2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sabah bi göğüsüm ağrıyordu aksama dogru vücut ağrısı basladi parmak uclarima kadar agriyordu 🥹 ve butun vucudum alev gibiydi megersem mastit habercisiymis 😭😭 bi bu eksikti gercekten hemen sicak suya girdim sagdim emzirdim falan azaldi ama yine devam ediyor oneriniz var mi
Beyaz katı sabunla banyoda sıcak suyun altında yukarıdan aşağıya yani meme ucuna doğru masaj yapın. Sağın. Sonra emzirmeye çalışın geçiyor inşallah. Ben olmuştum halen antibiyotik kullanıyorum. 2 hafta önce. Geçti şükür

Mesailer başladı mı kızlar 🤭 nasıl gidiyor
baş mesaici burda 🤣🤣🤣 bütün gün uyumadı akşam 7 gibi biraz bayıldı o ara abisi benimle uyumak istedi onu uyuttum sonra geldim diğerini emzir gaz çıkart derken uykusu patladı hopppp saat 1 olmuş inşallah biraz uyur da dinlenirim babası da başka odadan mesaj atıyor ben yatayım mı artık diyor sanki bana bişey yapıyor gibi 🤣 sinirden gülüyorum artık

Kızlaar relactaz damla kullanan var mı? Kakası köpük köpük diye relactaz ve metsil verdi doktor ama yine de gaz sancısı yaşıyor. Ağlamaktan kıpkırmızı oluyor, sürekli emmek ve kucak istiyor. Gazını çıkartıyor ama yinede memede ağlıyor, uyurken ağlıyor. Sürekli sancılı. Nasıl geçer bu durum.? 25 günlük olduk bugün ama uyumuyor. Uyusa da sürekli mızmızlanarak uyanıyor hep böyle mi olacak

kızlar kimyonlu suyu tavsiye ederim hergün düzenli verince faydası oluyor benim oğlam maşallah artık 3 saate bir uyanıyor sabit 120 cc mama içiyor beni emerse 90 cc mama içiyor şimdi benden 30 cc mi emmiş oluyor sağım yaptığımda ise her 2 göğsümden 2cc çıkıyor süt ben anlayamadım bu süt işini 😩😩

birde size tavsiyem börülce yiyin bol bol kurutulmuşu olur marketlerde satılan tanesi olur tazeside çok faydalı süt için bire bir ben 1 haftadır yemiyorum sütüm sağımda çıkmıyor artık

X