2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benimkide bu ara sürekli kalkıyor gece uyuyamıyorum hiç . Uykum hafif zaten ayrı odaya koydum vık dese uyanıyorum çok tedirgin yatıyorum
Benim uykuya dalmam 30-40 dk buluyor yorgunluktan hemen uyuyamıyorum kimi hemen uyuyor bende tam tersi tam uyuyorum o uyanıyor of of

Bende tam 3 gündür bu rutini uyguluyorum uyku rutini yaptım yoksa alarm gibi aynı kristialia gibi 2 saatte bir alarm gibi uyanıyorlar hatta alarmdan 5 dk önce çığlık atıp uyanıyorlar 3 gündür bu düzen ilerliyoruz bakalım ne zamana sonuç alacağım 3 saate inşallah kısa sürede sonuç verir

Benim uykuya dalmam 30-40 dk buluyor yorgunluktan hemen uyuyamıyorum kimi hemen uyuyor bende tam tersi tam uyuyorum o uyanıyor of of
Öff ne çektik be valla bunalımdayım bende eski hayatımı özlüyorum memeyide bıraktı artık hiç emmiyor sağıp veriyorum o da azaldı iyice. Emzirmeyince de herkes bakabilir benim ne farkım var diye bir psikolojiye girdim ağlıyorum habire

Kız bebeklerde farklı mı bilmiyorum ama gece her besleme de 2-3 saatte bir alt değişiyorum kaka zaten 2 günde bir yapıyorlar mamadan dolayı. Ama çiş her yaptıklarında altlarını değişiyorum gece gündüz fark etmiyor. Sizde öyle mi yapıyorsunuz kimisi çişli bezi sürekli değişmiyormuş her 2-3 saatte bir değilde bi değişip bir değişmiyormuş ?

Çiçeğim senin ikiz bide, helal olsun sana.
Piş piş sesi ya da beyaz gürültüyü uzun süre açık bırakmayı denedin mi? O da işe yarıyor.

Bu arada bu sistemde bebek eninde sonunda erken kalkıyor, ona alışıyor. güneş doğdu mu dikiliyor ona hazır ol yani önümüz yaz hoşgeldin 5-6 kalkışları.

Gece değiştirmiyorum ben. Akşam 10 son bez, sabah kalkınca yeni bez.

Ben dolduysa değiştiriyorum çişi

Ah canım. Yaaa gerçekten çok. İyi anlıyorum seni..
Birde hizmet beklemesinler yaa şu durumda
Bir tanıdık bana ilk 3 ay patron o o nasıl isterse öyle olacak diyordu. Gerçekten bebeklerin bir günü bir gününü tutmuyor. Memeyi almış minnoş mamadan sonra bu güzel bir şey reddetmemiş
Gerçekten öyleymiş, bi gun önce memeden ayrılmayan çocuk bugün zorla alıyor.

Erkek bebek. Ben değiştiyorum bir ya da. 2 kere duruma göre

14 14 ne güzel denk gelmiş minnosun yükseleni ikizler kuzunun ama kariyerde Satürn var biraz fazla sorumluluk yüklenebilir üstüne ileride daha sistemli planlı çalışması gerekebilir çaba sonucu elde edilecek başarılar getirebilir tabi daha detaylı bakmak lazım bunlar yüzeysel kaçıyor bir cok kombinasyon var çünkü
Bir de bebişe tek mi bakıyorsun gece hiç esine verip uyuyor musun ben onu yapamıyorum ya aynı odada yatıyoruz bebekle ben kalkıyorum bazen kalkıp gazını çıkarıyor söyle saatlerce bırakıp uyuyamıyorum

Kızlar halsizlik baş dönmesi yaşayan var mı? Kan ilacım bitti belki ondandır dedim ama bilmiyorum

Ne söylerlerse bana da dermisiniz

Piş piş sesi denedim onu sallamadılar gözleri açıp etrafı izliyorlar. Beyaz gürültü favorileri 10 saatlik beyaz gürültü var Spotify da onu açıyorum gece uyandıklarında hiç ses vermiyorum konuşmuyorum ağlarlarsa eee eee eee diyorum eee eee ee yi çok seviyorlar bence çünkü hemen susuyorlar sanırım o sesi çıkarırken sesim titreşim yapıyor anne karnından titreşim seslere aşinalar diye düşündüm çünkü hemen sakinliyorlar gece zaten emme refleksi olur dedi sağlık ocağı ebe uyandırmadan emzir ya da mama ver o açlık refleksle gözünü açmadan emer karanlıkta öyle yapıyorum gaz çıkarıyorum alt değişiriyorum geri yataklarına koyuyorum aynı odadayız zaten park yataktalar. Şuan akşam 8 sabah 7-8 yapıyoruz akşam 8 de perdeleri kapatıyorum gece olduğuna dair konuşmalar rutinler yapıyorum sabah 7-8 de eşim işe gideceği vakit beslenmeyi denk getiriyorum ya 7 oluyor ya 8 perdeleri açıyorum sabah olduğunu anlatıyorum sabah tirutini yapıyorum güneşi selamlıyoruz camdan kuşları çiçekleri anlatıyorum işe yarar bence yani anlıyorlardır bence bilinç altlarına işliyor diye düşünüyorum bana mantıklı geliyor. Sadece gece alt değişirken bir kızım nefret edşyoe alt değişiminden ıslak pamuktan o ıslaklık tenine değmesin altı açılmasın istiyor o beni sessiz kalmak zorluyor o an onu sakinleştirmek için sadece eee diyorum susuyor ama bazen direniyor kucağıma alıyorum susuyor koyuyorum altına dokununca yine çığlık eşimde top patlasa uyanmaz maşallah nasıl o kadar derin uyuyorsa gece beni o alt değişimi zorluyor bi şuna için artık yaza 5-6 diyorsun he eyvahlar

Gece değiştirmiyorum ben. Akşam 10 son bez, sabah kalkınca yeni bez.
Öyle mi yapsam ya rahatsız olurlar mı ki bilemedim çünkü gece 3 kez bez değişiyorum 2-3 saatte bir kalkıyorlar her kalktıklarında değişiyorum kaka zaten hiç gece yaptıklarına denk gelmedim. İnternette zaten gece kaka yapmazlar gündüz yaparlar diyor. Gece alt değişimine gerek yok yazıyor. Ama pişik olurlar mı yanda kız bebek enfeksiyon falan bilemedim

Bilmeden sütünüz artmıştır fazla geliyordur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…