2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar pişik işin mustela kullandım ama yine de pişik oldu. Eczacı hametan önerdi bez de sleppy yerine molfixe geçtim. Ama hala popo çevresi kıpkırmızı. Başka önerisi olan var mı
Ben bepantholün pişik kremini kullanıyorum bitince aldığım mustela pişik kremini kullandım ve mustela pişik yaptı. Geri hemen bepanthol pişik kremine geçtim hemen geçti pişiği. Bebek bezi olarak sleepy bio natural kullanıyorum memnunum.

Canım eğer fotosunu çektiysen kakalı bezinin fotosunu atar mısın bana özelden. Sanki bizimde kakası mukuslu gibi doktoruna gösterdim ama görmedi galiba ve kakasina normal dedi M merymeryg

kızlar pişik işin mustela kullandım ama yine de pişik oldu. Eczacı hametan önerdi bez de sleppy yerine molfixe geçtim. Ama hala popo çevresi kıpkırmızı. Başka önerisi olan var mı
Bebek pamuğunu kaynamış soğumuş su ile ıslatırken her bir pamuğa biraz bebe yağı dökebilirsiniz

Kızlar biberon sizde meme reddi yaratmamış anladığım.

Doğduğu andan itibaren mi verdiniz?
bir de ne marka sizinkiler?
Verme canım biberon ben bırakıcam artık yavaş yavaş çünkü emme gücünü yavaşlatıyo. Biberonda hemen geliyo süt doğru düzgün emmesine bile gerek yok. Bugün silikon uç olmadan teklif ettim kabul etti ama emişi güçlü değil alışır öğrenir ama bu süreç beni zorlıcak

Bu markayı kullandınız mı güzel çekiyor mu? Tekli değil mi
Yeni aldım 2 gündür kullanıyorum f/p ürünü. Güzel çekiyor baya beğendim. Bende lansinohun ikili elektrikli ve manuel pompası var. Manuel yoruyor elektrikli de sürekli kablolar var sıkıyor aynı yerde oturmak.

Seni çok iyi anlıyorum benim sözümü hep dinleyen kızım şimdi her şeyde inat eder oldu inş geçici süreçtir

sudocremede bir şans ver istersen .Doğduğundan beri kullanıyorum daha pişik olmadı.Bir de ben hep ılık sulu pamukla siliyorum

Teşekkür ederim insallah

Ne zaman akşam 9 da yatırıp sabah 9 da uyanacaklar deliksiz uykuda acaba çok merak ediyorum
Çocuğa göre değişir belki ama 5 yaşındaki kızımın daha öyle bir uykusu olmadı ama uyansalar da oyuncakları ile oynayacak döneme geliyorlar ağlamadan o aşama da 4 yaş civarı oldu bizde

Allah yardımcın olsun canım bol sütün olsun inşallah bebişin alerjisi de azalsın seni yormasın

Kızlar bugünde yeni bi problem meme reddi mevcut bizde
O kadar sütüm artsın diye kendimi paralıyorum
Ki şükür artıyor
Bir aydır ben enjektörle veriyordum daha yeni 3-5 gündür biberona geçtim artık meme reddi olmaz diye herhalde bugün özellikle az önce mememi almak istemedi bu nasıl bi ağlamak bayağı zorladım ettim yok biberonla sagdigimi verdim hemen yedi
İnanılmaz üzgünüm bi aydır enjektörle sütüm artsın diye mücadele tam rahata ermisken şimdide emmek istememe

Hiç mi memeyi almadi Allaha çok.sukur biz her öğün mama verdiriyor doktor ama önce memeyi aliyor emiyir süt gelmeyince bağırıyor ilk başta 15 dk birini 15 20 dk birini emiyor sukur sonra mamayi yiyor ama hala yalaniuor meme reddi yapacak diye çok.kotkuyordum ama sonra ne yapar bilmiyorum enjektör vermedim kasik biberonla icmedi mecbur biberon verdim

Benim dikişlerimin biraz üzerinde iki tarafta da elime ceviz büyüklüğünde yumrular geliyor ağrı falan yok ama bu normal mi sizce başına gelen var mı 20 gün oldu doğum yapalı
Cnm suanda bende sezeryan yerimin sol tarafında şişlik var üzerinde şu gecrmez bant var enfeksiyon kaptı sanırım pazartesi bant ve dikişler alınacaktı bekliyor

Ne zaman akşam 9 da yatırıp sabah 9 da uyanacaklar deliksiz uykuda acaba çok merak ediyorum
Oğlum 1 yaştan itibaren deliksiz uykuya geçti tabi eğitimin sayesinde ondan önce de deliksiz uyuyordu aslında ama ben uyuyamıyordum arada kalkıp rüya öğünü yapıyordum. Darısı bebişlerimizin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…