2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, tecrubesizlik ve anın getirdiği stresle ilk çocukta insan çok geriliyor ama biraz olsun rahatladım

Boşvermeye çalışcaz milleti artık napalım.sadrce doysun diye değil ki meme. Gaz sancısu çeker susar korkar hep sana gelmek ister biz çabalayalım da

Boşvermeye çalışcaz milleti artık napalım.sadrce doysun diye değil ki meme. Gaz sancısu çeker susar korkar hep sana gelmek ister biz çabalayalım da
1 saat emdiği oluyor üstüne mama veriyorum boş mu çekiyor nedir ağzı yoruluyor en son

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim, tecrubesizlik ve anın getirdiği stresle ilk çocukta insan çok geriliyor ama biraz olsun rahatladım

Çok normal, insan ilk çocuğun b.kunda boncuk arıyor cidden

İkinci galiba 48-50 günlğk oldu, daha pişik önleyici Krem bile görmedi öyle rastgele ve kolay büyüyor. İlkini kaplardım kremlerle

Ay kızlar rüyamda hamileydim tekrardan diyorum ki lohusayım daha nasıl olacak ödüm kopuyor

İlk süt son süt olayında, göğüste sütün bittiğini diğerine geçmek gerektiğini nasıl anlıyoruz. Ben sağ sağ sol sol yapıyorum ama sola geçerken sağdan hala damla damla geliyor göğsün bitip bitmediğini son sütün içinde olup olmadığını anlayamıyorum

Maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah

Evet bilen varsa aydınlatabilir mi ben de anlamıyorum geliyor çünkü

Uyku ve su içmek de çok önemli

Hacamatı hangi bölgeye yaptırdınız
İlk kuyruk sokumuna yaptı bikaç seans. Sonra Kürek kemiği arasına 1 veya 2 minik kupa ile yapıyordu. Kızımın sol kalçanın yan tarafında kocaman bi morluğu vardı doğduğunda hacamatla birlikte oda azaldı ben son seanslara gidemedim başka sebeplerden aslında o morluk geçene kadar yaptıracaktım şimdi çok hafif duruyor morluk.

1 saat emdiği oluyor üstüne mama veriyorum boş mu çekiyor nedir ağzı yoruluyor en son
Yutkunuyor mu onu kontrol edin. Birde iki emip durup tekrar emerek devam ediyorsa emzik yapmıştır
Ben yutkunmasını takip ediyorum meme doluyken her çekiştem1nyutkunma yapıyor ya iyice boşaldığı zaman uzun süre çekip 1 yutkunma yapıyor mesela bir süre öyle çekmesine müsade edip diğerine geçiyorum en garanti yöntem bu benim için

Benim sütüm azaldı 30 cc fazlası çıkmıyor iki göğüs toplam
Bestlak damla + imom latte kullanıyorum ona rağmen max bu
Kessem mi acaba napim hep sağıyorum emiyor da ama olay bu
Kuru dutu kaynatıp iç. Bir de bulgur pilavı. Benim 2 gün önce sütüm azaldı bitmeye yakın bunları yapınca şimdi damlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…