2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bende dün doğum yaptım 🥹 bugun öğlen taburcu olduk sezaryen olmustum gece gaz çıkardım sabah tuvalete çıktım istersen taburcu edelim dedi doktor 1 gun hakkim daha vardı ama taburcu istedim evde daha rahat ederim diye 🥲 sutumuz daha gelmedi cocuk doktoruna kalsa mama verme diyo ama aldirdim esime goguste emdikten sonra 30cc veriyorum yoksa ağlıyo kuzum 🥹🥹🥲 sezaryen olan kızlar neelr yaptınız sut icin kacinci gun geldi ben bestlak kullaniyorum komposto iciyorum su var bol bol emmeyide yapıyor ama gelmeyince sinirlenip birakiyor asabi yavrum 😁🥹 bizde durumlar boyle Allahin izniyle sutumuzde gelse rahatlicam

Ben önce emzirip sonra mama veriyordum bebek 20 günde 600gram almış doktor as buldu önce mama ver sonra emzir dedi ama ben bu fikri sevmedim
Normal değil mi?
Bizde kontorle gittik 17 günde 600 gram almis doktor gayet iyi dedi hemen hemen Aynıyız.
Benim doktorum once meme sonra gerekli ise mama diyor.
Mama yerse emmeez belkide

Hem emzirip hem mama veren anneler nasıl bir beslenme rutini yapıyorsunuz? Benim bebiş iyice mamaya alıştı emmek istemiyor sütüm az geliyor yetmiyor bizimki de basıyor çığlığı 😭
Meme Veriyorum bırakıyor mesela onu bekliyorum sonra aranırsa mama veriyorum. Hemen peşine verinve cok geliyor kusuyo

Kızlar bende dün doğum yaptım 🥹 bugun öğlen taburcu olduk sezaryen olmustum gece gaz çıkardım sabah tuvalete çıktım istersen taburcu edelim dedi doktor 1 gun hakkim daha vardı ama taburcu istedim evde daha rahat ederim diye 🥲 sutumuz daha gelmedi cocuk doktoruna kalsa mama verme diyo ama aldirdim esime goguste emdikten sonra 30cc veriyorum yoksa ağlıyo kuzum 🥹🥹🥲 sezaryen olan kızlar neelr yaptınız sut icin kacinci gun geldi ben bestlak kullaniyorum komposto iciyorum su var bol bol emmeyide yapıyor ama gelmeyince sinirlenip birakiyor asabi yavrum 😁🥹 bizde durumlar boyle Allahin izniyle sutumuzde gelse rahatlicam
Hayırlı olsun inşallah canım benim 🥰❤️🤲
Süt gelir sen ona hiç takılma benimde ıkinci gun damla seklinde geldi ve mama bile vermemiştim düşün.
Emdikce çoğalır insllah.
Birde ilik duş. Iyi geliyor.
Komposto falan içtim ben, bestlak damlayı hastanede kullanmayacağım başlamıştım, bide pekmezli bi karışım hapisa diye geçiyo nişastalı ondsn yedim.
Kuru dut, bol su🌸

Allah analı babalı büyütsün inşallah ❤️ Pazartesi öğlen doğum yaptım gerçek anlamda süt Çarşamba akşam geldi

Philips avent ultra air night emzik almıştım emmiyor diliyle itiyor ve öğürüyor bugün tutsun diye biraz uğraştım kustu emziği beğenmedi herhalde. Doğduktan sonra ilk 15 gün emzik vermedim meme reddi olmasın diye, sizler hangi emziği kullanıyorsunuz. Birde mustela pişik kreminden hiç memnun kalmadım kızlar. Evde bepanthol baby pişik kremi vardı onu sürüyordum o bitince mustela pişik kremine geçtim ve pişik oldu kızımın poposu. Mustelanin adı var sadece hiç memnun kalmadım.
Benim kızım da Air night almadı midesi bulandı. Bibs yuvarlak kauçuk uçlu aldım. Çok sevmese de biraz olsun emiyor bunu. İsterseniz deneyin. Pişik aynı şekilde mustela ile başladım hiç işe yaramadı. Bepanthol çözdü sorunumuzu

X