2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugünde yeni bi problem meme reddi mevcut bizde
O kadar sütüm artsın diye kendimi paralıyorum
Ki şükür artıyor
Bir aydır ben enjektörle veriyordum daha yeni 3-5 gündür biberona geçtim artık meme reddi olmaz diye herhalde bugün özellikle az önce mememi almak istemedi bu nasıl bi ağlamak bayağı zorladım ettim yok biberonla sagdigimi verdim hemen yedi
İnanılmaz üzgünüm bi aydır enjektörle sütüm artsın diye mücadele tam rahata ermisken şimdide emmek istememe 😔😭
Hangi biberon, ben phlips avent zor geçişli aldım öyle bir şey yaşamadım, göğsümden daha zor çekiyor onu

kızlar pişik işin mustela kullandım ama yine de pişik oldu. Eczacı hametan önerdi bez de sleppy yerine molfixe geçtim. Ama hala popo çevresi kıpkırmızı. Başka önerisi olan var mı
Benim yavrumun da poposu kızarmıştı pişik sandım ama doktor tahriş olmuş ıslak mendili bırak dedi oysa ıslak mendili yıkayıp kaynamış suyla ıslatıp kullanıyordum ama dokusu iyi gelmemiş demek ki poposuna. Pamuğa geç dedi doktor,şimdi her kullanım öncesi kaynamış ılımış suya basıyorum pamuğu bepantol sudocrem dönüşümlü kullanıyorum 2 güne kalmadan iyileşti

Kızlar bebek göğsümü boşaltamıyor. Sağmazsam 4 saatte falan hemen yumrular oluşuyor göğsümde acıyor. Sağınca geçiyor. Süt fazla olduğu için sanırım. Aynı durumu yaşayan var mı?

Kızlar bebek göğsümü boşaltamıyor. Sağmazsam 4 saatte falan hemen yumrular oluşuyor göğsümde acıyor. Sağınca geçiyor. Süt fazla olduğu için sanırım. Aynı durumu yaşayan var mı?
Emme aralığı uzarsa bende de oluşuyor ama boşsltıyor bebeğim.Biberon kullanıyor musunuz?

Sma comfort getirden söylemiştim ben geçen gün. Bu arada biz mamayı kesmek zorunda kaldık kızlar. Doktorumuz inek sütü protein alerjisi olabileceğini düşündü, 2 hafta inek sütü içerenleri keselim bi bakalım dedi. Mamayı kestim kendim de süt ürünlerini tüketmemeye çalışıyorum, ama sütüm yetmiyor diye çok endişe ediyorum dünden beri bol su içmeye ama göğüsler devamlı yumuşak benim ya, umarım yeter kızlar bize de dua edin olur mu şu an mama verememek beni çok geriyor sadece anne sütüyle yetmezse susuz kalır aç kalır diye korkuyorum
Bizde var inek sütü alerjisi onun kendi raporlu maması var ondan veriyorlar

Kızlar bugünde yeni bi problem meme reddi mevcut bizde
O kadar sütüm artsın diye kendimi paralıyorum
Ki şükür artıyor
Bir aydır ben enjektörle veriyordum daha yeni 3-5 gündür biberona geçtim artık meme reddi olmaz diye herhalde bugün özellikle az önce mememi almak istemedi bu nasıl bi ağlamak bayağı zorladım ettim yok biberonla sagdigimi verdim hemen yedi
İnanılmaz üzgünüm bi aydır enjektörle sütüm artsın diye mücadele tam rahata ermisken şimdide emmek istememe 😔😭
Hangi biberon

Emme aralığı uzarsa bende de oluşuyor ama boşsltıyor bebeğim.Biberon kullanıyor musunuz?
Evet. Sağım yapıp biberonla veriyorum. Her öğün. Emziriyorum da ama göğüs uçlarımı acıtıyor, şekli değişiyor resmen. O yüzden sürekli emzirmiyorum açıkçası düzelir umarım

90 cc içiyor 1 buçuk saatte bir kalkıp istiyor bekletiyorum çok olur diye vermiyorum sıfır uykuylayım iki gündür berbat haldeyim ya

kızlar pişik işin mustela kullandım ama yine de pişik oldu. Eczacı hametan önerdi bez de sleppy yerine molfixe geçtim. Ama hala popo çevresi kıpkırmızı. Başka önerisi olan var mı
Bizim doktor mustela hiçbir işe yaramıyor sürme. Molfix de en çok pişik yapan bez dedi. Bende de 3 ve 4 numara toplam 400 tane vardı sarı seriden üzüldüm. Hamezinc ve sudokrem iyi geldi bizimkine. Sudokrem önermiyorlar ama mecbur kaldım çok kızarıktı

Sebamed pişik önleyici kullanıyorum kızlar dandik bebek bezi de kullandık onda bile pişik yapmadı tabaka şeklinde sürüyoruz

X