2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Anneler ben size bir şey sormak istiyordum🌼🌼 doktorum iri bebek diyo bebeğime ve 30+4 iken 2 kilo 67 gramdi..
Benim gibi olup ne zaman dogum yaptınız acaba 🥰

Murphyy Murphyy canım rabbim şifa versin sizi korktuklarınızdan emin kılsın. İyi düşğnün iyi olacak inşallah.
Bebeğinize tanı koyabildiler mi neden yükseliyormuş enzimler?

Devamlı ağlayıp yapamıyorum diyorum ondan bendeki stres bebeğe geçiyor onun kucağında çok sakin birlikte bakıyoruz gece yatakodasında bebek uyuyunca o da uyuyor çok rahat ben dön dön dur uyuyamıyorum zaten bebek saatte bir uyanıyor ağlayınca susturamıyorum ona veriyorum ondan bakamıyor diyor doğru da ama şikayet etmesi saçma
Neresi doğru canım. Sen kendini bu şekilde suçlarsan bu adamlara öyle laf vermiş olursun işte. Sen elinden geleni eminim yapıyorsun. Böyle düşünme onun yanında da kendini suçlama al böyle laf yaparlar sonra

Bana gerek olursa günde 3 sefer 15 damlaya kadar verilebiliyor dedi doktorumuz.5 ile başladık umarım yeterli gelir. Benim de içim hiç rahat değil ama çocuk perişan oldu gözünden uyku akıyor ama uyuyamıyordu sancıdan artık dayanamadım o haline
İnşallah fayda görürüz 🙏🏼

Murphyy Murphyy canım rabbim şifa versin sizi korktuklarınızdan emin kılsın. İyi düşğnün iyi olacak inşallah.
Bebeğinize tanı koyabildiler mi neden yükseliyormuş enzimler?
Amin inşallah çok sağol 🙏🏼🌺 Henüz bir tanı koyulmadı ultrason çekildikten sonra tanısı koyulacak.

Amin inşallah çok sağol 🙏🏼🌺 Henüz bir tanı koyulmadı ultrason çekildikten sonra tanısı koyulacak.
Belirsizlikte yoruyordur sizi kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın elinizden geldiğince stresiniz bebeğinizi ve sütünüzü etkilemesin. Bebekler sandığımızdan daha güçlüler ben inanıyorum herşey yoluna girecek

Belirsizlikte yoruyordur sizi kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın elinizden geldiğince stresiniz bebeğinizi ve sütünüzü etkilemesin. Bebekler sandığımızdan daha güçlüler ben inanıyorum herşey yoluna girecek
Amin inşallah kötü birşey çıkmaz çok korkuyorum. Sütüm kesilecek diye de korkuyorum. Herşeyin hayırlısı

Bencede hayırlısıyla çok güzel tertemiz sonuçlanacak kafana takma demesi kolay tabi hepimiz olsak takar üzülürdük ama dua edelim her sey çok güzel sonuçlansın 🤲🏻🙏🏻
Amin canım inşallah dediğin gibi olur valla kaç zamandır mahvoldum sonu güzel olur inşallah 🙏🏼

B Buffalosos seni doldurmak gibi olmasın canım sakın kafana da takma normalde böyle mesajlara bi şey de yazmam ama senin eşinin bu annenin evine gitleri çok sinirimi bozdu yanlış hatırlamıyorsam gebelik sürecinde de böyle şeyler olmuştu çok ayıp gebe ve lohusaya böyle davranılmaz ben şahsen bu süre zarfında bana yapılan iyiliği yardımı da kötülüğü ve lafları da hiç unutmayacağım

Ya ishal olduk dünden beri. Doktora yazdım ilaç içip içmediğimi sordu içmedim. Kusması ve yemesinde problem olursa gelin dedi probiyotik aldırdı ama çok kafama takıldı durup dururken niye ishal oldu bu çocuk ya. Kaka sayısında çoğalma yok eskisi gibi sayısı.
Benim kızımında kakası hep ishal gibi gürültülü yapıyor doktorunda yanında aynı şekilde yaptı doktor bi sorun görmedi. Normal değil mi?

Amin canım inşallah dediğin gibi olur valla kaç zamandır mahvoldum sonu güzel olur inşallah 🙏🏼
İnsallah hepimizin bi anda bi şeyi çıkıyor annelik böyleymiş ben böyle yaşamaya alışmaya çalışıyorum insanın canından çok sevdiği bi varlığa bi şey olacak olma ihtimali mahvediyor ama dusunmemeye ve Allahım sen en iyisini bilirsin demekten başka bi şey gelmiyor elden o yüzden hep rabbim emanete elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum sen ona sağlık sıhhat afiyet ver insallah sana emanet diyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

İnsallah hepimizin bi anda bi şeyi çıkıyor annelik böyleymiş ben böyle yaşamaya alışmaya çalışıyorum insanın canından çok sevdiği bi varlığa bi şey olacak olma ihtimali mahvediyor ama dusunmemeye ve Allahım sen en iyisini bilirsin demekten başka bi şey gelmiyor elden o yüzden hep rabbim emanete elimden geldiğince bakmaya çalışıyorum sen ona sağlık sıhhat afiyet ver insallah sana emanet diyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Annelik ne zormuş meğerse. Rabbim evlatlarımıza sağlık ve afiyet versin inşallah 🙏🏼🌺

Bebesi yatağa koyduğu gibi uyananlar ben bir şey keşfettim. 2 gündür yapıyorum yatağa koysr koymaz elimi karnına koyuyorum. Kıpırdanıyor ama geri dalıyor. Gündüz işe yaramadı ama gece yarıyor

X