2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Günaydınlar mi tunaydinlwr mi konyaya kar yağıyor ben havalar düzelsin oglanin alıp dışarı cikma hayalleri yaparken sonuç bu hayırlısı yemek yap ev topla camwsir derken bu saat etti şimdi büyük oglan gelir öğlen yemeğine koştur koşturmaca daha
Al benden de o kadar Ankara’da da kar var. Sabah uyandık akşama hazırlık çorba,salata yaptım evi süpürdüm bir yandan bebiş yordu balla bu saatte

Kızlar merhaba ben bugün kendi doktoruma muayeneye gittim alttan muayene etti ve simer testi aldı yalnız o alttan muayene ederken ki kullandığı aparat çok canımı acıttı ilki hep zor olur benim de canım çok acımıştı dedi doktorum normal hayatına geri dönebilirsin dedi her şey gayet güzelmiş

Ben hiç vermedim vermek istiyorum doktorumuz sadece mama dedi ama sizin doktorunuz su verebilirsiniz dedi mi
Merhabalar ben sadece emziriyorum ama benim doktorum sarılık olduğu zaman her emzirmeden sonra 2 çay kaşığı kadar kaynamış su ver dedi sarılık bitti suyu keseyim mi dedim yok ver dedi ben de sadece gece emzirmelerinde vermiyorum.

Benimkide öyle 😂 boğuldu sanıyorum sıçrıyorum eller sürekli hareketli kundak yapsam bile çıkarıyor eldiveni bile çıkarıyor 🙈 evde keçi mi besliyoruz diyorum teke gibi sesler 😂😂😂😂
Ay aynısı çok özür dilerim ama at kişnemesi gibi bazen ayyy annecim çok özür dilerim ama
Gerçekler 🤣🤣

Merhabalar ben sadece emziriyorum ama benim doktorum sarılık olduğu zaman her emzirmeden sonra 2 çay kaşığı kadar kaynamış su ver dedi sarılık bitti suyu keseyim mi dedim yok ver dedi ben de sadece gece emzirmelerinde vermiyorum.
Bemim bildiğim sadece emzirenlerin su vermesi önerilmiyor canım 🙄ben vermiyorum doktorumuz önermedi öyle birşey🙄

Kızlar merhaba ben bugün kendi doktoruma muayeneye gittim alttan muayene etti ve simer testi aldı yalnız o alttan muayene ederken ki kullandığı aparat çok canımı acıttı ilki hep zor olur benim de canım çok acımıştı dedi doktorum normal hayatına geri dönebilirsin dedi her şey gayet güzelmiş
Cnm smear testini kaca yapılacak özelde misin devlette misin

Merhaba bnm bebegimde de sarılık vardı şimdi sadece renk olarak kaldı bronz bı renk kaldı. O da zmanla geçer dedi Dr. Su ver falan demedi sizin Dr sarılık olduğu için mi su verin dedi ?

Şu an ne durumda sarılığı gozlerjnde yuzunde tamamen geçti mi bide ne kadarlık bebeğiniz

Bebişleriniz gece uyurken hiç ses çıkarıyor mu kızlar ya yutkunmaya çalışıyor ya garip garip sesler çıkarıyor rahatsız olduğu her halinden belli ama gözleri de kapalı uyumaya devam ediyor oysa eller kollar sürekli hareket halinde böyle olan var mı o böyle diye uyuyamıyorum
Benim kızda ilginç sesler çıkarıyo sanki nefesi kesiliyomuş gibi.. Galiba seslerini tanımaya başlıyolar

Gecen günlerde konak ile ilgili şampuan değişikliği düşünen bi arkadaş vardı hatırlayamadım mazur gör..
Son 2 yıkamada sebamed kullandim. İlk kullanım sonrasında tam temizleyememjstjm fakat 2 yıkama arasında yeni konak oluşumu olmadı. Değiştirmeyi düşünen varsa bi denesin. Uni baby kullanıyordum daha öncesinde

Yorumları fazla diye siveno aldım tuhh mesajını önce görseydim .neyse yapacak bişi yok koruması yüksek olur ben kullanırım 🙈
Sağlık olsun yapısı biraz yoğun zor sürülüyor bir de ruh gibi oluyorsun artık üzerine fondöten sürersiniz 😁 Bende ucuzken birkaç tane almıştım. Açılmamış duruyor hala kullanmadım.

Kizlar günaydın 🌸
Prima P.Care kullanıyorum kızıma 1 numarada hep bezin lastik kısımlarının izi kalıyor 2ye geçtim ama o da büyük geliyor gibi bazen sızdırıyor. Ne yapacağım kullanan var mı :KK43:
Bir de 2 paketten fazla alma 3haftada büyüyorlar bez elinde kalır dediler üstüne 2 paket daha aldım ben 😒
Aynen ben de 3 paket daha aldım. Sonuncusunu kullanıyorum sonra 2 ye geçicem umarım çok büyük olmaz.

Yine bir influencer 3 aylık bebeyle yurtdışına tatile gitmiş 😅 arka planı çok merak ediyorum. Bebeler zaten uyumuyor gece uykusuzlukta gündüz ölü gibi oluyoruz mümkün değil ya
Canım onların bakıcıları vardır emin ol. Hiçbişey göründüğü gibi değil sahte hayatlar 😒

X