2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hem emzirip hem mama veren anneler nasıl bir beslenme rutini yapıyorsunuz? Benim bebiş iyice mamaya alıştı emmek istemiyor sütüm az geliyor yetmiyor bizimki de basıyor çığlığı 😭
Ben önce meme sonra mama veriyorum.Meme 30-40 dk sürüyor.Mama 30-60 cc arası duruma göre yapıyorum her meme sonrası.Cünkü doymuyor gibi geliyor mamaya da hayır demiyor küvezde alıştı o biberonu bir şekilde istiyor.Simdilik bu şekilde bir rutinimiz var.Kontrolde kilo almamıs olacak diye aklım gidiyor

Tam sokuyorum ağlıyor bağırıyor ama sert yapıyorum yoksa genzinde çocuğun azıcık ağlasın bisey olmaz 😅 bir çıktı varya dolu dolu resmen önceden narin davranıyordum çocuk uyumuyor tıkanıklıktan hasta da eder ciğere giderse Allah korusun tut sok bisey olmaz ucu yumuşak hüp diye de ağzımla çekiyorum sokar sokmaz
Sabit durmuyor ki oynatıyor kendini bide çok ağlayınca korkuyorum. İlk defa mı yaptın kaç günde bir yapıyorsunn?

Ya kızlar sizin bebekler kaç dakika emiyor? 5 10 dakika emip bırakıyor. Doymuyor diye korkuyorum bu sefer de ağzına tutturmaya çalışıyorum almıyor

Sabit durmuyor ki oynatıyor kendini bide çok ağlayınca korkuyorum. İlk defa mı yaptın kaç günde bir yapıyorsunn?
Gece uyumadan yapıyordum bugün 2 kez gündüz yaptım baktım huzursuz , oynayıp bağıracak tutman lazım sert korkma yap ciğere inmesinden iyidir

Doğum kontrol hapı kullanacak olan var mı? Çok kararsızım tavsiye eder misiniz benim pko olduğu için de düzensizlik oluyor hap düzene de koyuyor diyorlar ne dersiniz acaba emzirirken kullanılır mı yan etkisi olur mu
Cinsel ilişkiye ne zaman başlayacağız😂 unuttum ben nasıl bir şeydi

Kızlar reflüsü olan var mı benim bebiş de reflü var muhtemelen gün içerisinde sürekli bi kusma hali nasıl baş edecem bilmiyorum

X