edeceksin dedi. Doktor bana sabah öğle akşam 2 şer dedi ama öğlenleri çoğunlukla kaçırdığım için sabah akşam içmeye başladım. İlk başta arttırdığını düşünüyodum ilk günler 30 cc sağımımı 120 lere kadar çıkardım ama geçen hafta 10 günlük hastane maceramızdan taburcu olduk o zamandan beri epey azaldı sütüm naparsam yapayım arttıramıyorum tüm düzenimiz bozuldu 30 luk günlere geri döndük
Merhaba solgarın hangisini kullanıyorsunuz ? Bu kadar günde 9 tane mi önerdi doktorunuz ben de almak istiyorum ama bu kadar kullanabilir miyim bilmiyorum hap yutmaktan nefret ediyorum 🥲

Goz altı torbaları ve morluk için neler kullanıyorsunuz?
Kullanip Memnun olduğunuzda urun varsa. Yazar mısınız? 🤍❤️
Shevec kafein serum almıştım yeni kullanmaya başladım canım malum uykusuzluk yorgunluk. Henüz belirgin bir fark göremedim bakalım
Aa bende şampuanı yüzüne getiriyorum tabi saçına gelince internette bioderma atoderm önermişler evde vardı onu denedim şimdi
Bioderma atoderm kendim için kullanıyorum. Bebeğimin kaşlarında konak olduğunda iyi gelmişti. Saç içinde mi kullanacaksınız tam anlayamadım? Çünkü saçlarında da konak oluştu şuan zeytinyağı sürmeyi düşünüyordum

Shevec kafein serum almıştım yeni kullanmaya başladım canım malum uykusuzluk yorgunluk. Henüz belirgin bir fark göremedim bakalım

Bioderma atoderm kendim için kullanıyorum. Bebeğimin kaşlarında konak olduğunda iyi gelmişti. Saç içinde mi kullanacaksınız tam anlayamadım? Çünkü saçlarında da konak oluştu şuan zeytinyağı sürmeyi düşünüyordum
Bende kebdimöiçin kullanıyorum bşodermayı bugün kızıma sürdüm kaş ve saçlarına ve yüzüne bir kaç saate kızarıklığı gitti kulak menelerş de kurumuş oradalara da sürdüm sabah bakacağım iyi geldiyse devam edeceğim geçince bırakırım 🙏🏻

Kızlar okudum genel olarak Dışarıya cikma olayı konuşulmuş.
Biz bi arkadaşımla genelde 2gune bir çıkıyoruz, parka vs. Hiç olmadı market gezmesi, 🤣😁
Yanıma mama Alıyorum, emzirm örtüsü de alıyorum..
Geçen gun lcw da cok ağladı mesela hemen oturduk bi yere emzirdim örtüyü takip.
Kendinizi kısıtlamayın hiç Inanin evde insan daha cook bunalıyor çocuklar bile..❤️
Az önce mesela mado ya kahve içmeye çıktık evde kıyametler koparan oğlum orda bebek arabasinda durdu, uyusu uyandı iyiydi..
Eve geldik 10.dk.gecti başladı huysuzluk.. Miz miz miz mesai kaldığımız yerden devam..
Mama disarda evet rahat gerçekten, ama memeye de çözüm bulunuyor ya..

X