2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim kizimdada vardı sut alerjisi çıktı diyet yapıyorum bende artık bide bebeğim diyet mama kullaniyor

Nasıl karar verdiler peki kakasında da alerji belirteçleri var mıydı ben de önce yumurtayı kestim umarım faydası olur. Bizim iki yanak da böyle diğer taraf burun kanadına da yayıldı
Kan ve gaita testi yaptı doktor kakasinda sümüksuydu altı pisiyordu sürekli yanakları hep daha çok artmıştı sivilce gibi

Bu arada ben de 60 veriyordum hatta 90 da içiyor bazen. Anne sütünü sağıyorum mama vermiyorum artık. Arkadaşlarım çok çok fazla olduğunu söylediler bugünkü olaydan sonra. Onlar bebeklerine 1 aya kadar 30 vermişler bana da çok şaşırdılar fazla veriyorum diye benim de kafam karıştı. Doktora soracağım

Helal olsun onlara :KK70:
Ne kadar içiyorsa ver, ilk haftadan sonra 30 vermek çok makul değil.

Kiraz çekirdeği kemeri doye geçiyor. Gaz icin aldim. Bakalim. Umarım işe yarar

Acil ihtiyacı olan varsa getirbüyük'te var.

Kızlar bebeğim beslenmeden 2 saat sonra 1 saat sonra falan kusuyor normal mi bu durum? Hani fazla gelince hemen çıkarması gerekmez mi? Bu kusmalar nedendir

Bence değil.
Doktora sordum ben de, fazlasını sızıntı gibi atması ok. Normal kusması, su ve katı ayrı ayrı seferlerde kusması normal değil. O da reflü.
Ar mama önerdi bize, daha almadım ama aradayım.

Bende korkuyorum ama yan yatırıyorum kusarsa ağzının kenarından akıyor. Besledikten sonra gazını çıkartıp yatırıyorum biraz takip edip yatıyorum bende. Fışkırır tarzda olursa ve kilo kaybı olursa reflü tedavisi başlanıyormuş. Bizimki ağız kenarından akar tarzda ve kilo kaybı olmadığı için doktor bir öneride bulunmadı.
Ben de gece bile 15 dk falan tutuyorum sonra yatırıyorum ama hemen olmasa bile illa 1 2 sonra çıkarıyor

Ben de gece bile 15 dk falan tutuyorum sonra yatırıyorum ama hemen olmasa bile illa 1 2 sonra çıkarıyor
Bizde de oluyor. Doktorun dediğine göre baz aldıkları şey kilo kaybı. Kilo kaybı yoksa önemsemiyorlar fazlasını çıkardı diyor doktoru

Ayy bugün temizleme kitiyle kurulama yaparken içinde kalan parça da çıktı 😅 nasıl bir telaş panik sorma🙈 içi sulu gibi bizimkide şimdi yarın goturcem doktora bakalım ne diyecek kuzum

Biz akşam 4 gibi düştüğünü, zıbına kan bulaştığını gördük, devamı olmayınca acile de gitmeyelim dedik sabah gideriz.

Akşam 10-11 gibi içindeki parça çıktı ve sulu gibiydi. Sabah olsa da doktora koşsak diye bakıyorduk.

Sabah normale dönmüştü gitmedik ajdjajsj

Meğer bu da normalmiş, sabaha normal göbek deliği çıkabilir karşınıza

Bende yan yatırıyorum hep ama kafası sivrilmeye başladı eğer bir işim yoksa yanında oturuyorsam düz yatırmaya çalışıyorum, kusma sırasında hemen yan çevireyim diye
Benimki kafasını yan çeviriyor hiç o şekilde kalmıyor. Yoksa ben fe düşündüm onu

Biz akşam 4 gibi düştüğünü, zıbına kan bulaştığını gördük, devamı olmayınca acile de gitmeyelim dedik sabah gideriz.

Akşam 10-11 gibi içindeki parça çıktı ve sulu gibiydi. Sabah olsa da doktora koşsak diye bakıyorduk.

Sabah normale dönmüştü gitmedik ajdjajsj

Meğer bu da normalmiş, sabaha normal göbek deliği çıkabilir karşınıza
Aynen bizimde öyle oldu şimdilik iyi gibi duruyor zibina bişey de değmemiş kite devam ediyoruz doktoru banyo yaptirmayin dedi 2 3 gün daha devam bakalım 🥰 göbek bağı düştü düşmedi derken şimdide kusmalar başladı yüreğim ağzımda her uyudugunda 😔 annelik çok zor gerçekten🤯

X