2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Yani bende mama icince artı olarak diyorum sadece anneye bagli olmuyor babada bakabiliyor acikinca veya anneanne falan moral onemli o yuzden boyle iyi yanlarini dusun kuzucum

Sütüm tamamen azaldı dün hep emzirdim sürekli sağ sol emdi ama gelmediği belli pek bu sabah sağım yapayım dedim 10 cc çıktı yumuşacık ve küçüldü bitti bitiyor nasip bu kadarmış
Sıcak kompres yapmayı denedin mi canım, bende işe yarıyordu.Birde Dün ananem süt işi nasip işi kızım dedi, bebeğin dünyadaki anne sütü rızkı ne kadarsa o kadarını alır dedi .Oysa ne kadar doğru rızıkları ne kadarsa o kadarını alıyorlar.Biz elimizden gelen her şeyi yapalım da gerisi nasip

Sanırım hepimiz öyleyiz gruba baktım da , atak haftalarında olabilir miyiz kızlar ya herkesin bebişi pek bir huysuz

Bebeğe doktor gaz için kimyonlu su içir dedi. Hiç içime sinmedi ya ben içsem ona geçmez mi dedim hayır bebek içecek dedi dün denedim çok güzel kaka yaptı ama bilmiyorum ya veren var mı
1 aylık olunca verebilirsin dedi bizim doktor da

Kızlar kızım sürekli pamukçuk oluyor doktor karbonatlı suyla sil dedi. Siliyoruz gidiyor ama sonra yine oluyor. Bir yerde gördüm karbonatlı su daha çok artırır diyor pamukçuğu ilaç kullanılmalı diyor. Siz neler yapıyorsunuz?

Getirde mi oluyor bunlardan da deneyeyim teşekkürlerinşallah yarar bana da

Getir ve migrostan ben aldım. Metroda var onu da biliyorum.

Hayır balım o iş öyle değil.
Memeler terbiye oluyor, kesilme falan yok.
Akmayacak artık, şişmeyecek de, süt var ve gör 7-8. Ayda hala sıkınca gelecek.

Dün akşam 4 çocuğu olan komşum geldi.
Bu akşam niye o kadar bağırıyordu yardım lazım mı diye.
Gel dedim kahve içelim üstünü değiştirirken bağırıyor öyle o
Kadın bizimle 2 saat geçirdi ve dedi ki " bu çok çirkef benim ikinci de böyleydi hala da çirkef "
Giderken de dedim, tırnaklarını kes yarın diye. Gideyim manikür yapsın çirkef kızıma.

Her gören çirkef diyor kızıma, ve haklılar yani.

Oyyy yavrum ya sende ki rahatlık kalp ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…