2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar kızlar sizlere bi kaç sorum var
Birincisi sadece emziren anneler bebeğiniz max kaç dk emiyor
İkincisi kaç dakika ya da saatte bir emiyor
Üçüncüsü sağınca iki memeden kaç cc süt geliyor
Aktif bi şekilde emiyorsa max 10 dk. Yoksa yarım saat memede kaldığı da oluyor ama aktif şekilde emmiyor o zamanlar. Emmesi çok değişken geceleri genelde kısa emiyor 1,5 saatte bir falan uyanıyor ortalama. Bugün saat 2den beri nerdeyse yarım saatte bir memede mesela sağım yapmıyorum o yüzden bilemiyorum canım

Kaç günlüktü bebeğiniz? Biz smdi küme beslenmesi aşamasındayız uykuya geçiş te zor, emip bırakıp tekrar devam etme durumları var inşallah sütüm kötü etkilenmez, daha çok gelir
45 günlük canım. Ben öyle küme beslenme falan bilmiyorum 2-3 saatte bir emziriyorum gece uyanmazsa eğer 4-5 saate kadar yolu var dokunmuyorum

Çok teşekkür ederim

45 günlük canım. Ben öyle küme beslenme falan bilmiyorum 2-3 saatte bir emziriyorum gece uyanmazsa eğer 4-5 saate kadar yolu var dokunmuyorum
Ya benimkiler 35 günlük 2 saatte bir uyanmazsa uyandırıp besliyorum ama bazen 3. Saat bazen 2. Saat kendileri ağlayarak uyanıyor zaten. Ne zaman 3 saatte bire geçmeye karar verdiniz ? Doktora da sormadım. Sürekli 2 saatte bir uyanmasalar da kaldırıp besliyorum. 1 aylık kilo alımları da iyi. Bir de 3 saati nasıl belirliyorsunuz ? Beslenmenin bitişinden itibaren mi 3 saat? Beslenmenin başlangıcından başlayarak mı 3 saat

30 günü geçtikten sonra 3 saate kadar uyumasına müsade ettim doktorumda onay verdi zaten. 2 saatte bir emzirmeye çalışsam bile bazen reddedebiliyor 3 saati bekliyorum o zaman kabul ediyor. Bitişinden itibaren 3 saat yani beslenmeyi bitirdikten sonra 3 saat sayıyorum zaten 6-12 dk arası emiyor çokta önemli değil başlangıçtan itibaren mi bitişten itibaren mi olduğu.

Benimkiler de 2 saatte bir bazen çok fazla beslenmeyi kabul etmiyorlar dediğin gibi istemiyor uyuyor gözleri kapalı emiyor acaba ondan mı diyorum bilemedim

Bu dakikaya göğüste süt kalmıyor mu? Kalınca sorun olmaz mı?
Evet kalıyor ama memenin teebiye olması için ben sağmıyorum.Sertleşme hangisinde başlarsa önce onu veriyorum ben.Ücretsiz izin alıp çalışmayacağım için sağmıyorum ben.Sağdıkça daha da artacak bi dr buzlukta ömrü zaten 3 ay.Ek gıdaya başlamış oluruz zaten 6. Ayda

Candida mantari olabilir mutlaka baktir

Merhaba canım valla fenalardayız gaz yüzünden. Sen basılsın minnoş nasıl. maflor probiyotik değil mi? Biz probiyotik kullanıyoruz ama clinikidi deneyeyim inşallah işe yarar

Evet öyle ama benim göğüslerim boşalmadığında ağrı oluyor. Mastit olurum diye korkumdan sağıyorum öyle olunca da süt üretimi artıyor olabilir

en az 7-8 dk, en fazla 15 dk civarı emiyor. Normalde 2-3 saatte bir emiyor, gaz sancıları azdığında hiç uyumuyor o zaman sürekli memedeyiz.Sağım yapmıyorum

Kalırsa mastit olunursa diye çekiniyorum

Kızlar juno küçük gelmeye başladı. Babynest e koymaya başladım bebeği, düz kafa yastığını da kullanıyorum bir sorun olur mu ? Siz nasıl yatırıyorsunuz bebekleri ?Eki Görüntüle 3401694
Reflu yatağına koyuyorum besigin içine yastıksız,
Ondanda kaymaya başladı

Ben mama da veriyorum arada gerçi..
15.20 dk arası emiyo bazen 10dakika..dun sağım yaptım valla 10dk da bi memeden 30cc bile çıkmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…