2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Sivilceler bazen kendiliğinden sönüp kayboluyor ama bazende kabuklaşıp kuruyor bizdede. Ama sizinki sanki konak gibi görünüyor bizde bu kadar kabuk olmuyor.Dr sivilceler normal her bebekte olur ama içerisinden koyu akıntı olursa normal değil mutlaka getirin dedi
Anladım konak için yapılan uygulamalar vardı onları denerim en kötü teşekkür ederim 🫶🏻

Kızlar hangi emzigi tuttu bebeleriniz philips aventi tutmuyor simdi eşimi ebebege yolladim ne alsin sizce
Chicconun emzigi var normalde ilk günden beri philips avent veriyordm bugün bunu da verdim sanki bunu daha kolay aldı ama yine de bilemiyorum bebekten bebeğe değişiyor bu durumlarb

Eklentiler

• Screenshot_20240316_165905_Chrome.jpg
    Screenshot_20240316_165905_Chrome.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar doğum izni bitince işe devam edecek var mı? 2 aylık izin bitince uzatmayacak olan

Çok gazlı bebek biz 3 ay çekeceğiz sanırım yapacak birşey yok sab simplex de rahatlatmadı 10 damlaya çıktım, 15 deneyeceğim
Merhabalar canım nasılsın.
Gaz sıkıntısı var sanırım.
Ben oğlumda maflor ile rahatlamıştım
Kızımda ise clinikid masaj yağı var roll on gibi başlığı ile çok güzel ve hızlı sonuç aldım dene istersen

Kızlar kızımın sivilceleri böyle kabuk kabuk oldu sertleşti dokusu sivilce çıkaran diğer bebişlerde de böyle mi oldu acaba
Canım bu görüntü konağa benziyor benim kızımında kaşlarında bu kadar olmasada konak oluştu mustela yağ sürüyorum iyi geldi

Kızlar juno küçük gelmeye başladı. Babynest e koymaya başladım bebeği, düz kafa yastığını da kullanıyorum bir sorun olur mu ? Siz nasıl yatırıyorsunuz bebekleri ?
DCE6D36F-6D3E-417C-A530-B2B17341CBC3.jpeg

Mucizem4564 Mucizem4564 canim dün aklımdan geçiyordun sesin çıkmıyor diye demek hastalanmışsınız çok geçmiş olsun yoktu gerçekten çok ayıp insanlar bebekli kişilerie hastayken gitmemeyi tercih ediyorlar inşallah bebeğim hasta olmaz onu da Allah’a havale et 🤲🏻😊

Kızlar kızlar sizlere bi kaç sorum var
Birincisi sadece emziren anneler bebeğiniz max kaç dk emiyor
İkincisi kaç dakika ya da saatte bir emiyor
Üçüncüsü sağınca iki memeden kaç cc süt geliyor

6-12 dk arası emiyor. 2-3 saatte bir emiyor. Artık sağım yapmıyorum diğer soruya cevap veremeyecem 😁

Genelde 5-15 arasıydı bu ara bazı öğünler uzatmaya başladı yarım saat emdiği de oldu. 2 3 saatte bir emiyor. Sağım yapmıyorum

Bu dakikaya göğüste süt kalmıyor mu? Kalınca sorun olmaz mı? 😕😀
Sağım ilk başka evet ama göğüs terbiye olduktan sonra bana pek mantıklı gelmedi ya. Sonuçta sağım sütü artıran bir şey ve çocuk zaten içebildiğini içiyor sonra üstüne tekrar sağıyorsun ve bebek sanki o kadar daha içmiş gibi oluyor ve ona göre üretim oluyor. Ben mi yanlış düşünüyorum

6-12 dk arası emiyor. 2-3 saatte bir emiyor. Artık sağım yapmıyorum diğer soruya cevap veremeyecem 😁
Kaç günlüktü bebeğiniz? Biz smdi küme beslenmesi aşamasındayız uykuya geçiş te zor, emip bırakıp tekrar devam etme durumları var inşallah sütüm kötü etkilenmez, daha çok gelir 🙏🏻🌼

X