2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde en azından bir uyudu mu 2-3 aaat uyurdu şimdi mümkün değil Allahım gece uykuları 40 dakikaya sabah 10 dakikaya düştü neredeyse delirecek gibiyim boş zamanlarda sakin olsa bir nebze tamam diyeceğim ağlıyor sürekli susturmak ile geçiyor siz kaç günlüksünüz

Sütüm tamamen azaldı dün hep emzirdim sürekli sağ sol emdi ama gelmediği belli pek bu sabah sağım yapayım dedim 10 cc çıktı yumuşacık ve küçüldü bitti bitiyor nasip bu kadarmış
Yok gelmedigi belli deme canim o is öyle degil inan bana çok yiprattim kendimi gecen haftaya kadar benim de senin gibi 7-30 cc ancak cikiyor düşün mama da vermiyorum çocuk kilo aliyor sen emzrmeye devam et bitti deme.

Hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz sancılar ağlamalar uyumuyooor yavrum kıvranıyor gece özellikle

21 günlüğüz. 40ında değişir diyorlar. Umarım öyle olur. Hem çok yorucu hem de herhangi bir rutin oluşturamıyorum.

Kaç aylık bebiş. Doktor bana şuan daha erken dedi diye kullanmıyorum
21 günlük. Açıkçası kangurum yenidoğandan itibaren kullanılabildiği için bunu aldım. Diğer kangurular için erken daha evet. Bir de tüm gün knguru da değil. 40 dk max. Evi süpürüyorum yemeğimi yapıyorum. Ortalığı tıplıyotum falan gibi işlerde kolaylık sağlıyor.

Ben uyutuyorum uyanıyor ben uyutuyorum uyanıyor gece de böyle hani o uyanık sürelerde akıllı dursa hiç üzülmeyeceğim ağlıyor sürekli

Hadi ya. Şu an bütün ümidim kırıldı:) nasıl durumu. Uykusuzluk mu sadece?
Hayır 5. 6. Hafta gazlı bebeklerde hem gazın pik yaptığı hem de atak haftası oluyormuş hadi biz atakta değiliz diyelim 37 de doğduk çünkü hadi düzeltilmiş yaş da atak da olmayalım ama gaz gerçekten pik durumda eğer o gün rahat çıkarmadıysa Full ağlama uykudan sancı ile uyanma uyumama vs mahvetti beni bu hafta

Benim ki de yenidoğan da kullanılan bir kanguru ama yine de kullanma dedi

Sanırım hepimiz öyleyiz gruba baktım da , atak haftalarında olabilir miyiz kızlar ya herkesin bebişi pek bir huysuz
Bizim atak haftasına daha 3 hafta var ama benimki de öyle…Bebek olduğu için diyip geçeceğim artık dert aramaktan yıldım teşekkürler H HaslanmisPattis

Bizim de gaz fena damla kullanıyor musun ben nurse harveys kullanıyordum san simplex deneyeceğim ama. Bide rezene vereceğim bugün bakalım etki edecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…