2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben çok susuyordum şuan dilim biraz daha açılmış. Çok alttan aldım yeter artık. Eşimle de bozuluyorsa aram bozulsun artık bişeyleri düşünmekten yoruldum. Eğer annesini bu derece evime sokmaya devam ederse boşanmayı düşünüyorum. Kolay şeyler değil bana yaşattıkları.

Boşa demiyorlar kadının en büyük düşmanı kadın diye. Sanki kv’ler lohusa olmamış gibi davranıyorlar yazık ya koca koca kadınlar şımarıp duruyor. Bu günler geçecek kızlar sabredin
Kendisi lohusalık bilmemiş ocağın altını kapatıp doğuma gitmiş gelmiş tekrar ocakta yemeğine devam etmiş öyle diyor.

Evet tam olarak bitmedi bizim de sağım yapmayı bıraktım bakalım nasıl fark edecek mi

Kendisi lohusalık bilmemiş ocağın altını kapatıp doğuma gitmiş gelmiş tekrar ocakta yemeğine devam etmiş öyle diyor.
Of evet hep eskiyi anlatıyorlar eskiden zordu şöyleydi böyleydi biz lohusalık yaşamadık vs diye masallah yanine cabbarlarmış eskiden zaten o dönemde olsak ben yapamazdım çocuk falan

Boşa demiyorlar kadının en büyük düşmanı kadın diye. Sanki kv’ler lohusa olmamış gibi davranıyorlar yazık ya koca koca kadınlar şımarıp duruyor. Bu günler geçecek kızlar sabredin
Hiç sorma..
Bizim kide heerrr aramasında bol bol emzir diyo bende arayınca memedeyse direk gösteriyorum
Bugün de gece gözlerini açiyo falan dedim halasi ordan dedi ki hi gun gelir kalırsın görürüz gözleri açık

Bizde Daha 20dk önce e kavga ettik..aramaları bile Yetiyor

Ayni şehirdeyiz kv ile, aramız araba ile 20 dk. Max.
Sürekli bi kalmaa işleri var ya..
Evlendiğimiz dede bizde kalijn, bizde yatın bayılıyorlar.. Kayinvalidemler. Ozamanlar hic kalmadim.simdi bebek var gene başladılar..
Yani uzak olsak anlarimm da yakın yer yani kalma ne alaka. Bilmiyorum bana mi yanlış geliyor sadece

Benim ki de 20 dk mesafe de sürekli gelip kalır yada siz gelin kalın der eşimde hep kalmalarını ister onlar çağırınca da gitmek ister. Şimdi bide çocuk oldu benden çıkmıyorlar. Bide evlerine beşik almışlar gelip kalırsınız çocukla diyorlar. Duyunca şok oldum sen ne diye beşik alırsın evine

Ay evet direkt o pozisyona alıyorum ama panik atak yaptı bu kız beni

Lohusa sendromunda herkesin kalbini kırmak diye bir şey var mı, çevreme karşı tahammülüm çok azaldı
Benim de tahammülüm çok azaldı bi arkadaşım var Allah razı olsun her şeye koşturdu bi an yanımdan ayrılmadı hep yardımcı oldu doğum ve sonrasında,istemediğim şeylerde bile ısrarla yardımcı olmaya çalıştı ben de sürekli dip dibe olmaktan ısrarlarından vs bunaldım tahammülsüzleştim emzirirken falan yanıma geliyo sürekli yalnız kalabildiğim nadir yerlerden onu da alıyor elimden artık tavır koyuyorum elimde olmadan surat yapıyorum annemler falan anlam veremiyolar neden sinir olduğuma

Çok yalnız hissediyorum, çok çaresiz hissediyorum, geceleri çok az uyuyorum. Ruhumun sıkıntısından bebeğimin sevincini hissedemiyorum.
Bende öyleydim hala da bazen oluyor tam anlamıyla düzelemedim. Uyuyamıyorum kesik kesik uyuyorum hep çok yorgunum her yerim ağrıyor herkes batıyor bana.

Kızlar akşam üzerileri kötü hissediyorum. Ya bebeğin bi sıkıntısı varsa, sağlıklı mı acaba vs. Sorularından. 5 ten sonra 7 8 e kadar kötü hissediyorum. Böyle olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…