2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar 40 dolup doktor kontrolüne giden oldu mu ne kadar ödediniz smear testi iicjn benim doktora arkadaş gtms 40 dolduydu 5700 tl ödemiş 1600 tl muayene ücreti çok geldi bana

Kızlar ben size bebeğim kolik galiba demiştim ya
7 9 arası ağlıyor sürekli memede olmak istiyor biraz emdikten sonra meme ile kavga ediyor resmen kafa atıyor. Geçen insta da gördüm "küme emme" diye bir şey varmış. Bebekler böyle yapıp midelerini iyice doldurup bundan sonra derin uykuya geçerlermiş. Bizimkide 9 9.30 arası uyuyor. 3 saat uyuyor sonra gece mesaisi başlıyor. Kurulu saat gibi 1saat 40 dakikada kalkıyor. Sizde bebeğinizi birde bu açıdan değerlendirin. Ben biraz oylamaya çalışıyorum, bir o meme bir bu meme diye diye uykuya dalmasını bekliyorum 🙃🙃
Birde kızlar yazılanın çoğunu okuyorum. Anladığım meme+mama alan bebeblerimizde de sade meme alan bebeblerimiz de hepsi aç 😋😋🤣 hepsi uyumaya dirençli 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Bir arkadaş yazmıştı bunların folik asiti fazla gelmiş diye 👍
C CeBilge 🤣🤣 tam yazdım senin sorunu okudum..

Kızlar ben size bebeğim kolik galiba demiştim ya
7 9 arası ağlıyor sürekli memede olmak istiyor biraz emdikten sonra meme ile kavga ediyor resmen kafa atıyor. Geçen insta da gördüm "küme emme" diye bir şey varmış. Bebekler böyle yapıp midelerini iyice doldurup bundan sonra derin uykuya geçerlermiş. Bizimkide 9 9.30 arası uyuyor. 3 saat uyuyor sonra gece mesaisi başlıyor. Kurulu saat gibi 1saat 40 dakikada kalkıyor. Sizde bebeğinizi birde bu açıdan değerlendirin. Ben biraz oylamaya çalışıyorum, bir o meme bir bu meme diye diye uykuya dalmasını bekliyorum 🙃🙃
Birde kızlar yazılanın çoğunu okuyorum. Anladığım meme+mama alan bebeblerimizde de sade meme alan bebeblerimiz de hepsi aç 😋😋🤣 hepsi uyumaya dirençli 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Bir arkadaş yazmıştı bunların folik asiti fazla gelmiş diye 👍
C CeBilge 🤣🤣 tam yazdım senin sorunu okudum..
Bu kolik demek miymiş, ama bizimki ağlamıyor biraz huysuz ama sadece doymuyor agresif oluyor yine de koliğe girer mi acaba? Osman Gönülaldan baktım bende akşam sinirliliği diye bir şey varmış

Bu kolik demek miymiş, ama bizimki ağlamıyor biraz huysuz ama sadece doymuyor agresif oluyor yine de koliğe girer mi acaba? Osman Gönülaldan baktım bende akşam sinirliliği diye bir şey varmış
Yok işte kolik değilmiş, ben biraz oyalayınca ağlıyor benimki🙈🙈 çünkü ben mama vermiyorum yoruluyorum sürekli memede... İkiside olur akşam sinirliliği de küme emme de ya da kolik adı her ne olursa ama tek doğru varsa o da bizi bitirdikliri, canımızı okudukları 🙈🙈🤣🤣

90 cc mama içiyor yine 3 saati bulmuyor maxxxx 2 saatte yine acıkıyor hiç anlamadım

X