2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Oyyy yavrum ya 🤭😀 sende ki rahatlık kalp ben 💖💖

Bebenin bir derdinin olmadığı, bebek olduğu için ağladığını/kustuğunu/uyumadığını/huysuz olduğunu bilmek kalp de ben.

3 aşağı 5 yukarı hepsi böyle, annelik kendine dert üretme sanatı gibi daha çok.

Eskiden olsa üst değiştirirken ağladı kolu mu çıktı acaba falan derdim shdjahdhahsh

Bebenin bir derdinin olmadığı, bebek olduğu için ağladığını/kustuğunu/uyumadığını/huysuz olduğunu bilmek kalp de ben.

3 aşağı 5 yukarı hepsi böyle, annelik kendine dert üretme sanatı gibi daha çok.

Eskiden olsa üst değiştirirken ağladı kolu mu çıktı acaba falan derdim shdjahdhahsh
Ay cok iyi ya idolümsün 😍😍😍🤭 yakında 3. Haberi alıcaz senden bu gidişle 🤣

Sanırım hepimiz öyleyiz gruba baktım da , atak haftalarında olabilir miyiz kızlar ya herkesin bebişi pek bir huysuz
Umarım ataktır çünkü pazartesiden beri böyle eskiden de zor günlerimiz olurdu ama atıyorum 2 gün iyi 3 gün kötü tarzı ya da bir gün sabah inanılmaz sakin akşam huzursuz ya da tam tersi gibi ama bu hafta hergün kötü gidiyor dayanacak gücüm kalmadı vallahi camımdan bezdim ağla ağla en az 5-10 dakika susmadan ağlıyor derdini de çözemedim

Umarım ataktır çünkü pazartesiden beri böyle eskiden de zor günlerimiz olurdu ama atıyorum 2 gün iyi 3 gün kötü tarzı ya da bir gün sabah inanılmaz sakin akşam huzursuz ya da tam tersi gibi ama bu hafta hergün kötü gidiyor dayanacak gücüm kalmadı vallahi camımdan bezdim ağla ağla en az 5-10 dakika susmadan ağlıyor derdini de çözemedim
Yalnız değilsin bizde öyleyiz ve ağlamaktan soluk soluğa kalıyor hiç bir sebep yok diyorum gazı yok karnı tok altı temiz uykusundan uyandı .Sabırla bekliyorum sakin olmaya çalışıyorum , çünkü ben gerildikçe o daha çok ağlıyor onu farkettim

IMG_9885.jpeg
kızlar benim bebişin yüzünün bir tarafında böyle isilik tarzı bir şey çıktı .Sizce ne yapmalıyım nasıl geçer krem vs önerisi olan var mı

Getir ve migrostan ben aldım. Metroda var onu da biliyorum.

Hayır balım o iş öyle değil.
Memeler terbiye oluyor, kesilme falan yok.
Akmayacak artık, şişmeyecek de, süt var ve gör 7-8. Ayda hala sıkınca gelecek.
Getirden akşam hemen aldım dün bir tane içtim ama sonra sabaha kadar emzirme gaz nöbetinde olduğum için anlayamadım farkı 😂 içmeye devam edeceğim..
Evet B Buffalosos benim de sönük, eskisi gibi hiç dolgun olmuyor, doyuyor mu doymuyor mu anlamıyorum bile ama kilo alışına göre sıkıntı yok mama vermiyorum, öyle düşünüp kendini şartlama sakın🙏🏻 ilk bebeğimde doktor kurbanı olduk biberona alıştı yavrum onda bile aylarca emzirebildim 2 yaşına doğru kendisi bıraktı emmeyi hala süt vardı…aynı hatayı ben yaptım olmadı bu iş bu kadarmış bitti dedim sen yapma diye yazıyorum

