2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar doğumumun üzerinden 27 gün geçti sezeryan oldum hem spinal hem tam narkoz aldım ondan mıdır bilmem çok yan etki yaşadım. Neyse ki narkoz etkileri geçti diyordum ama dünden ber bel ağrısı başladı tam da iğne olduğum yerden. Sonrasında da diz kapağı ağrım başladı ellerimi yumup açınca ağrıyor ayaklarım basınca ağrıyor neden oluyor bunlar bilmiyorum, yaşayan var mı?

Benim kızın emme süresi hiç kısalmadı ya 20 30 dakika arası emiyor. Hemde gündüzleri 1 buçuk 2 saatte bir istiyor. Ama gece 4 5 saat uyuyor. Uyandırmak istesem yarım saat buluyor uyanması. Gece bu kadar uyuyan var mı? İzin veriyorlar musunuz bu kadar?

Bebeğim gece max 2 saat uyuyor alarm gibi kalkıyor uzun uyuyanlar neler yapıyorsunuz aralığı nasıl uzatabilirim kendi uyanıyor hep 2 saatte
Kuzu bizim yeni 2 saat oldu, hiç uyumadan uyanıyordu..
Anca 45. 50 dk. Uyuyordu..
Yani ben mama veriyorum yatmadan gece sadece meme veriyorum, çok. Ağlarsa mama..
Yani gece altını eğer kaka değil ise açmamaya çalışıyorum başkada bısey gelmiyor aklıma

Benim kızımda 5. Gün kontrolünde 100 gr vermişti. Doktorumuz çok iyi çok kilo kaybetmemiş dedi. Her çocuk veriyor zaten ki 15. Gün doğum kilosuna ulaşması bekleniyor.
iki gündür kakamızı da yapıyoruz çişlş bezlerimiz de var besleniyor gibi düşünüyoruz eşimle yarın bir gidip tartalım bebeğimizi

Gece kaç saatte bir uyanıyorlar peki

20.30 uyudu 23 uyandı hemen alt değiştim çiş dolmuş şişmiş 60 cc mama verdim şimdi gazını çıkarıyoruz bakalım mesai nasıl olacak bu gece

Bende her mama için kalktığımda bezine bakıyorum değişiyorum hasta olur bence bir süre sonra bez çekmez üşütür diye düşünüyorum bir kere kontrole gitmiştik bez ıslanmıştı baya doktor bile dedi hemen değiş öyle devam edeyim

Bir doktor takip ediyorum o doktor 30 -40 gün arası 4 saat kırk günden sonra 5 saat olur diyor

iner canım inşallah

E Doğru biz de pışpış süpürge sesi ile uyuyoruz

Çok sağol canım ayrıntılı baktırırım belki sonra . Gece eşim kalkmıyor ben biraz erken yatıp uyuyorum eşim biraz daha geç yatıp bir sonraki mamayı veriyor sonra ben kalkıyorum hep. Sabahta mesai devam tabi

Ya önce kusuyordu ama.bu derce değildi..
Şimdi. 60cc verdim. Emiyor bakalım inşallah kusmaz

Benimki de uyuyor 3.5 max 4 saate uyandırıyorum ama bıraksam uyur yani. Yatmadan yani 1 e kadar falan çok sık beslenmek istiyor sonra bi uyuyor tam uyuyor.

Benimde tam belimin ortası ağrıyor spinalden olabilir mi acaba. Önceden hiç ağrımazdı o bölge. Diz kapağımın teki ağrıyor yere değince spinalden olur mu acaba

Benimde tam belimin ortası ağrıyor spinalden olabilir mi acaba. Önceden hiç ağrımazdı o bölge. Diz kapağımın teki ağrıyor yere değince spinalden olur mu acaba
Benim de yoktu. Hala ödemlerim duruyor bide. Sizde durum nedir? Deli gibi terliyorum yaklaşık 10 kg verdim eski kiloma 5 kg kaldı ve tahminen o kalan kilom da ödem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…