2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Sana şu an o kadar sarılmak istedim ki ben doğum için Bursaya geldim seni bulup kahve içmek istedim bizim şu an ne yazık ki bi hastane sürecimiz var hastane odasından ben de ağlayarak yazıyorum bu mesajı çıktığımızda hemen şehir değiştirmem gerekmezse lütfen buluşalım destek olmayı çok isterim
Ben de ikinize sarılmak istedim oralarda olsaydım keşke ☹️Çok geçmiş olsun neden hastanedesiniz ☹️

Keşke gerçekten o kadar çok desteğe yalnızlığımı gidermeye ihtiyacım var ki. Bursada kimsem yok zaten. Ya eve de yemiyorum her yer her yerde kediler olduğu için zaten ekstra çaba harcamam gerekiyodu şu an hiçbir şey yapamıyorum. 40 çıkarken hiç çıkamadığım depresyona giriyorum galiba yine
Bursa'da hangi ilçedesin 😊

kızlar sma optipro kullanan var mı?
Hipp artık kusturuyor devamlı ya , bugün aldım sma bir deneyeyim dedim başta sevmedi sonra içti kusmadı iyi gelirse devam edicem
Sma comfort kullanıyorum memnunum kusturmuyor 2 günde bir kaka yapıyorlar. Aptamilden bir bebeğim sevmedi kustu onu değiştim kaka da yapamadılar 5 gün falan ağır geldi aptamil. Sma comfort sindirimi kolay güzel de kilo aldırdı ikisine. Gaz da çıkarıyorlar. Kokusu da yok aptamil değişik kokuyordu.

Sma comfort kullanıyorum memnunum kusturmuyor 2 günde bir kaka yapıyorlar. Aptamilden bir bebeğim sevmedi kustu onu değiştim kaka da yapamadılar 5 gün falan ağır geldi aptamil. Sma comfort sindirimi kolay güzel de kilo aldırdı ikisine. Gaz da çıkarıyorlar. Kokusu da yok aptamil değişik kokuyordu.
Comfort bulamadık kaç mağaza market gezdik acil durumlarda olsak bulamayız diye internetten de almadım e bebekte ki kadın kaldırılacak yakında ondan tedarik sorunu var dedi yoksa çok aradım comfort laktozsuz sürmüş rahattır 🙏🏻

Her şeye karışan kocamı boğmak istiyorum artık adam kafayı yemiş ya . Perşembe günü 40 çıkıyor cumartesi anneme gideriz diyorum 40 çıkar çıkmaz dışarı mı çıkılır diyor aptal mıdır nedir ya
Bence hepsi aynı 😫 benimki de bebeğin kıyafetlerini niye ütülemiyorsun yok biberonları iyice yıkadın mı aman ellerinle soğan doğrama çocuğa kokar sanki ben düşünmüyorum deli ediyor beni iyice Kadir ezildi ye döndü adam baba olunca

Kızlar bizim karaciğer enzim kontrolü yine yüksek geldi. Biraz düşmüştü tekrar yükselmiş gastro doktoru karın ultrason istedi 2 hafta sonra çekilecek. İnşallah kötü birşey çıkmaz çok üzgünüm 🥺 Dualarınıza ihtiyacım var. Bebekler çocuklar hiç hasta olmasa keşke 🥺

Kızlar bende çok bunalıyorum bende tek kalmayı özledim evim o kadar kalabalıktı ki şimdi tek kv var ama 10 kişiye eşdeğer bayramı bekliyorum onu evine bırakıp annemlere geçeceğiz 💃🏼 ben dışarı çıkmakta istemiyorum çünkü aniden göğsümden süt boşalıyor nefret ediyorum o yüzden dışarı çıkmaktan iyice Safiye gibi oldum evden dışarı çıkınca afakanlar basıyor keşke bi toplanma şansı olsa lohusalar olarak en kötü birlikte ağlarız 🥲🥲

Kızlar bizim karaciğer enzim kontrolü yine yüksek geldi. Biraz düşmüştü tekrar yükselmiş gastro doktoru karın ultrason istedi 2 hafta sonra çekilecek. İnşallah kötü birşey çıkmaz çok üzgünüm 🥺 Dualarınıza ihtiyacım var. Bebekler çocuklar hiç hasta olmasa keşke 🥺
Canım dualarımız seninle ve bebeğinle

X