2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ay ben bunu arastircaktim unutmuşum doğru bnde aynı durumdayım cuma gidicem bnde 40tan sonra gel defi Dr m

Şöyle gece en azından 4 saat uyuyabilecek dönemde ama 2 saatte bir kalkıyor mutlaka bende anlamıyorum bu saatler nasıl uzayacak ben ne kadar içiyor bilmiyorum tabi emiyor sadece
3-4 saat uyusa o kadar iyi olacak ki yani napsam bilmiyorum 90 mı yetmiyor nedir bir çok yerde 1-2 ay 90-120 cc yazıyor mesela sma optiproya geçtim arkasında 90-120 cc yazıyor 90 veriyorum bazen çok geliyor ama max 2 saat tutuyor çocuğu

Kızlar göğüs ucum büyük olduğu için bebek sadece ucunu tutuyor, kahverengi kısmı tutmuyor. Böyle olunca hassaslaşıyor, acıyor sürekli krem sürüyorum. Sağıyorum veriyorum genelde. Böyle olan var mı, öneri vs?

Benim de öyle çok acıyor genelde sağıyorum zaten 60 cc anca çıkıyor

Bu uzun uykunun sırrı nedir bende bilemedim doymuyordur falan diyorlar ama hadi ben emin olamayım çünkü emerken uyuyor falan yatırıyorum. Seninkinde gözle görülür bir gerçek var

Selamlar bebeğine reflü teşhisi konulan varmı?Kızımın kusmaları arttı hem fışkırır hem sızıntı şeklinde kusuyor uykuya dalamıyor hemen uyanıyor uykudaykende bazen ağlıyor öğürüyor gazını çıkarırken gegirirkende ağlıyor bu durumları yaşayan varmı?

Bu yavrucakların dilini anlamak çok zor ya bugün sürekli içli içli ağladı ne derdi var bilemedim
Öyle gerçekten de. Benim kızımda sürekli ıkınıyor kıpkırmızı oluyor ağlıyor bu durum ne hikmetse hep akşamları oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…