2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bizim karaciğer enzim kontrolü yine yüksek geldi. Biraz düşmüştü tekrar yükselmiş gastro doktoru karın ultrason istedi 2 hafta sonra çekilecek. İnşallah kötü birşey çıkmaz çok üzgünüm 🥺 Dualarınıza ihtiyacım var. Bebekler çocuklar hiç hasta olmasa keşke 🥺
Güzel sonuçlar gelsin inşallah canım 🙏🏻🙏🏻 teyzesinin balı ❣️

Sana şu an o kadar sarılmak istedim ki ben doğum için Bursaya geldim seni bulup kahve içmek istedim bizim şu an ne yazık ki bi hastane sürecimiz var hastane odasından ben de ağlayarak yazıyorum bu mesajı çıktığımızda hemen şehir değiştirmem gerekmezse lütfen buluşalım destek olmayı çok isterim
Ben de ağladım mesajına. Allah yardımcjnız olsun en kısa sürede şifa bulsun yavrunuz. Fırsatımız olursa haberleşelim. Zor zamanlardan geçiyoruz desteğe ihtiyacımız var

Comfort bulamadık kaç mağaza market gezdik acil durumlarda olsak bulamayız diye internetten de almadım e bebekte ki kadın kaldırılacak yakında ondan tedarik sorunu var dedi yoksa çok aradım comfort laktozsuz sürmüş rahattır 🙏🏻
Evet depolardan bulduk biz de 🙈 inşallah kaldırılmaz ya neden kaldırılıyor ki çok iyi aslında

Comfort bulamadık kaç mağaza market gezdik acil durumlarda olsak bulamayız diye internetten de almadım e bebekte ki kadın kaldırılacak yakında ondan tedarik sorunu var dedi yoksa çok aradım comfort laktozsuz sürmüş rahattır 🙏🏻
Kaldırılacak mıymış niye bize iyi geliyodu o. Eczanelerde yoksa isteyip depolardan getirtiyorum ben de

Kızlar bizim karaciğer enzim kontrolü yine yüksek geldi. Biraz düşmüştü tekrar yükselmiş gastro doktoru karın ultrason istedi 2 hafta sonra çekilecek. İnşallah kötü birşey çıkmaz çok üzgünüm 🥺 Dualarınıza ihtiyacım var. Bebekler çocuklar hiç hasta olmasa keşke 🥺
İnşallah hicbir şey çıkmaz canım benim

Bence hepsi aynı 😫 benimki de bebeğin kıyafetlerini niye ütülemiyorsun yok biberonları iyice yıkadın mı aman ellerinle soğan doğrama çocuğa kokar sanki ben düşünmüyorum deli ediyor beni iyice Kadir ezildi ye döndü adam baba olunca
Bizimkide aynı 🤣🤣😁
Surkeli beni kontrol ediyor, ellerimi yikadim mi, mamayi nasıl yapıyorum falan

Kaldırılacak mıymış niye bize iyi geliyodu o. Eczanelerde yoksa isteyip depolardan getirtiyorum ben de
Bende anlamadım hiç ne güzel başlayacaktım laktozsuz diye niye tedarik edilmiyor onu da anlamadım çok seveni var o mamanın 🥹 kıza niye dedim bilmiyorum dedi çalışan

Ya ishal olduk dünden beri. Doktora yazdım ilaç içip içmediğimi sordu içmedim. Kusması ve yemesinde problem olursa gelin dedi probiyotik aldırdı ama çok kafama takıldı durup dururken niye ishal oldu bu çocuk ya. Kaka sayısında çoğalma yok eskisi gibi sayısı.

Dualarım sizinle kuzum, Rabbim hayırlı haberler aldırsın ❤️🤲

X