2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben 2 saatte bir emziriyorum.Gece de aynı şekilde.her süt sonrası 30-60 cc arası mama veriyorum duruma göre.Eger mamayı alırsa doymuyordur diyor doktorlar bizimki mama alıyor doymuyor süt ile
Mesela gece 2 saat aralıksız uyuyor mu sonra uyanıp geri hemen uyuyor mu yiyince biz de uyanınca hemen uyumuyor pertim çıktı

Kızlar bu süt işinden bir şey anlamadım . 2 gün önce süt dolduğunu memelerin sert olmasından anlıyordum . 2 gündür memelerim yumuşak
Acaba sütüm mü azaldı ? Bebek de çekiyor ama uyuyakalıyor bir daha çekmek istiyor derken saatlerim meme üstünde geçiyor

Mesela gece 2 saat aralıksız uyuyor mu sonra uyanıp geri hemen uyuyor mu yiyince biz de uyanınca hemen uyumuyor pertim çıktı
Mızıldanıyor aralarda iki üç gündür daha düzgün uyuyor diyebilirim.Gündüzleri dışarı temiz hava aldırmaya çıkarıyorum iki gündür inanılmaz güzel uyuyor hem gelince hem gece diyebilirim.Acıktıkta 2 saatte bir uyanıyor sabaha karşı uyanıyor geri uyumuyor ama eskiye göre birkac saatlik düzenli uykusuna bile razıyım.Temiz hava almaya çıkarıyor musun canım hiç başladın mı

Mızıldanıyor aralarda iki üç gündür daha düzgün uyuyor diyebilirim.Gündüzleri dışarı temiz hava aldırmaya çıkarıyorum iki gündür inanılmaz güzel uyuyor hem gelince hem gece diyebilirim.Acıktıkta 2 saatte bir uyanıyor sabaha karşı uyanıyor geri uyumuyor ama eskiye göre birkac saatlik düzenli uykusuna bile razıyım.Temiz hava almaya çıkarıyor musun canım hiç başladın mı
21 günlük oldu çıkarayım mı dışarı doktora sormayı unuttum herkes 40ı çıksın diyor biraz burnu tıkalı diye de çıkarmayayım dedim ama havada güzel burada çıkarayım mı 🙏🏻

Kızlar bu süt işinden bir şey anlamadım . 2 gün önce süt dolduğunu memelerin sert olmasından anlıyordum . 2 gündür memelerim yumuşak
Acaba sütüm mü azaldı ? Bebek de çekiyor ama uyuyakalıyor bir daha çekmek istiyor derken saatlerim meme üstünde geçiyor
Bir de ben sağmıyorum kızlar sağmayı denedim hem az geldi hem meme ucum çok acıdı siz neden sağım yapıyorsunuz ?

21 günlük oldu çıkarayım mı dışarı doktora sormayı unuttum herkes 40ı çıksın diyor biraz burnu tıkalı diye de çıkarmayayım dedim ama havada güzel burada çıkarayım mı 🙏🏻
Ben evde tuttukça baktım sakınan göze çöp batar gibi oldu.doktora gittiğimiz bir gün biraz dışarda vakit geçirdik o gün güzel uyuyunca doktoru da her gün çıkarın temiz hava alsın bebek arabasıyla söyle bir salllansın dedi.Öylece çıkarıyorum artık.Yine doktoru izin veriyorsa benim tavsiyem çıkarın çok iyi geliyor temiz hava.Kapkalın giydiriyorum battaniye örtüyorum rüzgarda çıkarmıyorum ama

Kızlar sab simplex damla kullananlar günde kaç damla damlatıyorsunuz?

Selam kızlar bugün kontrolümüz vardı bebeğim hiç durmadan ağlıyordu ben mama vs gaz yapıyor diye düşünüyordum fakat doktor kolik bebek dedi 4 ay bu süreç sürer dedi .Beyaz gürültü masaj teknikleri vs gösterdi .Ayrıca emzirme danışmanıyla da görüşmemiz vardı, 16 günün sonunda bebeğim emmeye başladı .İnanolmaz mutluyum emzirme danışmanı olayı doğruymuş galiba ya

X