Ayy dün varya deli oldumm.
Aksam 8 dsha yeni yemek yemişiz ben dusa girsem diye bakıyorum..
Baktım anasi yazmış bebek uyanık mi diye. Daha pazartesi bizdeydi..bide görüntülü arıyor.emziriyordum cevap vermedim aynı Anda oğluna yazmis zaten.
Oda emziriyor demis.
Neyse verdim bebeği ara dedim ben dusa giriyorum gittim.. 10dk sonra baktım hala konuşuyo sacna sapan bide ay bu çocuk k niye çatık kas, ay kilolu görünüyor burda halbuki küçücük..
Ay çok yaramaz olacak vs vs. Baktim. Çocuk kusmus sacina kadar kusmuk.
O kapattı bu sefer görümcem arıyo aydi evdeler bide... 😡
Bana geldiler, kapatınca eşim ver ya çocuğu dedim, dsha var mi ev halkından arayacak dedim.
Ne diyorsun sen ya diyo senin ailen her gun arıyo ben bısey diyormuyum diyo baana.
Benim ailem başka şehirde ve annem çalışıyor aradığı belki 2gune bir. Bazen açmıyorum bile, kiz kardesim de uzakta onunds 2 bebegi var zirt pirt aramaz zaten. Ama onlari açmama ne mümkün.. Pazartesi emri vaki ile yemeğe gelmişler zaten çarşamba olmuş deli gibi arıyorlar.
Konuşmuyorum eşimle de zaten
Çocuğun uzeirni de ağlaya ağlaya değiştirdim...
Ah ah bu çocuk olunca eşlere noluyor böyle. Eşimin ailesi de sürekli resim istiyor sürekli arıyorlar her haltı suruyorlar çocuğun yüzünde kırmızı sivilce çıkmış kaynanam çıldırmış gibi o kırmızı şeyler ne diye çemkiriyor sanki ben yapmışım gibi. Birde gelip kalmaları yok mu. Böyle olunca da eşlerle aramız berbat oluyor işte

Azaltsam da eve damlıyorlar..
Ama telefonda artık oğlu mu arasın resim istesin bıktım ya
Aynen az önce görümcem aramış dönmedim mesaj atmış mesajlaştım video foto istiyor sabahki fotolardan attım video yu abla kardeşine dersin dedim yoğunum ve yorgunum kendisi 6 ay boyunca annesinin evinde kalıp büyüttü çocuğunu allahtan biz çok uzağız buraya tayin isteyin diyor yok abla biz orayı sevmiyoruz dedim 🤣

Ah ah bu çocuk olunca eşlere noluyor böyle. Eşimin ailesi de sürekli resim istiyor sürekli arıyorlar her haltı suruyorlar çocuğun yüzünde kırmızı sivilce çıkmış kaynanam çıldırmış gibi o kırmızı şeyler ne diye çemkiriyor sanki ben yapmışım gibi. Birde gelip kalmaları yok mu. Böyle olunca da eşlerle aramız berbat oluyor işte
Herseyin içindeler canım, sorma..
Deli oluyorum ya.
Bizimkide habire 40 mevlutunu yapalim.yapalim taktı...
bayramdan sonra yapicam diyorum hala her fırsatta konusunu acıyor.

Aynen az önce görümcem aramış dönmedim mesaj atmış mesajlaştım video foto istiyor sabahki fotolardan attım video yu abla kardeşine dersin dedim yoğunum ve yorgunum kendisi 6 ay boyunca annesinin evinde kalıp büyüttü çocuğunu allahtan biz çok uzağız buraya tayin isteyin diyor yok abla biz orayı sevmiyoruz dedim 🤣
Kendileri rahat büyütmüş ya bizi de öyle sanıyorlar..Ahh valla bende uzak olmak isterdim...gerçi ozamanda bizimkiler 6ay kış bizde kalırdı 😶😶

Yalnız değilsiniz. Benim bebeğimin de bir haftadır huyu değişti. Maşallah çok uydal dediğim bebek sabahlara kadar uyumuyor. Ne istediğini de anlamıyorum. Acayip ypruldum uykusuzum. Ne zaman geçecek bu süreç diye bekliyorum.

X