2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Filtre kahve içmek istiyorum ama çocuğu çok etkiler mi diye korkuyorum sizler içiyor musunuz
Şuan korkumdan nescafenin kafeinsiz kahvesini içiyorum sadece
Kızlar Yataş juno reflü yatağı alanlar vardı bebişler rahat ediyor mu? Benim bebiş ilk günler çok rahat ediyordu şimdi sanki içinde hiç rahat değil gibi hemen uyanıyor
Gündüzleri çok güzel yatıyor gece junoya yatmak istemiyor bende ne yapcağımı saşırdım gece hep kolay uyanıyor ya da koyar koymaz uyanıp ağlıyor alıyorum susuyor.

Şuan benimki de ana kucağında uyuyor bende aynı çelişki içindeyim yatağa alıp uyandırmak mı bunda uyumaya devam etmesi mi

Ben de öyle içtim içiyorum

Ben de aldım baby mom markasının giyilebilir sağım makinesini, ayakta iş yaparken yapılabilmesi cezbetti. Rahat mı acaba kullanımı? Lansinoha göre çekimi nasıl? Bende de lansinoh vardı ama çok sıkıcı oturup başında beklemek.

Silikon uç ile nasıl veriyorsunuz yani memeye tam olarak nasıl yapıştırıyordunuz benim asla durmuyor mesela memede
Biraz silikonu gerip oturtuyorum bi videoda görmüştüm o şekilde daha rahat oturuyor memeye ama tabi emdikçe nemleniyor kalkıyor bi süre sonra. Kullanmak istemesem de emmiyor başka türlü

Kızlar silikon ucu kese kese bıraktıran var mı? Ben şuan ucunu kestim bu şekilde emiyor hem süt de daha rahat akıyor ağzına. Kısaldıkça kabul eder mi acaba milim milim kesmeyi düşünüyorum

Günde bir kaka yapmaya başladı yeniden mamayı değiştirmedim değiştirmemek daha iyi az kusuyor artık

T TASUU emzirme yardımı ödemesi diye geçiyor gelen ödemede canım bir araştır istersen alabilirsin

Ucum tam olmadığı için debeleniyor artık zorlamıyorum silikon uçla veriyorum ama sütüm pek yok zaten komple kesildi kesilecek gibi artık :/
Aslında uç ile pek ilgisi yokmuş geriden areola kısmından kavraması gerekiyormuş. Benim de sütüm çok değil arada mama ile desteklemem gerekiyor. Acaba sağım yapsak süt artar mı? Benim en çok uykudayken doluyor sütüm

Almak istemiyor kahverengi bölgeyi veriyorum ağzına emiyor ama bırakıyor ağlıyor bir de bogusuyor sesli sesli çekmeye çalışıyor tazyikli istiyor sütü o da bende yok damla damla ip ince zor geliyor devamlı sağıyorum yine yok :/

Ben de öyle içtim içiyorum

Afiyet olsun

Günde bir kaka yapmaya başladı yeniden mamayı değiştirmedim değiştirmemek daha iyi az kusuyor artık

Bişi diyim mi?
Biz adam gibi ısıtamıyor olabiliriz bebeği.
Ev bana göre cehennem gibi, tek penye battaniye ile örtüyorum, zıbın üstüne tek kat giyiyor. (Evde kalan diğer herkes don atlet geziyor) Eskiden 4 günde 1 kaka yapıyordu, mama değiştirdik artık 2 günde bir yapıyor.
Tecrübeli anne bir komşum var, bana geldiğinde bebeği mutlaka sarıp sarmalayıp masaj yapıyor ve on dk içinde kaka yapıyor. Denemek için her iki gün üst üste çağırdım, yine yaptı kakasını.

Benim de öyle canım en çok uyurken geliyo bende öyle olduğunu izlemiştim bı videoda smdi sağım yapıyorum sanırım sütüm yetmiyo artması lazım. Peşpeşe içiyor bazen boş hissi geliyor günde 1 mama veriyorum öyle olunca.

Bı sagista ikisinden toplam eğer 3 saat falan uyuduysa emmediyse bebiş 130 buldu. Ama az sanırım ağlamaya devam ediyor bebeğim yetmiyo belli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…