2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Üniversite hastanesindeki doktor sab simplex damlayı 15 damla verebileceğimi eğer geçmezse bir 15 damla daha verebileceğimi söyledi yani günde 30 damla verebilirsin dedi biraz fazla geldi ama eve gelince 15 damla damlattım bir sürü gaz çıkardı, ilaçla mi alakalı yoksa denk mi geldi onu bilmiyorum.

Bende anlamadım hiç ne güzel başlayacaktım laktozsuz diye niye tedarik edilmiyor onu da anlamadım çok seveni var o mamanın 🥹 kıza niye dedim bilmiyorum dedi çalışan
Laktozsuz ayrı bir maması var ondan mı acaba. İnşallah kötü bir şey olduğu için kaldırılmıyodur almasam mı napsam

Laktozsuz ayrı bir maması var ondan mı acaba. İnşallah kötü bir şey olduğu için kaldırılmıyodur almasam mı napsam
Sma’nın Web sitesi mail adresi vs bulamadım kızlar bilen varsa mail atalım merak ettim bende çok aradım comfort

Bizim kız da çok kusuyor her beslenmede neredeyse bir de emzirirken hiç huzurlu emmiyor emmenin yarısında ağlamaya başlıyor katıla katıla, az az kaka her bezinde oluyor temizlerken bile en az dort bes kez poposundan kaka geliyor doktora gittik dün cok sukur doktorun yaninda yapti kakasini normal dedi mukuslu görünmüyor dedi idrar ve gaita baktı biz bazen kakada kan goremesek de olabilir diye. bir şey çıkmadı çok şükür gaz damlasını değiştirdik gaz şıkkını elemek için bekleyeceğiz sonra mide ultrasonu bizim de çekilecek geçmezse, daha da bir şey çıkmazsa süt alerjisi diyet vereceğiz dedi

Bence hepsi aynı 😫 benimki de bebeğin kıyafetlerini niye ütülemiyorsun yok biberonları iyice yıkadın mı aman ellerinle soğan doğrama çocuğa kokar sanki ben düşünmüyorum deli ediyor beni iyice Kadir ezildi ye döndü adam baba olunca
Benim ki sadece böyle sanıyordum bende. Sürekli beni uyarma halinde. Sanki bakıcıyım ben bana müdahale edip duruyor. Saçını tara yağını sür. Kucağımda çocuk aman saçını topla ağzına girmesin. Çatlattı beni şu süreçte

Dün annem eşimi haşlamış biraz beni şikayet etmiş bakamıyor bebeğe diye annemde sen 10 dk kucakta tutunca dayanamıyorsun biz seni anlıyoruz sen de kızımı anla demiş doğru bakamıyorum tam ama ne yapayım elimden gelen bu 😫 kendi 2-3 saatlik uykuyla enerjik gidebiliyor işe çocuk uyuyunca o da şak diye uyuyor ben yapamıyorum diye şikayet etmiş bi de

kızlar sma optipro kullanan var mı?
Hipp artık kusturuyor devamlı ya , bugün aldım sma bir deneyeyim dedim başta sevmedi sonra içti kusmadı iyi gelirse devam edicem
Bende hipp e devam ediyorum kusmaya başladı ama mamayı yememezlik yapmıyor. Mama değiştirince kusması geçer mi acaba ilgisi var mı ki

Dün annem eşimi haşlamış biraz beni şikayet etmiş bakamıyor bebeğe diye annemde sen 10 dk kucakta tutunca dayanamıyorsun biz seni anlıyoruz sen de kızımı anla demiş doğru bakamıyorum tam ama ne yapayım elimden gelen bu 😫 kendi 2-3 saatlik uykuyla enerjik gidebiliyor işe çocuk uyuyunca o da şak diye uyuyor ben yapamıyorum diye şikayet etmiş bi de
Ne anlamda bakamıyor diyor?

Hafta sonu kocana bırak gezmeye git anlasın nasıl zor olduğunu.

Ne anlamda bakamıyor diyor?
Devamlı ağlayıp yapamıyorum diyorum ondan bendeki stres bebeğe geçiyor onun kucağında çok sakin birlikte bakıyoruz gece yatakodasında bebek uyuyunca o da uyuyor çok rahat ben dön dön dur uyuyamıyorum zaten bebek saatte bir uyanıyor ağlayınca susturamıyorum ona veriyorum ondan bakamıyor diyor doğru da ama şikayet etmesi saçma

Altını değiştirirken hapşırıyor bebek üşüttün çocuğu diyor töbe töbe altını çıkarmadan nasıl değiştireyim 😅

Kızlar bizim karaciğer enzim kontrolü yine yüksek geldi. Biraz düşmüştü tekrar yükselmiş gastro doktoru karın ultrason istedi 2 hafta sonra çekilecek. İnşallah kötü birşey çıkmaz çok üzgünüm 🥺 Dualarınıza ihtiyacım var. Bebekler çocuklar hiç hasta olmasa keşke 🥺
Sen içini ferah tut inşallah birşey olmaz canım 🙏🏻

Üniversite hastanesindeki doktor sab simplex damlayı 15 damla verebileceğimi eğer geçmezse bir 15 damla daha verebileceğimi söyledi yani günde 30 damla verebilirsin dedi biraz fazla geldi ama eve gelince 15 damla damlattım bir sürü gaz çıkardı, ilaçla mi alakalı yoksa denk mi geldi onu bilmiyorum.
Ben günde 24 damlatıyorum. İçeriği temiz mi acaba veriyorum ama içim rahat olarak değil. Çocuk ıkınmayı bıraktı ona teselli oluyorum artık

Ya ishal olduk dünden beri. Doktora yazdım ilaç içip içmediğimi sordu içmedim. Kusması ve yemesinde problem olursa gelin dedi probiyotik aldırdı ama çok kafama takıldı durup dururken niye ishal oldu bu çocuk ya. Kaka sayısında çoğalma yok eskisi gibi sayısı.
Biz doğduğumuzdan beri ishaliz 🤔🤔 yani hep cıvık yapıyor. Katı mı olması gerekiyor, hiç sorgulamadım bunu...

Ben günde 24 damlatıyorum. İçeriği temiz mi acaba veriyorum ama içim rahat olarak değil. Çocuk ıkınmayı bıraktı ona teselli oluyorum artık
Bana gerek olursa günde 3 sefer 15 damlaya kadar verilebiliyor dedi doktorumuz.5 ile başladık umarım yeterli gelir. Benim de içim hiç rahat değil ama çocuk perişan oldu gözünden uyku akıyor ama uyuyamıyordu sancıdan artık dayanamadım o haline

X