2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım biliyorsun benim 3., ben bir farklılık hissetmedim hiç birinde. Kırkın çıkmasını bekle toparlanması için ama gaz çıkışı konusunu bilemiyorum daha önce yoksa istersen doktorunla paylaş.
Çok mu çabuk hareket edip kendimi yordum acaba ya. 1 hafta geçti ben koltuk kanepe çekip temizlik yaptım. Ondan mı oldu acaba. 40 çıkınca kontrolüm var doktorda yine devam ederse sorayım

Benimde sağ gogsum cok agriyor kolumu bile kaldiramiyorum surekli sagiyorum ama fayda etmiyor doktora giderseniz doktor önerisini buraya da yazarsaniz sevinirim

Kızlar gerçekten sadece gazı yoksa doymayan bebek mi ağlar ? Benim bebeğim uykuya dalayamayınca ağlıyor o kadar esniyor ki bazen uyumuyor uyuyamadıkca da huzursuz oluyor

Kızlar boğazından burnundan süt gelince nasıl bir yol izliyorsunuz elim ayağım dolanıyor böyle olunca omzuma alıp sırtına vuruyorum başka bir yol var mı yanlış mı yapıyorum acaba

Benimde çok kötü yaralarım iyileşecek gibi oluyor ama emzirirken kızım kopartıyor deriyi garmastan pomat acıyı biraz daha hafifletiyor. Emzirme danışmandan yardım almayı düşünüyorum

Canım kullandım geçmedi bi çok krem kullandım. Ama fayda yok çıldırıyorum cildiyede de randevu bulamıyorum.

Benimde çok kötü yaralarım iyileşecek gibi oluyor ama emzirirken kızım kopartıyor deriyi garmastan pomat acıyı biraz daha hafifletiyor. Emzirme danışmandan yardım almayı düşünüyorum
Valla kafayı yiyecem kimse anlamıyor beni emzir geçer diyorlar ama geçmiyor bi aydır sürekli sızlıyor.

Hadi ya sütün içinde iltihap mı geliyormuş ondan mı acıyor bu kadar. Çocuk belki de ondan huzursuzca emiyor sağa sola çekiştiriyor çığlık atıyorum. Eğer işe yarıyorsa ben de deniyım ama nasıl olacak

Aralıksız 15-20 dk sürüyordu evet

Kızlar boğazından burnundan süt gelince nasıl bir yol izliyorsunuz elim ayağım dolanıyor böyle olunca omzuma alıp sırtına vuruyorum başka bir yol var mı yanlış mı yapıyorum acaba
Ben bebeği hemen ters çeviriyorum sırtına vuruyorum nefessiz kalıyorsa alnını çekiyorum bende çok stres yapıyorum hatta bu işlemleri yaparken sırtımdan su akıyor

Deli gibi yiyorum ama emzirdikçe doğum kilolarım yavaş yavaş gitmeye başladı yalnız göbeğim öyle duruyor top gibi kaldı napcaz bu göbeğiyarın kontrolüm var korse takabilir miyim diye soracağım acaba faydası olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…